Вівторок, Квітень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На Глибочку встановлюють світлофор

Сьогодні, 24 квітня 2017 року, в селі Глибочок Сторожинецького району на дорозі Сторожинець-Чернівці встановлюють світлофор, який був дуже потрібен місцевим жителям.

Як розповів голова Старих Бросківців Ілля Прунь, зведений кошторисний розрахунок було затверджено на грудневій сесії в сумі біля 74 тис. грн. Встановлює світлофор ТОВ “Авікбудпроект”.

“Якщо дозволить погода, плануємо закінчити на протязі тижня, – розповідає Ілля Михайлович. – Апаратуру перевірили, протестували. Розміщення світлофору та дорожніх знаків погоджено з поліцією та Службою автомобільних доріг Чернівецької області. Тепер залишається отримати технічні умови від РЕМ.

Одним з головних питань, до яких долучиться сільська рада – це покращення благоустрою зони пішохідного переходу з облаштуванням огорожі та прилеглої території.

Хочу подякувати депутатам Старобросковецької сільської ради за ініціювання і проведену організаційну роботу, а також депутатам та посадовцям Кам’янецької сільської ради і депутату Сторожинецької районної ради Ярославу Реус. І особливо хочу подякувати небайдужим жителям кута Крива Старих Бросківців.

На черзі маємо проводити ремонт доріг – придорожніх канав, вивозка грунту, щебнювання.”

Магазин Водолій
  • Кум Вітя: Діма, ваш сайт, щось трохи партачний, оформлення як то кажуть, "по-румунськи", те, що ви зробили новини по блокам, це великий мінус. для зручного розташування реклами звісно, простір звільнився, в цьому плані я вас розумію =)
  • Гость: Цілком підтримую. Раніше було легше переглядати новини сайту, а теперішнє оформлення дратує.
  • Балінов Дмитро: Ви можете переглядати стрічку. Таку, як вона була.
  • Гость: реально к..не оформлення сайту, прошла версія була краща, нажаль журналісти це неможуть визнати, шкода
  • Балінов Дмитро: Конкретніше - що не вистачає.
  • Гость: Все вистачає і зараз все добре.Просто люди не знають як я колись,нажміть на "останні новини",або дивіться внизу на общій сторінці останні коментарі і всі питання.Зараз супер нічого не міняйте,просто поясніть людям що де шукати.