Четвер, Березень 22
Білий Ангел - Центр яскравих подій

VII сесія VII скликання Сторожинецької міської ради

Сьогодні, 8 червня 2017 року, відбулася VII сесія VII скликання. На порядку денному було 49 питань та декілька депутатських запитів.

Порядок денний VII сесії VII скликання

При натискуванні на зображення – воно відкриється у збільшеному розмірі

На засіданні депутатський корпус був дуже активним – обговорювалося майже кожне питання. Завзяті дискусії викликали зміни до міського бюджету, питання про місцеві податки та збори, питання про вступ міської ради до складу учасників ТОВ “СКП “Молочний край”, про створення КП Сторожинецької міської ради “Банилів-2017” тощо.

З місця було внесено в порядок денний питання про розподіл 11,2 млн. грн. інфраструктурної субвенції. Після довгого обговорення депутатський корпус майже в повному складі підтримав пропозицію міського голови по розподілу.

Також депутати заслухали звіт розширеної депутатської комісії про перевірку діяльності КП “Сторожинецьке ЖКГ” (опублікуємо окремим матеріалом).

Магазин Водолій
 • Гость: 8 червня , а не 8 травня
 • Балінов Дмитро: Дякую, виправили.
 • Гость: Депутати хіба Ви не бачите що вас роблять дурнями , чи можливо Ви разом у схемі з Карлійчуком
 • Гость: Не всі там дурні.Але основна маса депутатів не розуміє чого туди поперла?Вони думали що це як верховній раді бабло косити,а тут оказується ще й мозги мати треба.Чоловік 10 там дійсно ушлі та мозговиті,а решта стадо для мера.
 • Гость: Що за бред говорите пані Равлючка спочатку говорите про необхідність візиту депутатів на екстрену комісію а потім самі же підтверджуєте про те те що на екстерну комісію скликають не відповідно до регламенту . Чи не здається Вам Пані Лідія що так задумано головою для того щоб по бистрячку вкрасти кошти громади?
 • Гость: Як у воду дивишся.
 • Гость: Якщо такий хороший Молочний Край чому тоді районна рада не залишить його собі і точно так само як пропонує міській раді буде 100 відсотковим власником та буде виготовляти молочну продукцію для шкіл та садочків?
 • Гость: А что здесь непонятно?Рада ради своей выгоды,дала без% займ,деньги розворовали,а кредит погашать надо.Вот и решили спихнуть громаде.А заводик то убиточный.Пусть Лосик сам спонсирует за те """заработанные""""деньги в раде этот прибыльний завод.
 • Гость: Объясните мне, тупому обывателю, зачем существует регламент, если сессия рассматривает вопрос о распределении 11 миллионов !!! грн. в нарешении всяческих регламентов ? Я так понимаю, что народ выбирает депутатов, которым мнение народа похер, потому что зарплату (или долю) платит председатель Карлийчук ? И вообще, что творится ? Нас наё...т, а мы молчим ?
 • Гость: Красиво бездарний Брыжачек сработал на хазяина.Ежемесячная премия 120% меру за использование денег громады как свой кошелек еще и премировать его надо?Ужас.У нас в громаде есть только депутати Балинов,Оленюк Антонюк и еще может двое которие хотя бы спрашивають за деньги громады.Нашим керовникам лиш бы налоги поднимать предпринимателям и людям,как правельно заметил Делицой горбатились всю жизнь,что бы жили хотя бы нормально их дети,давай обложим их налогами.Давайте.Но сначала начните с чиновников которые всю жизнь на горбу народа сидят и неплохо себя чуствуют.Начнем с Лосика, Карлийчуки,,Матейчук и прочее.
 • Гость: Він спеціально так зробив і Матейчук підіграв, чим більша премія у мера тим більша буде і у них, тепер на руки мер, зами і секретар будуть отримувати в межах 15000 грн. А інші які працюють, як мовчали так і будуть мовчати. Краще би спеціалістам добавили премії, а не керівництву. Це називається прожирання бюджету.
 • Гость: Ну шо ви мелете!!! Брижак всього-навсього озвучив рішення бюджетної комісії ( він сам навіть не депутат міської ради і участі в голосуванні не приймав). А щодо премій то Карлійчук собі раніше ставив премію в 110% (а не 120 як проголосувала сесія), по 120% отримували Кухарук, Грезюк і Глядченко, 100% - Мязін, 90%-Матейчук, заступники і старости по 80%, решту 50-80%. Так шо не тявкаєте, якшо не в курсах!
 • Гость: А якщо ще уважно почитати постанову КМУ то в секретаря, заступників голови і старост сіл посадовий оклад одинаковий!!!
 • Гость: У Карлійчука М М ніколи не було совісті Цей іінтриган завжди вдавав із себе таку собі жертву.Вдавав великого газду.Ну просто янгол. Але все зовсім не так. Балінов перший із депутатів хто вирішив не змовчати і показав як насправді відбуваєься розподіл грошей. Мер за весь час свого царювання ніколи не рахувався з депутатами. Він завжди закручував інтригу і постійно маніпулював людьми.Те що відбулося на сесії то є яскравий приклад зневаги.Ніякої перспективи розвитку громади нема.Повна зневага до молоді. Хто може повірити що молода людина з Давиден староста за власним бажанням пішов з робрти? Абрамчук давно вів підлу роботу проти цього хлопця. Шкода що йому підіграв Войцицкий.А тепер Абрамчук буде крутити свої брудні справи уже у двох селах.Він у Банилові розвів цілу мафію яка краде ліс краде гравій украли землі у людей.Тепер він крутить щоби узаконити всі ці крадіжки ніби створює комунальне підприємство і вириває грощі на грейдер. Це просто ширма для великого розкрадання.Жителі Давидівки наблюдайте як у вас скоро будуть тирити гравій. Про аферу змолочним заводом просто нема шо сказати це кримінал відразу со старта.Чекайте справ.Пенсіонат на чолі з доном Карлосом нездатний вести справи.Перші це почнуть розуміти освітяни зневага до Гакмана=зневага до освітян .Премії по 120% це знущання над нами.Хлопці якби ви хоть щось зробили і заробили хотяби пару тисяч то ще куда не йшло але ви паразити які жируєте на біді людей.Ви матеріальну допомогу людям даєте по 200-500грн а собі премії по 5000-8000тисяч.Стидоба. Балінов дай на сайт а скільки наші слуги получають з нашої кишені і скільки мають пенсії.Думаю що теж 5000-10000грн.То маємо над чим думати. Добраніч.
 • Гость: Отако. Лиш на сесії говорили, щоб поліція не паслася коло базару, а фури по городу ловила.
 • Гость: Біля базару вдень проїхати складно: треба по люках їхати, бо зайняли всю смугу праву. Люки ну дуже виступають над дорогою (з цим треба навести лад), плюс маневрувати - бо на зустріч і пішоходи, і машини. Поліція там штрафує вибірково, бо все одно купа машин під знаком.