Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На комісії з ТЕБ та НС обговорили ситуацію на дорогах району

Комісія

9 вересня 2016 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому обговорювалися питання щодо стану безпеки на автомобільних дорогах Сторожинецького району та заходи щодо його покращення, питання щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах, про функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони тощо.

Протокол засідання комісії ТЕБ та НС

ПРОТОКОЛ № 29

позачергового засідання районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

09.11.2016 року                                                                                         м. Сторожинець

Головує: голови Комісії з питань ТЕБ та НС Ковальчук Д.М.

Присутні: члени районної комісії з питань ТЕБ та НС.

Порядок денний:

 1. Про стан безпеки на автомобільних дорогах Сторожинецького району та заходи щодо його покращення.
 2. Про першочергові заходи щодо попередження загибелі людей  на водних об’єктах району в зимовий період 2016-2017 років.
 3. Про продовження проведення заходів щодо недопущення розповсюдження Африканської чуми свиней (АЧС) на території Сторожинецького району.
 4. Про забезпечення належного функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони Сторожинецького району.
 5. Про удосконалення заходів, спрямованих на недопущення виникнення групових випадків та спалахів гострих кишкових інфекцій на території Сторожинецького району.
 6. Про попередження отруєння небезпечним фальсифікованим алкоголем серед населення Сторожинецького району.
 7. Про порядок взаємодії всіх служб, установ, органів та організацій на території Сторожинецького району під час погіршення погодних умов в зимовий період 2016-2017 років.

По першому питанню виступили:

Голова комісії з питань ТЕБ та НС Ковальчук Д.М.

За результатами виступів з урахуванням обговорення комісії з питань ТЕБ та НС, комісія ВИРІШИЛА:

 1. Сторожинецькому відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області інформувати районну державну адміністрацію про місця концентрації дорожньо-транспортних пригод та аварійно-небезпечних ділянках доріг на території Сторожинецького району.

Термін – щоквартально до 5 числа

місяця, наступного за звітним

періодом

 1. Комісії розглянути можливість та доцільність впровадження таких заходів:

1) продовження встановлення систем відео спостереження за дорожнім рухом в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод та аварійно-небезпечних ділянках;

2) на підпорядкованих територіях дообладнати всі залізничні переїзди звуковою і світловою сигналізаціями, а також охороною та автоматичними шлагбаумами, що перекривають проїзну частину дороги на всю ширину в обох напрямках руху;

4) облаштування вуличним освітленням пішохідних переходів та населених пунктів району;

Термін – постійно

 1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Сторожинецького району:

1) передбачити при розподілі бюджетів кошти для встановлення білбордів підпорядкованої території на тематику безпеки дорожнього руху.

Термін – протягом року

2) вишукати можливість для придбання та встановлення сучасних засобів фіксації порушень правил дорожнього руху.

Термін – протягом року

3) інформувати про проведену роботу районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.

Термін – щоквартально до 5 числа

місяця, наступного за звітним

періодом

 1.   Рекомендувати Сторожинецькому відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області та філії «Сторожинецький райавтодор» ДП «Чернівецький облавтодор» посилити контроль за станом вулично-дорожньої мережі та якістю проведення ремонтних робіт на проїзній частині. У випадку певних порушень вжити заходів реагування до посадових осіб дорожньо-комунальних організацій з подальшим направленням відповідних інформацій до державних органів влади та прокуратури.

Термін – протягом року

 1. Рекомендувати філії «Сторожинецький райавтодор» ДП «Чернівецький облавтодор» при проведенні ремонтних робіт вулично-шляхової мережі дотримуватись затверджених схем проїзду автотранспорту, які обов’язково погоджувати з Сторожинецьким відділом поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

По другому питанню виступили:

Голова комісії з питань ТЕБ та НС Ковальчук Д.М., головний інспектор Сторожинецького районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області Ротар О.С.

