Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

До Сторожинецької громади завітали представники комітету Верховної Ради з питань державного будівництва

Сьогодні, 31 травня 2017 року, в Сторожинецьку громаду завітали представники комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Зустріч проходила в рамках програми Ради Європи “Децентралізація і територіальна організація влади в Україні”.

Хлібом-сіллю гостей зустрічали в залі засідань Сторожинецької районної ради. Для них приготували культурну програму, яка включала в себе пісенні номери та презентацію квіткового букету, а також тривалу розповідь голови міської ради про кількість навчальних закладів в громаді, проблему нестачі місць в дитячих садочках і гостру необхідність в виділенні коштів для добудови моста по вул. Клинівській в Сторожинці.

На жаль, через дуже стислий графік, запрошеним до зали засідань не вдалося поспілкуватися з гостями щодо питань децентралізації влади в Чернівецькій області, а також секторальної децентралізації в сферах охорони здоров’я, освіти, культури та засад Європейських стандартів щодо місцевої демократії і культурного різноманіття. За браком часу не розповіли поважним гостям і про досягнення та здобутки Сторожинецької громади.

Після зустрічі делегати поклали квіти до стели “Герої Підгір’я”, здійснили прогулянку центром міста, відвідали заклади культури та вирушили в Нові Бросківці, які також входять до Сторожинецької громади, і де розташований туристичний комплекс “Берег Любові”.

Магазин Водолій
 • Гость: Да-да, в ліс по гриби в Нові Бросківці поїхали. Бухати вони туда поїхали.
 • Гость: Це все виглядало дуже ностальгічно
 • Гость: Ні, ну я ще розумію, Брижак-Паладій, Федорович-Брижак могли хвалитись, що зробили і відкрили "Юність Підгіря", але яким боком тут Карлійчук і Лосік?
 • Гость: Даааа особливо Федорович Брижак сміх курям.Брижак це хороший оратор та писар,з нього такий роботяга,як пуля з глини.Карлійчук постійно собі підбирає недолугу команду.щоб потім казати що вони нічого не варті,але ж тепер хто мішав узяти ділових,розумних.Тепер ж ніхто не тиснув ні зверху ні знизу.Скільки зараз молоді розумноі.Нічого не маю проти пенсіонерів,Сирбу ас у своій справі,а всі решта тупаки.лиш язиком махати.Добре шо хоть стало розуму того хапугу Мойсюка вигнати,видно і шефа довів своєю наглістю.Бажаю ММ роззути очі і подивитись по роботі,хто шо вартий.Ви ММ своє за вибори відпрацювали,взяли на должностя,тепер хлопці як не справляєтесь,фужь акаси.на заслуженний відпочинок.Чи я не правий Микола Миколайович,візьміть на роботу з толком,бо 5 років скоро пролетить і з такою командою ви підете трю ту.
 • Гость: ля, і знову дітки-вишиванки-кульбабки-віночки. Ще раз показали Києву, яка тут провінція і совок, лиш в 2017-му і на плитці
 • Гость: Бартош на пару з Ковальчучкою строчать коментарі думаючи що їх хтось читає. шо тисне бо повністю проігнорували і на 100 гр. не запросили.
 • Гость: Тут тільки не хватало "завдяки комуністичній партії та особисто генеральному секретарю" Господи коли це закінчиться. Такої зневаги годі було і чекати. Два варіанти: . Або наша влада набрехала про депутатський десант, або депутати ВР мали нас на увазі. А про міст вже десять років бреше.
 • Гость: И про мост и про садик и теперь будем ждать новые отделения кардиологии,неврологии,очное.Опять ляля.Деньги громада зажала даже учасникам войны,а не то что малоимуищим и инвалидам.Только таким как Лосик малоимущим можно безплатно все.Эх громада,где ты взялясь на наши головы?
 • Гость: Громада правильно взялась.Тільки де ви дорогі люди знайшли цих денозаврів? Це просто глумління. Карлійчук вхиляє голову перед небесною сотнею. Та хіба не він разом з Пожогою як щурі ховалися від людей коли у Києві тривала Революція? Стидоба .Риги взяли реванш от і влаштовують шабаші.
