Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Сторожинець відсвяткував День міста. Частина І

В останню неділю травня, традиційно, святкується День міста Сторожинець. Вчора, 28 травня 2017 року, по всьому місту пройшли святкові та урочисті заходи.

Два дні, 27  та 28 травня, в спортивному залі “Колосу” проходив VIII турнір з дзюдо серед юнаків. З самого ранку неділі, 28 травня, у храмах міста відбулися урочисті літургії з нагоди свята. В районному Будинку національних культур відбувся шашко-шахматний турнір. Також був проведений V турнір з волейболу серед жінок та дівчат і міжнародний футбольний турнір серед юнаків.

На Центральному майдані Незалежності була організована виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва “Барви рідного міста”. Біля “Юності Підгір’я”, по вул. Федьковича та Видинівського проводилися виступи дитячих духових оркестрів Сторожинецької і Кам’янської музичних шкіл та оркестру ЦДЮТ.

О 12:00 на сцені, встановленій біля площі, розпочалося урочисте відкриття Дня міста під назвою “Місто зелені, сонця і краси”, в рамках якої відбулося відзначення грамотами та подяками найкращих жителів міста та громади, дефіле-показ колекції “Фарби забутих предків” за участю учасниць XV ювілейного конкурсу “Успішна пані Чернівців – 2017”, концерт вихованців ЦДЮТ, прозвучали виступи учнів Сторожинецької музичної школи та відбувся виступ заслуженого академічного буковинського ансамблю пісні і танцю ім. А. Кушніренка.

Протягом всього дня в парку ім. Ю. Федьковича було організовано заходи “Страви на мангалі” та розважальні програми для дітей. Продовжилися святкування у парку “Юність” заходами для молоді.

Шановні читачі. В зв’язку з дуже великим об’ємом фотозвіту (біля 500 світлин), він поділений на дві частини.

Також звертаємо вашу увагу, що фотозвіти розділені на сторінки. Перейти на наступну сторінку можна за посиланнями під останнім фото. 

Магазин Водолій
  • Гость: Зі святом дорогі Сторожинчани, Велика подяка організаторам цього свята, та особливо коллективу Сторожинець інфо за відео та фото звіт.
  • Гость: Привет с далёкой Норвегии! С огромной радостью посмотрела чудесные фото такого большого свята,как День миста!!! Люди очень красивые, радость на их лицах олицетворяет мир и счастье!Костюмы танцоров просто одно восхищение! Спасибо большое за этот праздник души и особенно коллективу Сторожинец Инфо за предоставленный материал!! Люблю Украину всем сердцем! Счастья Вам дорогие!
  • Гость: Тхнуло великим СОВКОМ. Окремий респект солодкій порочці Брижак- Аліна .Пане Брижак все що ви навчились так це петь і плясать Пора вже навчитися працювати.Бо буде як у відомій басні про стрекозу.
  • Гость: Нафталін ти справжній КОЗЕЛ.
  • Гость: Ів правду свято було дуже красивим ! Але пора вертатися на землю Микола Миколайович поясніть вручаючи грамоту депутату міської ради Щтефюку П. Ви сказали що це дуже активний депутат то може поясните жителям села Банилів-Пдгірний в чому виявляється активність даного депутата який жодного разу не виступив на сесіях які ми дуже уважно дивимося та нічого закимщо не зробив для нашого села. В
  • Гость: Напевно, колега Абрамчука просто. Треба просто дізнатися, хто писав сценарій.
  • Гость: А тем кто что то пытается сделать,во первых дают выговор за активность,а во вторых не дают что то сделать.Вот так наш дедушка работает.Когда ММ вы начнете делать.то что обещаете.Пока пустота и даже движений к делу нет,только ля ля и пустые обещания.
  • Гость: Чого дивуватися той хто не перечить великому дяді той і отримує грамоти вот і сидить ваш Штефюк як віслюк на сесіях десь там в задніх рядах та не пукає.
  • Гость: Ця людина яка це написала вона є психічно хвора два рази на рік лікується в психлікарні, не звертайте на цю людину яка пише попередні коментарі бо вона є просто вівця))))))))))))))))))