За результатами виступів з урахуванням обговорення комісії з питань ТЕБ та НС, комісія ВИРІШИЛА:

 1.   Районному сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області:

1) проаналізувати місця та причини загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період, що мали місце у попередніх роках;

2) визначити можливі місця масового скупчення людей на кризі;

3) на підставі аналізу загибелі людей розробити конкретні заходи щодо недопущення у тих місцях загибелі, травмування людей;

4) встановити в місцях можливого скупчення людей на кризі застережних знаків (плакатів, табличок);

5) провести додаткові заняття із особовим складом щодо дій під час надання допомоги в зимовий період (рятування потерпілих на кризі, надання першої домедичної допомоги);

6) перевірити, привести в готовність рятувальне спорядження для рятування людей в зимовий період;

7) активізувати інформаційну роботу у місцях з масовим перебуванням людей, через засоби масової інформації;

8) проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу у навчальних закладах району на тематику безпеки поводження на водних об’єктах у зимовий період шляхом показу відеороликів презентацій, розміщення відповідно інформації;

9) про проведену роботу інформувати районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.

Термін – до 15.11.2016 року та

щоквартально до 5 числа

місяця, наступного за звітним

періодом

По третьому питанню виступили:

Заступник начальника управління – начальник відділу безпечності харчових

продуктів та ветеринарії управління Держпродспоживслужби в Сторожинецькому районі Швед М.П.

За результатами виступів з урахуванням обговорення комісії з питань ТЕБ та НС, комісія ВИРІШИЛА:

 1.     Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації та управління Держпродспоживслужби в Сторожинецькому районі довести до керівників фермерських господарств всіх форм власності, які виробляють (вирощують) сільськогосподарську продукцію, здійснюють її переробку та реалізацію щодо ситуації, яка склалася в Чернівецькій області пов’язаної з небезпечним інфекційним захворюванням сільськогосподарських тварин, а саме вірусом африканської чуми свиней та наголосити на необхідність страхування свого майна від різних нещасних випадків.

Термін – постійно

 1. Лісогосподарським підприємствам району проводити постійний моніторинг та контроль за дикими кабанами у лісових угіддях, при виявленні хворих тварин негайно доповідати Сторожинецькій районній державній адміністрації та управлінню Держпродспоживслужби в Сторожинецькому районі.

Термін – постійно

По четвертому питанню виступили:

Голова комісії з питань ТЕБ та НС Ковальчук Д.М., Т.в.о. начальника Сторожинецького районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області Маніліч І.В.

За результатами виступів з урахуванням обговорення комісії з питань ТЕБ та НС, комісія ВИРІШИЛА:

 1. Сільським, селищній радам та об’єднаній територіальній громаді вжити всіх необхідних заходів щодо недопущення пониження боєздатності підрозділів МПО, а саме: відсутність чергування, поломка техніки, відсутність ПММ.

Термін – постійно

По п’ятому питанню виступили:

Начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного

законодавства управління Держпродспоживслужби в Сторожинецькому районі Мишковський М.М.

За результатами виступів з урахуванням обговорення комісії з питань ТЕБ та НС, комісія ВИРІШИЛА:

 1.   Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, Сторожинецькій ЦРЛ, Сторожинецькому районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Центру первинної медико-санітарної допомоги, органам місцевого самоврядування, директору Сторожинецького лісового коледжу:

1) вжити заходів щодо підвищення відповідальності за профілактику спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь;

2) забезпечити контроль за дотриманням санітарного законодавства на харчоблоках підпорядкованих об’єктах. Особливу увагу приділити дотриманню умов зберігання харчових продуктів, продовольчої сировини, кулінарних виробів, стану забезпеченості харчоблоків відповідним інвентарем та обладнанням, стану здоров’я працівників харчоблоків;

3) при здійсненні конкурсних торгів, укладанні угод на постачання харчових продуктів включати в критерії  відбору вимоги про наявність документів, які підтверджують якість та безпеку харчових продуктів, використання автотранспорту з системою охолодження при транспортуванні заморожених харчових продуктів та тих, які швидко псуються, відомостей про стан забезпеченості холодовим обладнанням приміщень для зберігання харчових продуктів, інформації за результатами проходження медичного огляду, даних щодо гігієнічної підготовки осіб, які здійснюють доставку харчових продуктів;

4) забезпечити підпорядковані заклади необхідною кількістю миючих та дезинфекуючих засобів з обов’язковим веденням облікової документації;

5) забезпечити реагування при встановленні потенційних ризиків впливу навколишнього середовища, виявлених в ході моніторингових відвідувань, на стан здоров’я дітей, студентів та дорослих.

