Четвер, Березень 22
Білий Ангел - Центр яскравих подій

V сесія Сторожинецької міської ради VII скликання

Вчора, 30 березня 2017 року, відбулася V сесія Сторожинецької міської ради VII скликання. На порядку денному було 61 питання та декілька депутатських запитів.

Присутнім у залі презентували План соціально-економічного розвитку громади та Програму розвитку на 2017 рік. Дискусію викликав розподіл коштів інфраструктурної субвенції – більше 11 млн. грн. 

Було вирішено взяти розподіл цих коштів на посилений контроль та проводити всі процедури закупівель на конкурсній основі.

Ще одну дискусію викликало питання щодо створення архітектурно-будівельної інспекції. Після довгої перепалки рішення про створення інспекції було прийнято 18 голосами, включаючи голос міського голови.

Депутати заслухали звіт керівника КП “Сторожинецьке ЖКГ”. Вислухавши різні сторони, було прийняте рішення визнати звіт незадовільним, створити депутатську комісію по перевірці діяльності підприємства та заслухати її звіт на наступній сесії.

Загалом проходило досить емоційно – навіть при розгляді земельних питань дискусії не припинялися і депутати навіть не прийняли декілька рішень, не зважаючи на висновки профільної комісії.

Магазин Водолій
 • Гость: Да новый земельный "Начальника" облажался по полной, походу шкурняки не смог протянуть, да и еще последнее предупреждение схлопотал. Такой белеберды при рассмотрении земельных вопросов давно на сесии не было. Депутаты если голосовали та точно не понимая за что, наверное чтоб скорее все закончилось.
 • Гость: А як вам "беспредел", що чинив Карлійчук як головуючий. Він просто наплював на одностайне рішення депутатів земельної комісії, яка готувала проекти рішень до сесії і які були у кожного без винятку депутата на руках, але Карлійчук тільки на підставі (вдумайтесь тільки) викриків із залу окремого депутата змінює запропоноване профільною комісією на догоду окремого депутата та виносить на голосування диаметрально протилежне рішення навіть не поцікавившись, а чому ж депутати із земельної комісії запропонували саме такий проект рішення який був розданий депутатам? ! Старий пень думає, що він на партійних зборах часів СРСР і для нього не існує ні регламенту роботи сесії ні пропозицій профільних комісій!!! Це яскраво видно з 4 год. 00 хв. коли розглядалося клопотання МП СКІФ. По-перше, Лягу не є депутатом і сслово їй не було надано в установленому порядку (бабуся Поліна просто вибігла до трибуни та почала скиглити, що яма 4 на 6 м руйнує її цехи, які на відстані 10 метрів), По-друге, головуючий диктатор навіть зачитуючи проект рішення, "на ходу", змінює запропоноване профільною комісією на догоду Лягу. По-третє, миттєво ставить на голосування запропоноване особисто ним рішення і также миттєво оголошує що рішення прийнято, не дивлячись на те, що за його нав язану позицію підняли тільки десять рук із 18 необхідних, а члени лічильної комісії навіть не рахували голоси, а перемовлялися між собою (це добре видно з 4 год 09 хв.). А тепер згадайте, коли диктатору треба було протягнути будівельну інспекцію (1 год. 25 хв) то питання по інспекції тричі виносив на голосування і члени лічильної комісії, стоя, ретельно підраховували кожну підняту руку, аби с натягнути тих 18 голосів, що потрібні були ММ. Ось таке воно демократичне засідання сесії по Карлічуковскі у дусі совка. Ганьба та й годі. А його підлеглому земельному начальнику доводилося тільки мовчки спостерігати та отримувати на горіхи від свого боса за те, що проекти рішень проголосовані профільною комісією не збігаються з його диктаторською думкою. Гадаю, що за ще один такий подібний прояв кричущої неповаги до депутатів та намагання сподобатись наближеним до голови доречно буде порушити це питання та проголосувати за висловлення недовіри головуючому за грубе порушення регламенту роботи сесії. А Балінову, як головіф регламентної комісії, це питання слід взяти на посилений контроль бо скоро вже ні депутатських комісій не треба буде, ні присутності депутатів у залі на засіданні сесії, ні профільних спеціалістів бо буди тільки його величність Дон Карліто, який сам п"є сам гуляє, сам стелиться сам лягає.
 • Гость: Дуже правильно, до речі. Їм треба якісь методички зробити з основними правилами регламенту. І треба було в план розвитку вписати розробку системи електронної для голосування.
 • Гость: Що Мар'ян, думав з Карлійчуком в бірюльки грати. Не тут то і було. Якщо отримав останне попередження то тобі пора зливати воду, а то тебе можуть злити разом з профільною комісією.
 • Гость: Тем более.что Карлийчук не правомерно отменил решение по земле Гризюка.так как этот вопрос решал не Марьян и не пан Делицой.как выразилась Лягу.Это решение приняла на законном основании обласная комисия и если Гризюк подаст в суд.то т мер проиграет И пусть благодарит Бога.что послал им такого начальника по земле и в профильной комисии тоже не дыбилы сидят.Потому и многим не нравится что сейчас в делах земли не будет деребана.так как это было в прошлом.для этих ребят закон на первом месте.а потом забаганки мера.И вообще.меня поражает его отношение к людям.такое впечетление .что он пан начальник.а остальные отстой.