 • Гость: О Катерина проснулась
 • Гость: Вона і не спала! Відійшла від провалу на виборах в громаді і тепер подала документи на конкурс на заступника в адміністрацію. Все лиш починається! Скандали, плітки і море бруду!!! Вітаємо Сторожинець, напевне нам пороблено!!!
 • Гость: Діма прохання на конкурсі виставити відео, бо Катерина вже мабуть і відповіді на білети написала. Весь район тобі на бензин скинеться, і Глибоцький теж
 • Гость: На жаль, через дуже стислий графік, запрошеним до зали засідань не вдалося поспілкуватися з гостями! Що за бред поспілкуватися не має коли бо буже стислий графік а як на "Берег Любові" водку жрати так пожалуста не проблема і графік не дуже уже жме.
 • Денис Семенюк: На співи, танці і прогулянки час був, а на "через дуже стислий графік, запрошеним до зали засідань не вдалося поспілкуватися з гостями щодо питань децентралізації влади в Чернівецькій області, а також секторальної децентралізації в сферах охорони здоров’я, освіти, культури та засад Європейських стандартів щодо місцевої демократії і культурного різноманіття. За браком часу не розповіли поважним гостям і про досягнення та здобутки Сторожинецької громади." часу не було. Щось не так у нашій громаді...
 • Гость: Громада це добре. Тільки набрали всяких неоднаких лише не спеціалістів. Педагог керує фінансами, фінансист підлітками, бізнесмен взагалі не зрозумів куди і навіщо, але головне що вліз і радий та незнає що тепер робити. Може вже пора зробити перетрубацію і щоб кожен був за фахом на своїй посаді та велася гарна робота на розвиток громади. Так само досить дурити народ, пора взятися за будівництво неврології, садка та інших життєвоважливих обєктів, так само і за роботу сфер обслуговування , освіти (садків, шкіл), культури....
 • Балінов Дмитро: Я написав заяву за звільнення десь місяця півтора тому приблизно з тих самих причин.
 • Гость: Дімон ти молодець.Не тобі працювати шістіркою,ММ думав що заткне,якщо подачку дасть у вигляді посади,а не вийшло.а на рахунок неврологіі чув,не знаю чи це правда,що будувати іі має Липко.То чому чухаєтесь.Дайте людині зробити корисну справу для людей.Робіть вже хоть щось,як казали ваші ММ виборці коли вас обирали.Хоть щось зробив,плитку та квіточки.А садік,міст і тд ляля почикають до слідуючих виборів?
 • Гость: Бігати з камерою і получати за це бабло напевно цікавіше .Бо у мерії нарахували зарплату з неї заплатив податки і стало не інтересно.На виборах Балінов обіцяв переворт у громаді.Молоді покажуть як треба робити.А виявилось що молоді не готові до роботию.Поговоріть всі мастаки а пахати кішка тонка.
 • Гость: Ну прапор у руки меру,нехай протусує колоду, хто заважає?Він ж баче з кого є толк,а з кого нема.Сирбу канешно ас і людина хороша,тай ще є хороші специ,а решта копняка під зад і брати людей які шурупають мозгами.Час летить,а мінуси ідуть меру,бо забагато наобіцяв перед виборами.На роботу треба брати не за ляля,або сват брат кум,а шоб мозговиті були.Доста там Брижачок для ляля є і співати з молодими дівками і це все на шо він здатен.Микола Миколайович зробіть вивод,щоб ще на один срок обрали.
 • Балінов Дмитро: Де бабло дають за біготню з камерою? Може списують, а я не знаю. Піду, заберу, раз начисляють. Щодо роботи - ідеї є, вони реалізуються. Важко малими силами щось змінити, але як казав Архімед: "Дайте мені точку опори і я переверну Землю". Ось точку опори і створюємо. Все буде добре.
 • Гость: Оту саму точку опори треба забити в одне місце нашим херовникам, поки ми не виженемо афіріста Карлійчука Ілля Васильовича артиста Брижака Петра Михайловича та трутня Абрачука Велерія Анатолійовича толку в громаді не буде ніякого.