Термін – постійно

6) про хід виконання протоколу інформувати головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації щомісяця до 15 числа.

Термін – щомісячно до

15 числа

 1. Управлінню Держпродспоживслужби в Сторожинецькому районі:

1) за результатами моніторингових відвідувань навчальних закладів забезпечити інформування відповідних структур органів державної влади для невідкладного реагування на виявлені недоліки санітарного законодавства;

2) продовжити проведення оперативного епідеміологічного аналізу захворюваності на інфекційні захворювання, в тому числі гострі кишкові інфекції.

При виявленні передумов до ускладнення епідемічної ситуації ініціювати запровадження адекватних до ситуації заходів, спрямованих на недопущення розвитку і поширення епідемічного процесу;

3) продовжувати проведення лабораторних досліджень в рамках планового моніторингу за об’єктами довкілля та за епідемічними показниками;

4) здійснювати взаємообмін інформацією щодо реєстрації сальмонельозу у людей та тварин, а також щодо обсягів та результатів дослідження на сальмонельоз, проведених підпорядкованими лабораторіями;

5) забезпечити проведення гігієнічного навчання декретованого контингенту працівників, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, в тому числі дитячого, виробництвом та реалізацією товарів;

6) активно висвітлювати в засобах масової інформації ситуацію щодо профілактики гострих кишкових захворювань, а також систематично інформувати населення про стан санітарно-епідемічної ситуації району та виявлення порушень вимог санітарного законодавства на об’єктах нагляду;

7) про виконання інформувати районну державну адміністрацію.

Термін – щоквартально до 5 числа

місяця, наступного за звітним

періодом

По шостому питанню виступили:

Голова комісії з питань ТЕБ та НС Ковальчук Д.М., начальник відділу

Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Сторожинецькому районі Мишковський М.М.

За результатами виступів з урахуванням обговорення комісії з питань ТЕБ та НС, комісія ВИРІШИЛА:

 1. Сторожинецькому відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області та Державній фіскальній службі в межах повноважень та компетенції проводити роз’яснювальну роботу щодо недопущення випадків виготовлення та реалізації фальсифікованого і сурогатного алкоголю на території Сторожинецького району.

По сьомому питанню виступили:

Начальник Сторожинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

За результатами виступів з урахуванням обговорення комісії з питань ТЕБ та НС, комісія ВИРІШИЛА:

 1. Районному сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області та органам місцевого самоврядування уточнити та відкоригувати інструкції взаємодії та план спільних дій реагування на надзвичайні ситуації пов’язані з ускладненням дорожнього руху в осінньо-зимовий 2016-2017 років.

Термін – до 15.11.2016 року

 1. Органам місцевого самоврядування для оперативного реагування надати інформацію голові районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації про проблемні ділянки доріг, де можливе ускладнення руху через погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

Термін – до 15.11.2016 року

 1. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації надати перелік техніки Сторожинецького району в розрізі населених пунктів, яка може бути задіяна для розчистки доріг та реагування на події пов’язані з погіршенням погодних умов у осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

Термін – до 11.11.2016 року

Контроль за виконання цього рішення покласти на головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації Сеник І.В.

Примітка: письмова інформація про виконання протокольного рішення подається в стислій формі до районної державної адміністрації відповідно до термінів виконання.

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Сторожинецького  району.

