Вівторок, Квітень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Консультації з громадськістю щодо Статуту Сторожинецької громади

Вчора, 22 лютого 2017 року, в залі засідань Сторожинецької районної ради відбулися консультації з громадськістю щодо Статуту Сторожинецької міської територіальної громади, анонсовані раніше.

В заході взяв участь експерт з децентралізації обласної організації Комітету виборців України Ігор Баб’юк та юрист КВУ Максим Лукінюк.

Не зважаючи на вже традиційно низьку явку громадськості на такі заходи, обговорення було досить жвавим та конструктивним. Експерти надали свої правки та зауваження щодо проекту Статуту, який був прийнятий за основу на сесії міської ради.

Магазин Водолій
  • Гость: я може не в тєму, але не знаю, як звернутись до адмінів цього сайту...що, хлопці, як кажуть "нє долго музика іграла...", вирішили трохи прикрутити це словоблуддя на вашому сайті, а скоріше не ви вирішили, часи зараз важкі, сурові, небезпечні...і вам і нам видно, що старий формат сайту був і зручніше, і зрозуміліше, і цікавіше...тепер же зробили на сайті хаос, і в цій солянці вже не найдеш цікаву гостру статтю з обговореннями за якими слідкуеш...все це тепер незрозуміло у якій послідовності і де...прикрито купою новин про ДТП, пожежі, бібліотеку і спорт...лиш не треба говорити, що це "для удобства насєлєнія" і ті новини теж важливі...шкода, дуже шкода...
  • Балінов Дмитро: Дані для зв'язку на добре видному місці. До яких саме публікацій ви не можете добратися?
  • Балінов Дмитро: Блок з останніми коментарями взагалі вивели на головну сторінку (такого в минулому дизайні не було). Блок з останніми новинами - він є на тому самому місці, що і в минулий раз, в ньому 7 останніх новин (більше за день ми не додавали), також виводиться кількість коментарів під цими новинами.
  • Балінов Дмитро: Що саме ви не можете знайти? Матеріал з чим? Що потрібно вивести в окрему категорію? Сесії? Виконкоми? Є окремо категорія на головній сторінці "Відео". Зараз допрацюємо перехід від 6-7 останніх новин на головній до архіву публікацій для перегляду всіх публікацій.
  • Балінов Дмитро: Ось так буде зручно? https://storozhynets.info/latest