Сторожинецькі дзюдоїсти стали одними з найкращих в області

В Чернівцях відбувся Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. В змаганнях прийняли участь всі райони, де культивують дзюдо. Ціль змагань була в виявленні кращих спортсменів для участі в Чемпіонаті України, що відбудеться в Львові.

До фіналу вийшли п’ять дзюдоїстів з Сторожинецької школи дзюдо, які взяли участь в змаганнях за підтримки батьків та Федерації дзюдо в Сторожинецькому районі.

Перші місця посіли: учень Старожадівського НВК Матейчук Олександр та учень Сторожинецького ліцею Цурик Станіслав. В динамічній та напруженій боротьбі в фіналі поступилися і посіли друге місце учні Сторожинецької гімназії Звоздецький Василь, Ривак Михайло, Лунгуляк Ярослав. Бронзову медаль привіз учень Сторожинецького ліцею Кухарук Кирил.

До збірної команди Чернівецької області включено чотири спортсмена Сторожинецької ДЮСШ “Колос”, які поїдуть на Чемпіонат України. Чемпіони та призери змагань нагороджені медалями та грамотами.

Джерело: тренер ДЮСШ “Колос”, майстер спорту Гаврилюк І.М.

Категорія: Спорт