 • Гость: Давай, організовуй. Чи тільки дістати?
 • Гость: Поводили гостей з верховної ради по місту, показали достопримечательності, все гарно, всі задоволені. А чому не показали недобудований садок, хворих неврології 5 на одне ліжко, дитячі садки з їх переповненими дітьми,чергу до дитсадків, школу №3 і1, Чому не просять кошти, не беруть підрядників які швидко все побудують і реконстують, а не старі пердуни як Березовський (і сам не гам і другому не дам). ММ та дійте вже, щось робіть. Багато хто за Вас, але чомусь Ви зволікаєте. Експерт правильно пише, потрібно, щоб у команді громади були на посадах кваліфіковані спеціалісти за фахом. Півроку минуло нема роботи, гнати з посади, брати інших. Скоро буде день молоді, проведіть цей день для усіх верст, віку населення як потребують люди. організуйте щоб усім було цікаво. не забувайте про самих маленьких з їх батьками. Минуло вже достатньо часу а результату нуль.
 • Гость: Так не вміє воно нічого робити кромє плітки і лавочок. Бояться через прозоро робити, Карпа розвели в Банилові з грейдеруванням. Договорняки мають бути, а не чесна робота. В громаді зараз одно правила - як скаже дєдушка. Одна надія на депутатський корпус - що стануть і щось толком зроблять. Вони вибрані, ніхто їм нічого не зможе сказати. Карлійчук і старост з"їсть, уже начав з Давидівського. Чи ви думаєте, шо йому треба чесна робота? Злодіїв пригрів. Будете бачити, Брижака виженуть,запхають туда копчика. Абрамчука виженуть, запхають Киюка і опять пошло-поєхало. Хотів би карлійчук порядно, у нього би уже і головного бухгалтера не було, і того копчика тоже.
 • Гость: Ви і багато дописувачів праві на рахунок Карлічука.Як би він був такий правельний та не заплямований,він би вигнав оту не чисту на руки бугалтерку та Карлічука І. Вони в одній упряжці..Усі ці люди давно у меріі працюють на себе.чому Киюк рветься назад?Тому що тут великі гроші течуть у кишені.Люди вже не сліпі,настане такий час,що ММ як Янукович буде тікати з родиною з району,за своі діі.Спріться дядьку.Невже ви думаєте що усі дурні і не розуміють чого ви з"ідаєте тямущих спеців і хочете повернути Киюка.Киюк це ж золота жила,яка навчилась ще давно як ділити держ гроші з коханою бугалтеркою.Ви ММ просто боітеся тоі бугалтерки,бо вона як відкриє рот,то там таке болото потече,що вам і не снилось.
 • Гость: Серйозні розборки почалися в громаді. Матейчук почав діяти. Гадить всіх хто йому неугодний. Мер скоро піде у відпустку то і почнеться серйозна гра.
 • Гость: Да, головний бугалтер вже не ходить а літає, з людьми навіть не вітається і землі під ногами не бачить. Нещодавно коровами від неї так тхнуло, що стояти неможливо поруч було. Що з доярки гроші роблять? А що? - аферистку та хамку. Вона ж Сільву Шутак підсиділа, людина із-за неї пішла. А ця добра штучка. І сімю чужу розбила і грошики міської ради в кишеньку собі та собі, ізнову собі.
 • Гость: А ММ такі і потрібні.Вори і оферисти.Киюк і бугалтерша це ще ті штучки.Киюка прокатали,то вона на мера переключилась.А мм тримає ту оферистку бо напевно годує його з руки.А Киюка чомусь у його районі на роботу не беруть,це шо у нас у районі нема порядних та розумних людей,що треба усяку шваль сюди тягти.От і Катерина знову сюди суне,чого бабо?сиди у своій Глибоці.Напевно дійсно Стороженцю пороблено.Прошло пів року,де хоть якась движуха?Уже підприємці самі пропонують допомому,побудувати нову неврологію,спорт зал,а мм як той тормоз,добре шо землі центрові продає направо та наліво,та й рішення не законні приймає як сам хоче.Ой діду схаменися.
