Четвер, Березень 22
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Вечірня програма Дня міста: анонси та заходи

День міста

28 травня Сторожинець святкує День міста. Команда спільноти Life In Storozhynets та сайту Сторожинець.Інфо спільно з відділом культури Сторожинецької міської ради взяли на себе організацію всієї вечірньої програми, яка буде відбуватись в міському парку “Юність” (біля Промислового ринку) після першої частини заходів на Центральному майдані Незалежності.

Підготовані нами заходи саме для того, щоб молодим людям було цікаво та весело провести вечір цього святкового дня.

Отже, розпис заходів вечірньої програми:

 1.  Турнір з настільного тенісу (неподалік від ресторану “Валентино”). Реєстрація учасників буде відбуватись з 11:00 по 15:00, початок змагань – після 15:00
 2. 16:30 – початок роботи вечірньої сцени. Виступ гуртів-вихованців ЦДЮТ.
 3. 18:00 – початок виступів реп-виконавців. Виступатимуть Rashid (м. Сторожинець), Акробат Пера (м. Сторожинець), MALAVITA (м. Івано-Франківськ)
 4. 19:30 – концерт рок-гуртів: Мах На Мах (м. Чернівці) та The Part Of Friend (м. Чернівці)
 5. 21:00 – початок дискотеки і битва фарбами Холлі.

Майданчик для вечірніх заходів буде облаштований столиками, за які можна буде присісти, випити прохолоджуючі напої, легкі алкогольні коктейлі, пиво та квас. Прямо на майданчику стоятимуть точки продажу напоїв.

Протягом всього вечора між виступами та перед дискотекою будуть відбуватись розіграші призів від одного із спонсорів свята, тому запрошуємо бути активними і не соромитися приймати участь!

Сторожинчани! Проведемо це свято разом і для себе! Бажаємо всім приємних розваг!

Магазин Водолій
 • Гость: На день міста у парку "Юність" пили, тусовались наркомани (продавали травку легально і позволяли курити) слухали дебільну музику, При цьому були присутні малі діти і підлітки. Це просто жах!!! Чому ми вчимо молодь? Може потрібно було якось продумати музичну програму, хто за це відповідає. Батьки нормальні з дітьми просто тікали звідти. За 20 хвилин перебування в такому середовищі голова ставала у дорослих, адекватних дорослих - просто квадратна, а що у дітей??? Про які качелі могла іти мова? треба було цих придурків музикантів із своїм роком і вересками на край міста у парк біля річки - там виступати.Іншого разу просимо продумати програму так, щоб для нормальних людей одна програма, для ненормальних інша програма і окремо, і для діток теж окрема програма з клоунами, качелями, атракціонами, вкусняшками.
 • Кум Вітя: окрема програма була на майдані незалежності а що у дітей? гарно підстрибували собі під виступи гуртів а що на рахунок клоунів, то для вас відкрито вакансію на наступний день міста
 • Гость: Карлійчук, пішов н***й
 • Гость: Мало хейта!! Наркомани, алкоголіки, травка в ларьках продавалась!! Полнєйший брєд. Пацани молодці, раз зробили такий крутий день міста і всерівно є не довольні. Впринципі, нічого дивного! Всі спонсори, організатори і виконавці зробили це свято! Дякую
 • Гость: У програмі по святкуванні у 17:00 мали бути розважальні програми для дітей за участю клоунів. Скажіть де були клоуни і яка програма?
 • Денис Семенюк: Може не там шукали? Це афіша до святкування в парку "Юність".
 • Гость: Шукала і читала там де треба. Але будучи на площі з 16:30 і приблизно до 18:30 ніяких розважальних програм для дітей не було. Тільки на декілька хвилин прийшли троє людей в костюмах Миші і Міккі Мауса та Панди .
 • Гость: Яку нахєр травку продавали,шо за брєд?Ви краще виховуйте своїх дітей нормально і ніяку травку вони курити не будуть,і вам на кожному кроці вона мерещитись не бу!