 • Гость: Офігеть, більше міліона на двері? Ви шо там, перегрілись? Я би щн поняв, якщо за ці гроші зробили би столярний цех або майстерню на громаду! Це план розвитку чи просирання грошей?
 • Гость: Це план знешкодження ОТГ. Ми що за це голосували на виборах. Може хтось пояснити для чого виділяються кошти , для інфраструктури чи для просир....Я і проїдання.
 • Гость: ПОРЯДОК ТА УМОВИ надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (витяг з прстанови Кабінету Міністрів) 4. Субвенція надається для створення, модернізації інфраструктури об’єднаної територіальної громади та може спрямовуватися на нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів інфраструктури, що належать до комунальної форми власності (у тому числі на виготовлення проектної та містобудівної документації), а саме: підвищення якості адміністративних послуг: створення центрів надання адміністративних послуг, сучасних систем організації управління громадою - комунікаційних мереж, баз даних, систем оповіщення населення; реконструкцію, переобладнання, перепрофілювання будівель бюджетних установ з метою їх використання відповідно до повноважень та потреб об’єднаних територіальних громад з обов’язковим застосуванням енергозберігаючих технологій; будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт доріг, мостів, переходів комунальної форми власності, що поліпшують доступність жителів до об’єктів та установ, у яких надаються адміністративні, соціальні та інші послуги; закупівлю транспортних засобів для підвезення дітей до навчальних закладів, транспортних засобів спеціального призначення для комунальних підприємств, пожежної і спеціальної рятувальної техніки та пожежно-рятувального оснащення; будівництво водогонів, систем водовідведення, нових полігонів твердих побутових відходів та рекультивацію територій сміттєзвалищ тощо; будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт інших об’єктів, які є важливими для посилення спроможності та забезпечення територіальної згуртованості громади, належного рівня безпеки та цивільного захисту громади.
 • Гость: Молодець Ігорчику.показав шефу.що ти не ручний.ти також обраний.а не призначений.так що маєш свою думку.молодець.
 • Гость: Я в шоці.то це для пана Войцеховкого.Оленюка.Крічки.Антонюка та ще пара недотепних першочергово дороги.а не садочки і лікарні.де мерзннуть діти ?Ви у свому розумі.ось тепер шановна громадо.продивіться хто не голосував за земельну комісію.першочергово послати до них перевірку.До Оленюка .Антонюка.Матейчука та інших.які попристроювали незанно на тротуарах магазини.та не платять податки за землю вот і будуть вам гроші на дороги.бо ви панство у своіх джипах колишитесь на ямах.хочете все і зразу.Так не буває.
 • Гость: Ех Зіна, Зіна... яка ж ти далека
 • Ігор: Таке враження що всі садочки до тепер були без дверей.А на що тоді батьки гроші роками здавали?
 • Гость: Чому я в тому кошторисі не бачу суми на капітальний ремонт вул. Б.Хмельницького(від переїзду до ма(ніло)заводу)яку робили наші о...ні спеціалісти в 2010р. що дуже б...ть люблять люки.Вони взагалі могли викласти дорогу люками може би краще вийшло.Навіщо тратити людські гроші на лежачих поліцейських якщо в нас Люкожинець.Бо в нас якщо люк,то 10см над асфальтом або 15 нижче нього,чогось середньго не буває.Приклад в.Чернівецька.в.Видинівського,в.Федьковича(навпроти Міленіуму )в.Грушевського(від Клеопатри до ДНЗ Чебураха) ну а в.Б.Хмельницького взагалі п...ць. Вибачте накипіло Люки рулять.
 • Денис Семенюк: https://www.youtube.com/watch?v=xtAWlv9kC60 - ремонт просівшого люка у Німеччині. Цікаво, чи мої внуки\правнуки побачать подібне в Сторожинці...
 • Гость: Вы народ хотите все и сразу,так не бывает.Сначала большие объекты.а уж потом по мелочи.Садики. мосты.дороги.люки все будет.не торопите события.
 • Гость: микола м. к. скажіть будь ласка коли будуть давати безплатні рецепти . я потребую щодня гармони і що неділі хімію в таблетках до тепер мені виписували вже 4 місяць цього року ні чого не виписують питають ви угромаді то нема чому...........
 • Гость: Та чого ж шановні є і садочки у цьому списку, але чомусь садочок №2 Сторожинець нічого не подавав. Чи там все відремонтовано, ідеально все? От вже і ноутбука не треба завідуючій, і миючих, і ковдр, посуду, килимів. Клас то все треба їй тільки від нас батьків. Я перший нічого здавати не буду, приєднуйтесь хто ще? хай завідуюча тепере вибиває сама кошти від громади, а не з нас требує. Сама тільки говорить а діло не робить.
 • Гость: Просто завідуюча проатестувалася і з нею продовжили угоду, так говорять у садочку. Тепер їй нічого не треба, може спокійно сидіти і як вона і робить садити квіточки бо дуже їх любить ММ. Недавно у яслях дітей няня мила від каканців, діти стояли голі на бетоні у цей дубар, що недавно був і завідуючій все пофіг. А ви хочете щоб вона турбувалася за якісь інші справи. Вона знає що не дасте ви дадуть інші, а зараз прийме дітей у садок і буде все окей!
 • Гость: Зря ви так. вона нормальна баба. Мозги звичайно не видно, але коли їх не хватає -замєтно і дуже.