 • Гость: Киюк, бугалтерша та Карлійчук Ілля,це преданні люди мм,тому він хоче повернути Киюка ,щоб то йому не вартувало.Але мм не забудьте,що і ви там не приклеілись.
 • Гость: Яке схаменися?Йому оцю п"ятирічку треба добре на себе відгелепати,бо слідуюча такими темпами йому не грозить,а жити та утримувати велику родину треба.Діти мають звичку рости,а з ними і потреби більші+студентка.А дедушка привик керувати та сидіти на державних грошах,сам не навчився руками та мозгами заробляти.А тут громада упала на голову.Які мжливості підкріпити своі кармани.
 • Гость: Цей старий маразматик геть з розуму виживає.Він звик весь час перекладати свою непридатність на когось.Йому постійно потрібна жертва яка страшно заважає.От тепер він добрався до Брижака.Бо Брижак розумний .А розумних цей тупий вуйко Карлічук не переносить на нюх.Замість Брижака чув шо дуже рветься Доліцой.Дуже буде цікаво.Дивіться як Чоботар з Баліновим притихли.Б ця компашка хоче старого вуйка обмахлювати . і запхати на посаду Доліцоя.А потім дідові сплетуть лапті.Вже Балінов не розказує про схеми у громаді про страшну ситуацію в жеку.Навіть про ужасний провал Карлічука з приїздом Федорука ні слова.Від обіду сотня( дармоїдів перепрошую працівників громади) практично не працювали дивилися концерт Аліни.А закінчилось усе це великою пиятикою на БЕРЕЗІ ЛЮБОВІ.Балінов де репортаж?А може місцева мафія занадто крепка.?
 • Балінов Дмитро: Там внизу сайта є телефони - не соромтеся, я не кусаюся. І про схеми в громаді, і про страшну ситуацію в КП "Сторожинецьке ЖКГ" - все буде. Скоро сесія. Потрібно готуватися - я не хочу туди приходити і просто руками махати. Тим більше що я в комісії, яке це саме ЖКГ перевіряла. Мало того, я ще хочу допомогти іншим депутатам предметно розібратися в питанні. Писати, що це був провал з приїздом нардепів (чи нардепа, не знаю, нам не представляли гостей, як і не озвучували ціль їх приїзду) я не можу, тому що це буде заангажовано. Так, мені не сподобалось. Як міг нейтрально, так і описав. Але Сторожинець.Інфо не мій особистий блог, щоб я тут писав, що мені захочеться. Не тому що не можу, а тому що ми пишемо про події. Новини пишемо. Але можемо опублікувати як статтю чиюсь особисту думку (як було з "Техногенною катастрофою у підвалі"). І анонімні коментарі. Звичайно, вони відкриті саме для того, щоб ви могли висловити свою особисту (або не особисту, не принципово) думку. Я прозвітую як депутат та голова регламентної комісії перед виборцями за півріччя моєї роботи в цьому статусі. Вам буде що послухати =)
 • Гость: От ти і підтвердив. Той хто платить той і музику замовляє.Ваш сайт це суцільне лайно в яке ви затягнули наше місто і район.Просто порівняння з тим як і що ви подаєте. Поливати брудом людей звичайно що за гроші набагато цікавіше аніж чесно працювати і латити податки.Тому ти з роботи і скіпнув.Як може бути голова постійної комісії по регламенту і етики людина яка дуже далека від таких понять як совість,неупередженність,законослухняність ,ну і т.д.Що твої господарі скажуть то ти і будеш тявкати.