Невиконання рішення тягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

Голова районної комісії з питань ТЕБ та НС                                      Д. Ковальчук

Секретар районної комісії з питань ТЕБ та НС                                  І. Сеник

Магазин Водолій
 • Гость: Да-а результати обговорення на лице! Світла по селах немає, рух паралізований! І це всього навсього пішов сніг. А не дай БОГ повінь 2008, 2010!!! Гаплик!!! Да славне керівництво району ми маємо!!!
 • Гость: Ну раз за справу взялась Диана все буде клас! Це "спеціаліст" від усього!
 • Гость: хлопці, поскільки ви пишите, значить світло у вас є і компютер працює то нафіга пургу гнати і когось обвиняти. нєфіг дєлать бери лопату і сніг відкидай. в новинах показують що по всій Україні стихія. може то Діана виновата. ідіть хлопчики справою займіться. чи вам охота язиком помести. що ви за наволоч така????
 • Гость: заметіль ти пургу не неси! Якщо вмієш читати то читай "світла по селах немає", як і зв'язку з селами. А в мене і місті біля моєї хати і дороги біля мене сніг відкинутий і його на відміну від тебе-"наволоч така" його відкидаю сам!
 • Гость: ти що, америку відкрив, всі знають що нема світла ,просто тобі охота когось"помити" кожен має родину в селі і мобільний, і всі між собою обговорили. а для чого тобі тут коментувати, чи немає що робити? не розумію твого пісанія, просто так чтоб встрясть?
 • Гость: Якщо тобі пофіг, що ти платиш своїми кровними податки бездарям і ледацюгам то це твої проблеми. А я хочу щоб ті нероби, які відповідають за те щоб було світло і були прочищені дороги відповідали!!!
 • Гость: а для чого тут писати, прости піди і скажи, не знаю хто там відповідає, здається світло приватної фірми . дороги точно не знаю, а пишиш кому? кажеш що дорогу собі почистив, то проблема вчому? просто хочеш пописати ? піди жінці кави звари. з дітьми уроки вивчи , життя прекрасне і в середу буде потепління . чого нервуєшся. нервові клітини бережи.
 • Гость: То я тобі скажу, що мені байдуже хто і за що відповідає, я знаю, що РДА координує і організовує діяльність всіх структур на відповідній території, тому я і хочу знати чому ми всі маємо з своєї зарплати утримувати цих бездарів біля влади?! До речі потепління буде в п'ятницю а в середу -13, будь уважнішим з інформацією!
 • Гость: то піди в то РДА допоможи координувати чи ти точно знаєш що там ніхто нічого не робить . встань від компютера тоді точно будеш все знати. чи ти на картах розкладаєш?
 • Гость: Так куди ж підеш!!! У них вихідний! Одні сторожа на місці сніг відкидають і Карп трактором допомагає!!! ВСЕ!!!
 • Гость: от василю перше твоє повідомлення шість годин тому і ти брискаєш жовчю на монітор, піди пройдись до міста може когось найдеш.
 • Гость: Не міг піти, заметіль бл-ська мішає, допомагав одиноким сусідам розгрібатися з під снігу. А ти так не переймайся, взяв вологі серветки і протер монітор, страшенно не люблю коли на ньому мікроби з РДА повзають!
 • Гость: Карлійчук і Матейчук на роботі з самого ранку. Бачив. І вихідні не у всіх.
 • Гость: Уважно продивилась відео засідання комісії з питань ТЕБ та НС де голова комісії Ковальчук Д.М. І зразу виникло питання, чому не записано на відео 7 питання, яке вніс в порядок денний начальник Сторожинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області , а саме Про порядок взаємодії всіх служб, установ, органів та організацій на території Сторожинецького району під час погіршення погодних умов в зимовий період 2016-2017 років. Викає питання, чи комісія взагалі не розглядала 7 питання, а тільки надрукувала в протоколі, що важають за потрібне. Можливо місця не хватило на камері, або жителям района не треба знати, як саме розглядалося це запитання.
