Четвер, Березень 22
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення

Сьогодні, 8 травня 2017 року, біля Меморіалу Борцям за волю України в Сторожинці відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення.

8 травня 1945 року Антигітлерівська коаліція офіційно підписала “Акт про беззастережну капітуляцію” Збройних сил фашистської Німеччини. Документ був підписаний ще 7 травня в Реймсі, однак ратифікований наступного дня в Берліні.

З цієї нагоди 8 травня щорічно в багатьох містах Європи, США та країнах, які приймали участь у Другій світовій війні проводяться велелюдні урочисті заходи.

Згідно Указу Президента України та Закону України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років” Україна розпочала традицію святкування 8 травня в європейському дусі “Дня пам’яті та примирення”, що присвячений пам’яті жертв у Другій світовій війні.

Незважаючи на дощову погоду, сторожинчани, присутні на Центральному майдані Незалежності, вшанували подвиг українського народу, його значний внесок в перемогу у Другій світовій війні. У своїх промовах виступаючі висловили повагу усім борцям проти нацизму, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війні і в наш час.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні, Героїв небесної сотні, наших земляків, які полягли у зоні АТО. До Меморіалу Борцям за волю України та пам’ятної стели “Герої Підгір’я” були покладені вінки, квіти та лампадки.

Магазин Водолій
  • Гость: Який недоумок надумав відзначати День пам’яті та примирення, що присвячений пам’яті жертв у Другій світовій війні.біля пам'ятника та дошки воїнів АТО які жодного відношення не мають до Великої Вітчизняної Війни,
  • Гость: Це свято для галочки, Кому потрібні Ветерани? Бартошу, Лосіку чи може Карлійчуку? мене не здивує якщо і завтра на 9 травня вони проведуть це свято знову на площі ,
  • Гость: Побачите як завтра ці клоуни будуть гарно говорити слова вдячності, а сьогодні просто плюнули Ветеранам в лице.
  • Гость: Загадка
  • Гость: Не шукайте недоумки, гудза там де його немає! Найдоречніше було проведення Дня памяті та примирення біля памятника "Борцям за волю України". Занадто суперечлива у нас історія, історичні постаті, занадто багато суперечливих постатей і тих хто любить коментувати. На те він і День памяті і примирення, щоб вшанувати тих хто загинув від голодомору та концтаборів більшовизму, поліг за Україну воюючи на стороні Радянської Армії, в лавах УПА, відстоюючи сьогоднішню цілісність і незалежність України, для них всіх Україна, Вітчизна, рідна домівка і сімя була понад усе!