 • Балінов Дмитро: Колись так древні люди, які не знали, що таке блискавка, пояснювали по своєму її - стріли Зевса, гнів богів і т.д, тобто шукали виправдання, потім самі в нього вірили. Тому прийміть на віру - ніхто нам не платить і ми працюємо самі. Напевно, важко це сприйняти тим, хто в таких умовах ("господарі", "бабки за тявкання", "договорняки", неввічливе "тикання" людям і т.д.) прожив не один десяток років, але так буває. Ви не переживайте - ми не тягнемо район в лайно, деякі чиновники з цим і без нас справляються. Ми просто показуємо цей процес тим людям, які не люблять вникати. Це давня суперечка, але ще раз повторюся - ми не _робимо_ новини, ми їх _висвітлюємо_. Для тих, хто не бачить різниці - не ми запрошували депутатів ВР в громаду, ми просто показали цей приїзд, не ми копали калюжі на Колгоспній, ми просто _опублікували_ протокол ТЕБ та НС, не ми розвалювали військову частину, ми лише _показали_ звернення військових, не ми _організовуємо_ сесії, ми лише їх _записуємо і викладаємо_ і т.д. Зрозумілі аналогії? Звичайно, я вже й не буду говорити про те, що пишу тут під своїм ім'ям. Мене радує, що коментарі на єдиному _недержавному_ інформаційному ресурсі в районі, який працює для людей, а не _для влади_, викликають бурхливі емоції. Дякуємо, що ви з нами. А поки що рекомендую:
 • Гость: Прострочена... Може після неї бути всяке :)
 • Гость: Я би йому не валеріанку радив. Чим наїжати на Сторожинець.Інфо, рекомендую вставити собі і своєму першому заму
 • Гость: Оце депутат ти і є суцільне лайно. ти мабуть в минулому був у всіх партіях і рухах, що бідна наша земля витримує. Ти собі навіть і уявити не спроможний, що є порядні люди,а не лайно, як ти. Дотримуйся до чогось одного, а то тебе носить, як в ополонці.
 • Гость: За Деліцоя брехня.По перше це розумний,діловий,порядний чоловік.Який ніколи не піде на живе місце,тим більше Брижака.Вони у дружніх стосунках.Микола Артемович вміє своіми мозгами та руками заробити свій хліб.Тим більше Карлійчук ніколи не візьме його на роботу,тому що цей чоловік не вміє красти і до того ж розумний у всіх сверах,що його не спитай,він все знає,допоможе та підскаже любому без вийнятку.а Карлійчуку такі не потрібні.Так що спіть спокійно.Деліцою посада зама не потрібна,він іі уже має у своєі дружини і у них хороший тан дем.І Чоботаря з Баліновим лишіть у спокоі.Відкрийте свою газету і пишіть що заманеться,ви ім зарплату не платите,так що кажіть дякую що хлопці по своій ініциативі працюють,щоб такі як ви невдоволені життям могли хаяти та обливати брудом тих,до кого мозгом не доросли.
 • Гость: Шо ви хлопці пояснюєте якомусь недоумку,якому невгодив Брижак або Деліцой.Вот він таким макаром рішив іх столкнути.Ні Брижак ні Деліцой з простягнутою рукою не ходять.За посаду битись не будуть.А якщо комусь вони не довподоби, то поцілуйте іх у фаберже,або у дупу.Тобі нік "громада"щось до усіх діло є.Прийди до хлопців у інфо і дай інтерв"ю,попутно і іх чмакни у дупу.Може заспокоєшся
 • Гость: Деліцою хватає посади голови земельної комісії. Там такі шкурняки притягують, що вам і не снилося. На сесії тільки два слова говорять, і все. Треба засідання комісії на контроль брати і в інтернет, нехай люди чують що відбувається. Одного вже розоблачили, хотів містобудуванням керувати. Теж саме чекає і земельну комісію, а саме Деліцою і Мар'яна.
 • Гость: Ось такі члени як ти сидять на усіх комісіяж і мовчать,а потім вякають під усякими ніками.Тобі що квач у рот запхали що ти мовчиш на комісіі.Пролийте світло пани депутати на свою роботу.А ти Микола кінчай бути мать Терезою,подяку бачиш?
 • Гость: Не знаю кто там претендует на место Брыжака,но это не мужык а женщина в обличии мужыка.Я не знаю как мер его терпит?Это же кроме набора слов никакого толку.И там 50% таких спецов.
 • Гость: Голубим взагалі не місце в громаді!!! І Слава Богу, що Брижак вам не подобається!!! Хоть один нормальний мужик в громаді!!! Жінки громади за Брижака!!!
