Молодь сторожинеччини взяла участь у обласних змаганнях з пішохідного туризму

З 18 по 21 травня 2017 року туристи Сторожинецького ЦДЮТ змагалися на 61 обласних змаганнях ІІ етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед учнівської молоді.

Команду Сторожинецького району представляли вихованці гуртків “Пішохідний туризм” та “Велосипедний туризм” Сторожинецького ЦДЮТ (керівники Побежан Д.О., Гаврилюк С.М., Цятковська С.М.):  Демик Крістіна, Вітюк Ілля, Бока Георгій, Лукій Андрій, Барковська Тетяна, Петричан Анна, Костащук Олександр, Ривак Михайло.

Змагання проводились на двох дистанціях: “Похід-крос” та “Смуга перешкод”. У змаганнях прийняли участь 120 туристів області. Під час змагань юні спортсмени продемонстрували високу фізичну підготовку, спритність, витривалість та високий рівень туристської майстерності.

В перший день діти долали дистанцію ІІІ класу складності з різними природними перешкодами. Похід-крос тривав 5 годин – за цей час спортсмени мали подолати різноманітні туристичні завданн, правильно їх виконати та вкластися у визначений час.

У цікавій та напруженій боротьбі команда Сторожинеччини на дистанції “Похід-крос” посіла друге місце. Другого дня змагань на дистанції “Смуга перешкод” команда виборола ІІ і ІІІ місця. В загальному заліку туристи Сторожинецького ЦДЮТ зайняли ІІ призове місце.

Вітаємо наших талановитих та завзятих туристів  і бажаємо їм нових перемог.

Джерело: методист туристсько-краєзнавчого напряму ЦДЮТ Унгурян Т.М.

Категорія: Спорт