 • Гость: Злого умислу тут немає =). Ми знімали засідання комісії з питань ТЕБ та НС, а потім мали знімати засідання Міської виборчої комісії, на якій розподіляли виборчі округи. Засідання комісії з ТЕБ та НС затягнулося і просто не було часу дознімати останні питання, виклали все що було, а потім взяли протокол для публікації. Останнє питання розглядалося ще хвилин 40 після того, як ми пішли в зал засідань РДА. Так як на камері вже не було місця, увімкнули найнижчу якість запису та про всяк випадок записали питання щодо розподілу округів, щоб ні у кого не виникало потім питань щодо будь-яких маніпуляцій. Відео не публікували, оскільки воно не сильно презентабельне - мале розширення та слабке освітлення. Але воно у нас збережене.
 • Гость: І ви сьогодні на своєму сайті критикуєте дорожників та комунальні служби, що вони не вчасно прочищають дороги від снігопаду та це природне явище і його ніхто не може на перед спланувати. А ви знали за зделегідь, що запрошені знімати засідання комісії з питань ТЕБ та НС та засідання Міської виборчої комісії, маючи сучасну техніку не могли спланувати, щоб все було знято якісно. А якщо 6 питань на засідання комісії обговарювали 1 год, 13 хв. , а останнє 40 хв. то напевне це було найважливіше питання. В результаті одне відео не зняли , а друге через якість не опублікували. Сьогодні на вашому сайті стільки критики в сторону Карлійчука, Карпа та Баяка, в той час коли вищезгадані керівники приймають екстерні рішення по ліквідації стихїї, маючи на підприємствах стару техніку, а не сучасну,як ви. Якби вони ставились до роботи, як ви, то напевне не працювали б на цих посадах. Як вам не соромно сьогодні сидячі в теплі біля компютера оправдовуватись, .
 • Гость: Ми нікого не критикуємо. Це користувачі в коментарях критикують. Видаляти чи коригувати ці коментарі ми не будемо. Ми не були запрошені на засідання комісії з ТЕБ та НС, а самі напрошувалися туди вже два тижні. І знімати ми хотіли тільки перше питання, а також хотіли зняти інформацію про підготовку до осінньо-зимового періоду, але це питання там не висвітлювалось. Щоб ви собі розуміли - нас нікуди не запрошують. Ми не довгождані гості на будь-якій нараді, тому що подаємо все "як є", а не "як треба". А щодо якісної підготовки - я тільки що повернувся з епопеї по витягуванню застрягшого на Чернівецькій в Сторожинці газовоза, який не міг виїхати об'їзною біля сільгосптехніки (пров. Кобилянської) і поїхав в місто, де теж застряг по "підсипаній" екстреними керівниками дорозі. І я там пробув три години, а не в теплі за комп'ютером, щоб ви завтра, у теплі біля комп'ютера, могли подивитися на роботу служб. І нам не соромно. Ми нікому нічому не зобов'язані і ніхто нам нічого не зобов'язаний, щоб комусь за щось було соромно. Вони виконують свою роботу - ми висвітлюємо її для громадськості. Громадськість в коментарях залишає свою думку. Все просто.
 • Гость: Ще одне треба дописати - все, що у нас є - і техніка, і комп'ютери - ми забезпечуємо собі самі. Немає у нас ні державного фінансування, ні "програм підтримки", нічого. Зарплат ми також не отримуємо, як і соціальних допомог, як і премій. Сучасна техніка була у нас не з самого початку, а в процесі нашої роботи ми знаходили можливості взяти в користування або придбати хороші комплектуючі. При чому ми вже встигли запустити і підтримуємо ще два ресурси - Герца.Інфо (http://hertsa.info) і Кіцмань.Інфо (http://kitsman.info), де працюють такі ж ентузіасти на чому прийдеться. Але виходять з положення і роблять новини про свої райони. Було би бажання - можливості знайдуться.
 • Гость: Бажання є,але можливостей немає. Цікаво звідки у вас можливості, працюєте на благо району без зарплати і соцвиплат. За що забезпечуйте себе технікою та комплектуючими?. Звідки фінансування? От і висвітліть все я є, а не як треба. Навчіть всіх нас, як так можна жити із нічого щось зробити, купити. Можливо і наші керівники будуть переймати у вас досвіт, так гарно керувати.
 • Гость: Не на благо району, а на благо жителів району. Це різні речі. Фінансування - як і у всіх людей. Всі працюють на роботах, всі докладають зусиль до підтримки .Інфо. Нам не треба так багато коштів - ми не газета, друкуватися не потрібно. https://storozhynets.info/контакти - взагалі, можете зателефонувати і дізнатися всі цікаві деталі. Просто я цю тему описував вже декілька раз, тому що ці питання чомусь часто виникають.
 • Гость: Прокол на проколі!!!