 • Гость: Бігом всі стали в чергу, Брижак приймає жінок громади в офісі Аграрної партії (біля зеленої аптеки). Запис черговості проводиться в кабінеті секретаря ради. Хто хоче без черги, тільки через начальника оргвідділу.
 • Гость: А кому він кромі деякоі" співачки" місцевого розливу подобається?Він же і вашим і нашим і іхнім.Куда вітер віє туди і Брижачок.Як би ти Петре був настоящим мужиком та діловою людиною,ти б не втік,як те щеня з лісного,а показав би себе на ділі.А тобі люди повірили,а ти що зробив?
 • Гость: Да ! За спиной такого руководителя как наш мер,тепло и уютно.Но я сомневаюсь что Николай Николаевич в "захваті"как говорят в Украине от такого специалиста и тем более 1 зама. Петр Михайлович из вас даже учитель не получился,не то что,руководитель.Вы занимаете не свое место.Уступите умному и более энергичному человеку,который действительно будет 1 замом меру.Вы же только портите имидж нашего хазяина города.Мне жаль что я голосовала за вас в техникуме.
 • Гость: Боже, які ви убогі і ниці. Сексуально стурбований "Блат хата", "Вчитель" в якого інтелекту і культури спілкування - "нуль", "преподователь" з "техникуму", який у своєму повідомленні зробив п'ять помилок! Ви навіть всі разом не варті і мізинця Петра Михайловича. Він у своєму житті написав більше книг, ніж ви прочитали, а тисячі вдячних студентів і учнів - ЗОШ, СЛК, ЧНУ і КНТУ, постійно вдячні йому за людяність, порядність і знання, якими він завжди щиро ділиться
 • Гость: Стутент Ви напевно не бачили книг тому не спішіть з виводами. Що-до Петра Михайловича то він дійсно написав - та тільки не книг а декілька брошур, Які до речі не мають ніякої цінності, А на рахунок тисячі вдячних студентів Ви праві навіть за те, що не ходив на пари П.М.Брижак ставив хорошу оцінку звідси і вдячність. Та тільки керівника з нього не вийшло в Райраді протирав штани, провалив Технікум не справляється і з роботою І заступника одним словом Професор "Все знає, все вміє - та тільки нічого не робить"
 • Гость: Зайшов на сайт і бачу полеміку, яка розгорнулася! Перш за все дякую Студенту за оцінку моєї праці. По-друге, пане Вчителю (скажу відверто маю великий сумнів, з огляду на велику кількість помилок, що ви таким є), що стосується моїх праць, їх понад 30. Серед них колективні монографії, статті у ВАКівських наукових збірниках, праці у зарубіжних наукових виданнях, краєзнавча література... Практично всі праці є на моєму робочому місці, з більшістю них ви можете ознайомитись в науковій бібліотеці ЧНУ, деякі є в нашій районній бібліотеці. Якщо вам цікаво, можете завітати в гості, де зможемо також поспілкуватися про мою роботу і в райдержадміністрації, і в районній раді, і в лісовому коледжі, і звісно в міській раді, якщо звичайно у вас вистачить на це сміливості.
 • Гость: Пропили на Березі Любові біля 15000 грн. Керував цим "заходом" поважний секретар мерії, права рука мера Матейчук. Замовили на вечір музикантів з будинку культури. Але так понапивалися, що музики вже нікому не треба було. Ось так господа бізнесмени, ось куда пішли кошти які ви давали як спонсорську допомогу на день міста. Це ж треба так, приїхала бидлота з Києва погуляти. Краще би за ці кошти купили лікарство для малозабезпечених.
 • Гость: Про такі речі навіть противно читати, а усвідомити, що все це відбувається... невже після Манчуленка(хай земля йому буде пухом) так і не знайдеться більше порядної людини на посаду секретаря в ту мерію?
