Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Сторожинецька музична школа відзначила свій 60-річний ювілей

В п’ятницю, 12 травня 2017 року, свою поважну річницю від дня створення відсвяткувала Сторожинецька музична школа – навчальний заклад, що пройшов довгий і насичений шлях, аби стати справді еталонною школою естетичного виховання.

На святкування 60-річного ювілею школи завітали численні випускники, учні та їхні родини, працівники освітніх і культурних закладів та установ, директори, які працювали у різні роки, в тому числі і перший директор Василь Аксентійович Гребенюк, директори шкіл області, представники влади та багато інших гостей.

Було багато подарунків, квітів і теплих слів, оплесків і словесних подяк. В ході концерту неодноразово зазначалось, що школа позитивно вплинула на підростаюче покоління та дала путівку в життя багатьом талановитим учням.

Сьогодні серед випускників закладу є відомі в Україні та за її межами музиканти. За 60 років школа випустила близько 1200 учнів, серед яких професійні музиканти, неодноразові лауреати обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Кожен четвертий випускник обрав музику своєю професією. Цікаво, що більшість викладачів школи є її колишніми вихованцями.

Приємним подарунком для школи став візит її колишнього вихованця, а нині народного артиста України, композитора Мар’яна Гаденка, який привітав колектив з ювілеєм та вручив кращим учням з багатодітних сімей грошові премії.

Також до школи завітали випускники різних років. Гарячими оплесками зал вітав виступи Василя Бендаса, Олесі Франків, Кості Бобу, тріо флейтисток у складі випускниць Луканюк Катерини, Зеленюк Тетяни, Адамович Анни, музичне вітання від викладачів школи Александрюк Людмили, Подольського Дмитра, Світловської Олени.

З нагоди свята викладачів та вихованців школи привітали заступник Сторожинецького міського голови Петро Брижак, головний спеціаліст відділу культосвітніх установ, мистецтв та кіно управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Сорокоумов, перший заступник Сторожинецької районної державної адміністрації Діана Ковальчук, заступник голови Сторожинецької районної ради Володимир Філіпович.

Також зі святом присутніх вітали начальник відділу культури, національностей і релігій Сторожинецької районної державної адміністрації Ірина Давидчук, директор ЦРБ Іванна Лугіна, голова ради директорів Галина Плав’юк, директори музичних шкіл області – Ольга Максименко, Назарій Бусуюк, Владислав Нагірний та попередній директор школи Світлана Репало.

Почесні гості вручали грамоти, вітальні листівки, відзнаки, подарунки викладацькому складу школи та її очільнику Тетяні Іонуц. В свою чергу пані Тетяна подякувала владі за тісну співпрацю та всебічну підтримку, а також слова подяки звучали на адресу батьків, викладачів, консультантів школи, викладачів-методистів Чернівецького училища мистецтв Людмили Мартинюк, Олени Світловської, Петра Кравчука.

За щедрі подарунки з нагоди свята, директор подякувала спонсорам, шанованим людям міста – Володимиру Коржану, Олександру Кривко, Надії Капітулі, Юрію Апостолюку, Василю Ілько, Василю Приказці, Віталію Манілічу.

Вихованці музичної школи та її викладачі подарували глядачам неперевершений концерт та океан позитивних емоцій!

Магазин Водолій
  • Гость: "В ході концерту неодноразово зазначалось, що школа позитивно вплинула на підростаюче покоління та дала путівку в життя багатьом талановитим учням." -Смішно, навпаки, багатьом дітям ця школа зруйнувала майбутнє. Я навчаючись там 7 років, залишалось ще два, покинула школу через Білову Тетяну Іванівну, яка знущалась зі своїх учнів, била, всіляко гнобила,не давала розвиватись таланту, через неї мені, і не тільки мені, а ще багатьом учням навчання здавалось пеклом, нізащо не віддавайте до неї свою дитину. До речі інші вчителі ніби не замічали цього . Якби не вона в багатьох дітей було б інше майбутнє.
  • Гость: 100 відсотків. Добре , що зараз серед викладачів є багато молоді, до якої діти з більшою охотою йдуть на заняття, ніж до невростенічних викладачів "старої закалки".
  • Гость: А де були Ваші батьки, перепрошую, коли Вас так били, гнобили і всіляко знущались? Чому Ви це терпіли цілих 5 років? Чи когось там хтось прив'язує? Не думаю. Чому Ви не звернулись до директора з проханням змінити викладача? Кожен має право вибору. Набагато легше обвинувачувати когось в своїх всіх бідах. Починати потрібно з себе. І якщо хоча б щось не подобається, будь - ласка, шукайте щось інше. Це не тюрма." Дякувати" потрібно батькам, які так само заплющують на все очі, хоча я ні в якому разі не оправдовую такі дії з боку виклачів будь-якого закладу. Ні хто не має права знущатися над дітьми!!! І я б нікому це не дозволила по відношенню до своєї дитини. Ото ж шановне панство, робіть певні висновки. Легко дуже поливати брудом людину, коли це анонімно. "Стыдно, товарищи, стыдно". І дуже соромно за такий наш Сторожинецький менталітет(