Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

По вул. Шевченка після дощу затопило 16 підвалів

1

Нещодавно по вул. Шевченка в Сторожинці після сильних дощів затопило підвали у 16 домогосподарствах.

2

З каналізації била вода, а власники будинків, в більшості пенсіонери, бідкалися, що через затоплення псуються харчі та домашня заготівля.

Комунальники ж розводили руками. Давати коментар на камеру також відмовилися більшість з господарів, хоча всі казали, що до мерії зверталися декілька днів підряд і поки не принесли спільну заяву – реакції взагалі не було. Дехто розповідав, що йде багато електроенергії на те, щоб насосами відкачати воду.

Також містяни жалілися на неналежний стан тротуарів на їх вулиці, через що вони змушені ходити проїжджою частиною, наражаючись на небезпеку з боку автотранспорту.

3

4

5

Зрештою виявилося, що причиною затоплення став затор в старій, ще австрійській, каналізаційній трубі. Значними зусиллями його вдалося ліквідувати без розривання проїжджої частини і вода з підвалів будинків пішла.

Як нам розповіли власні джерела в ЖКГ, екскаватора у них немає і працювати там просто нічим. А прориви води та каналізації останнім часом трапляються все частіше і частіше.

6

В той день вулицю Шевченка в Сторожинці перегородили стрічкою і водії створювали постійну загрозу аварійної ситуації, розвертаючись на дорозі, оскільки односторонній рух в місті організований так, що об’їхати Шевченка, не порушуючи ПДД, треба було аж об’їзною дорогою.

Магазин Водолій
  • Гость: Ілля Васильович. що ви хочете бачити? Всі так звані лівньовки в місті забиті. у людей давним давно в підвалах збирається вода, це ще дощів не було сильних. а ви плиточи-лавочки кладете, так це тільки перші вісники затоплення центру міста, ніхто не приділяє належної уваги каналізації міста, ніхто її не знає!!!
  • Гость: Це точно, що не знають. Я кілька років тому звертався з цього приводу в ЖКГ. Мені відповіли - копайте, знайдете і ми замінимо трубу, яку прорвало :-)
  • Гость: Це результат абсолютно бездарного керування містом.Повне нерозуміння ситуації.Немає ніякого плану розвитку міста.Жодної перспективи.Одне діло просирати мілліони гривень вкладаючи плиточки і лавочки устеляючи все квітками і зовсім інша справа скласти програму розвитку міста .Визначити де буде каналізація де буде водогін як мають бути заплановані очисні і резервуари води.Визначити промислову зону ну і т.д. Але Карлічук на це просто не здатний бо цілий час робить тільки ті речі які люди будуть бачити і візуально оцінювати щоб вихваляти великого газду.А в перспективі місто падає на дно.Сім років панування Карлічука для міста не принесли ніякого розвитку.Шкода.
  • Гость: Я канечно давно читаю Сторожинец инфо.И браво вам ребята что вы есть.Потому что сейчас только благодаря вам мы пенсионеры можем хоть чегото добится.Потому что когда приходиш в мерию такое впечетление как будто идеш к ним домой.Такая уже компания собралась что ужас.Делают что хотят.себе любимым.И действительно достало.а эти граждани под псевдонимом "достало"и "11"молодцы видимо ребята в курсе дел нашей мерии и Сторожинца.А мер пройдет еще раз на выборах.за счет села.У нас в городе то люди уже его теплые слова знают.а село нет.Но знают его.Вот и повезет .Если бы пошла Катерина на выборы мера тогда бы ему был конец.Потому что она умная деловая.и не такая голодная.А то что прошлый раз пошел Панчук.кто такой?.может тоже по договору потому.больше никто з достойных не пошол.а у него понятно шансов небыло
  • Гость: Да ребята действительно достали.Приходиш в мерию.так как будто к ним домой.Спасибо ребятам "Сторожинец инфо"что хоть чем то помогают пенсионерам и не только.пенсионерам.а всем людям которые оказываются в тяжолом положении.И вам ребята под псевдонимом"достали и 11" по всему видно что ви люди просвещенные в делах наших ставленников.
  • Гость: Ждьом вату, яка щас буде рвати глотку, шо неуважаємий карлійчук для міста чуть лі душу не віддав. Нашо вам та каналізація? Ви на площу вийдіть, сядьте на лавочку любві і любуйтесь встеленою плиткою площею, яку к статі розбирали перед НР, шоб ялинку встановити, БО СРАЗУ БЛ МОЗГІВ НЕ ХВАТАЄ ПРОТЯНУТИ КАБЕЛЯ, ЗРОБИТИ ДРЕНАЖІ, ЛЮКИ (площа тоже вся у воді під час дощу) і тд і тп. А ну і мамочки счастлівиє, тепер отприсків є куда сводить.
  • Гость: Що Ви за люди? У мера з ОЗБ голови сохли, як свиснути пару рублів з площі, лавочок, а Ви про якусь каналізацію, банки, закрутки. Все дуже добре, тепер лекторат карлоса трішки поплаває у воді, посидить голодний і побачить як ходили на вибори і обирали газду. Під площею, між іншим, прорвало трубу з водою так, що согражданє прийдеться потерпіти ці плавні до 18 грудня коли ви знову проголосуєте за карлійчука, а там і весна, вже буде тепло і на річку ходити не треба, у всьому є свої плюси. Всі на вибори.
  • Гость: Хотілось би якось дізнатись, хто з цієї вулиці голосуватиме за "газду" на виборах в об'єднану громаду. Це найлегший спосіб провести перепис д*білів та вати в місті