 • Гость: Інтересно получається. На цьому тижні ММ роздавав бамбулей всім підряд працівникам за низькі показники в роботі. І зразу покатилися коментарі. В коментах всіх згадали. Кого ММ хвалив , то це Матейчука. На певно не подобається коли людей до роботи заставляють. А якщо в когось є факти розкрадання чи неправильного використання бюджетних коштів, то напишіть фактами, нехай прикличуть КРУ і поставте крапки над і. Писати можна все що захочеться, давайте факти.
 • Гость: Скоро відбудеться сесія міської ради, шановні депутати внесіть до порядку денного питання щодо звіту заступників і керівників відділів про їх роботу, що зроблено за перше півріччя.
 • Балінов Дмитро: Хороша ідея. Якщо за півріччя - то звіт буде десь в 20 числах липня. Але обговорити треба.
 • Гость: Пофіг бджоли. Аліна шикарно заспівала, молодець. Вона була достойна першого місця.
 • Гость: Не першого місця а першого заступника
 • Гость: Читаючи ці коменти, стає зрозуміло що громаді настає повний капец. Дрожут коленки в некоторих можновладців. Не дарма кажуть що хороший захист це напад. Видно що коменти пишуть необізнані в справах громади. В даній громаді бухгалтерія виконує роль виконавця а не планувальника, як було раніше. Що фінансовий відділ запланує, а депутати затвердять на сесії, то і бухгалтерія виконає. Казначейство не проведе транзакцію без плану асигнувань які готує фінансовий відділ. Але питання не в цьому. Комусь стало вигідно запустити срач в громаді. Напевно під кимось ніжка від стільця хитається. Якщо така ситуація буде продовжуватися​, то на громаді треба класти хрест
 • Гость: Та що ти говориш. Коли на комісію приносять кошторис на святкування Дня міста на 53 тис. грн. за підписом головного бухгалтера і там НІХРЕНА не розписано - що, кому і за що, то це виноуваті хто? А ще до того, до тих 53 тис. грн. з підприємців позбривали гроші - хто винуватий? Добра чи главбух? Коли на комісії копчик виносить за ремонт бордюра коло ДК кошторис на 35 тис.грн - це нормально? Це хто виноватий? І що саме важно, Юрист, дивися за пальцями. День міста пройшов? Да? А на сесію лише планують винести. Розмітку помалювали? А на сесію лише планують це винести. Бордюр коло ДК відремонтували - а на сесію лише планують. Тоєсть, Юрист, Карлійчук так впевнений, що депутати його підтримають, що ОБІЦЯЄ людям гроші, не знаючи, чи його підтримає сесія. А знаєш звідки гроші? Більше 500 тис. грн. зняли з розвитку інвестицій в Сторожинецькій громаді і направили на прожирання. Прийми це як данноє, Юрист, і не старайся людям розказати, що чорне це біле. Замість розвитку - опять попил. І Карлійчук, як голова громади, міг це обмежити, але він цього не зробив. Не говорю уже про те, що хвальоний асфальт коло стадіону ставили в дош. 900 тис. грн. в дощ.
 • Гость: Прийміть рішення щоб всім дали премію по 150 і по 200 відсотків, як декотрі мають, а тепер з травня підняли оклади, і тоді грошей кобиби вистачило на зарплату, і все буде добре. Правильно ММ робить , хоть щось роблять, а то всі гроші ідуть на зарплату і п'янки. Ніхто нічого не робить, сто чоловік працює в громаді, а робити не видно взагалі. Замість того щоб працювати над покращенням розвитку громади, устроїли масову пянку на Березі Любові. Глибока спочатку року отримала вже більше 20000 тисяч євро інвестицій. І кількість штатних одиниць відповідно до кількості населення в двоє менше.
 • Гость: А у нас не положено.Дедушка старенький,сам работать не может и команду подобрал такую же.Сам и возмущается,что все лентяи,а откуда взятся роботящим если голова такой же?А рыба как говорят портится от чего?Правильно,от головы.Так что дедушка делай вывод или сам работай или меняй команду,третьего не дано.А судя по коментариях,то в мерии один другого подставляют.Хорошо было когда команду составляли Киюк Карлийчуки и Бухгалтер(Мария, золотая ручка)а теперь туговато и что плохо,что все голодные и хотят ХОРОШО кушать.