Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

ОНОВЛЕНО. В Кам’яній обрали сільського голову. За попередніми даними переміг Микола Костащук.

Сьогодні, 30 квітня 2017 року, в селі Кам’яна відбулися вибори сільського голови. До бюлетенів було включено 5 кандидатів: Ксенія Бруневич, Мирослав Кожелянко, Микола Костащук, Микола Мікіцел, Мірча Чорногуз. Наймолодшому – 27 років, найстаршому – 69.

О 20:00 дві виборчі дільниці, які знаходяться в селі, закрилися і зараз на них проводиться підрахунок голосів. Голови дільничних комісій та територіальної виборчої комісії зазначили, що порушень на виборах не зафіксували, скарг до комісій не надходило.

В загальному до списків виборців було включено 2652 виборці, а на дільниці прийшло 1057 осіб. Явка склала 39%.

ОНОВЛЕНО. За попередніми даними сільської ТВК, перемогу на виборах отримав Микола Костащук з результатом 504 голоси або 49%. 229 голосів набрав Мирослав Кожелянко, 164 голоси – Микола Мікіцел, 73 голоси – Ксенія Бруневич, 63 голоси – Мірча Чорногуз.

Всього за кандидатів подали свій голос 1033 виборці, а 24 бюлетені було визнано недійсними.

Магазин Водолій
  • Гость: І що тепер буде з старим пердуном!!!
  • Гость: Буде попердювати коло Катькі
  • Гость: Пенсіонери займайтесь онуками.Молодим дорога.А ось бренди тут не проканали.
  • Гость: Катька з Мікіцелом на пенсію
  • Гость: Із начально було зрозуміло, що Мікіцел програє так як Фочук по селу агітувала за іншого кандидата звідси висновок у БЮТ розкол а значить і перемоги не може бути. перемагають ті кого люблять та поважають а не ті хто нагинає та портить атмосферу села.
  • Гость: Згідна з односельчанкою.Фочук вийшла за рахунок як тут пишуть,бренду а тепер і ій вже нічого сунути в депутати.Нічого крім пустих слів,вона для села не зробила.