Четвер, Березень 22
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради

Сьогодні, 13 червня 2017 року, відбулося засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради. На порядку денному було 34 питання, 19 з яких стосувалося роботи з захисту прав дітей.

Питання порядку денного

Основне обговорення викликало питання стосовно розгляду клопотання КП “Сторожинецьке ЖКГ” щодо затвердження коригуючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Також був затверджений режим роботи дискотек на території громади. Граничний час, коли розважальні заклади мають бути закриті, – 01:00.

Магазин Водолій
 • Гость: Які 12 годин !!!!! Вода з 6 до 11 (5 годин) і з 17-30 до 22 ( 4,5год) а тиск нема 1
 • Гость: Та чому ніхто не скаже, що ЖКГ збиткове бо крім як воду качати треба ще надавати ряд послуг та виконувати різні роботи для тієї ж громади! Сантехніки, маляри, штукатури і ін. у Мскві, або за кордоном, або працюють по-чорному... .Створити умови, доступні розцінки існують і люди підуть працювати.А що з ЖКГ не могли заключати договори на виконня робіт по встановленню тротуарної плитки? Нема про що сьогодні говорити, коли таке бездарне управління, просто соромно і сумно бо і в сотий раз підняття тарифів нічого не допоможе цьому господарству, і з тих сотень тисяч гривень, що мерія неодноразово надавала ЖКГ (лросто так) можна було виділити 20000грн. на корисну документацію чи аудит...
 • Гость: аби плескати язиком , що означає ото "сиворитиумови"? ну дуже цікаво ) і створити РОЗЦІНКИ!!))) ЯКІСЬ МАЛЯРИ, ШТУКАТУРИ ... говориться про збитки водопостачання, Пропоную створи фірму , створи умови, розцінки і дай роботу сантехнікам , малярам, штукатурам і ін. - зроби конкуренцію "Мскві, або за кордону", а давати поради космічного масштабу. І мало не забув, а 20000 на корисну документацію!!!!!! чи аудит допоможе 100%%. І чому це машиністи та оператори водонасосної станції не виконали роботу по установленню плитки)))))
 • Гость: Якщо ви не зрозуміли, йдеться мова проте, що ЖКГ це підприємство, а не лише водокачка, тому якщо якийсь вид діяльності підприємсва збитковий, інша діяльність дала би дходи, але експерти з таким мисленням відсутні.
 • Гость: Водокачка займає занадто велику питому вагу в об"ємі діяльності робіт щоби перекрити її збитки іншою діяльністю, а саме головне якою? Ремонтно-будівельною? А у нас вдосталь ремонтно будівельних об"єктів?ЖКГ має ліцензію, спеціалістів, програмне забеспечення? Даже роботи які будуть виконувати згідно калькуляції не принесуть багато доходу.Наприклад, я хочу поміняти кран ви думаєте я буду звонити в ЖКГ ? Ні, я позвоню сантехніку Васі і він зробить дешевше ніж у ЖКГ, тому що крім Васіної ЗП ЖКГ потрібно заплатити накладні, загальноексплуатаційні витрати, той же прибуток, на який так всі чекають і скажить навіщо мені замовнику це потрібно?Для того щоб давати такі поради необхідно хоть щось в цьому розуміти, а звинувачувати що ЖКГ нічого не робить не зовсім правильно - занадто багато суб"єктивних і зовнішніх причин з якими з такими грошима підприємству не справитись , наприклад прогнивша мережа , хлипла підкачка 2 рівня з якої багато втрат води, відсутність грошей ( взаімозаліки)....І саме головне кожен підрозділ повинет давати прибуток, і діяльність повинна бути законною - це ж не підприємство "Рога і копита".
 • Гость: По вашій логіці Васю "піднімати" престижніше, аніж ЖКГ, але той Вася потім пенсію звідкись має мати (якщо він заплатить державі податки, дешевше у нього не буде), погані мережі не тільки в нашому місті, ЖКГ не потрібно звинувачувати треба налагоджувати роботу відновлюючи їх статус про, який так і вказує назва- ЖКГ!
 • Гость: живу і мрію, як когось підняти, та ви мабуть вчитель або секретар бувший якоїсь "ячейки" ВЛКСМ - хто ж вміє так рєчі толкать
 • Гость: вулиця Шевченка має кінцеві номери 51 з одного боку і 56 з другого, цікаво яка котельня з гаражами знаходиться за адресою Шевченка 64а !!!!!! Взагалі цікаво булоб розібратись хто дає такі цікаві адреси в місті: новозбудований будинок біля парку офіційно має адресу шевченка 33 хоча дефакто знаходиться на грушевського про що інформує забудовник на свому офіційному сайті
 • Гость: Шановні члени виконкому, рішення про встановлення МАфУ під хлібний кіоск, прийнято з порушеннями. Є чітке законодавство щодо встановлення МАфів. Не зрозуміло що місто буде мати, які додаткові кошти до бюджету. Може вже достатньо по місту цих кіосків. Питання зовсім не підготовлено. Секретар не проконтролював підготовку рішення, юристів взагалі не було чути, заступник доповів так як в Банилові чи Давидах би цей кіоск ставили, йому всерівно. Так що пане мер Вас знову підставляють. Треба не в ЖКГ кадри міняти, а з мерії починати чистку кадрів. З такою підготовкою рішень як перші два питання, видно що кадри слабенькі.
 • Гость: Не побачив самого головного водовоза Копчика.Запитайте як треба продавати воду наліво тоді зрозумієте чому більше пішло електрики.Суцільні злодії.А пристаркуватий мер грає дьордія і нібито переживає за людей.
 • Гость: Соромно і боляче, що вже пів року громаді, а як мочили памперси так і продовжуємо. Перший раз не пройшло з дозволом встановити кіоск під хліб так ні, давай знову. Ніхто ні з ради, ні з виконкому навіть не пікнув, що в нас є свої пекарні. Простий розрахунок: кіоск в день продасть 150 хлібів по 8 гривень, це 1200 грн в день, в місяць 36000грн, це 432000 грн. в рік, за п'ять років керування 2160000 грн. От стільки грошей вивезе один ганделик з хлібом від нас дорогі сторожинчани, а отримаємо ну раптом 2 тис.грн. за оренду землі і це ще під питанням. А ви говорите про воду, якесь ЖКГ, ви взагалі про що? Приймаються такі рішення, що здається ніби наворожили. Така організація, як ЖКГ повинна купатися в грошах, наголос на а.
 • Гость: Діду, скажіть вже Ви - та кому ж таки дозволили покласти той хлібний генделик ? Чому так все таємно ? Бо ні в питаннях порядку денного, ні з виступів, тих, що ратували за дозвіл генделику продавати хліб так і не видно ХТО Ж САМЕ БУДЕ МАТИ ТАМ ГЕШЕФТ.
 • Гость: Я так думаю Чернівцям, за окремі префіренції або знову, як не банально - гроші
 • Гость: Не готовий казати про точні суми але як у простого жителя є питання. Не шоноуний мер поясніть ви отримали в бюджет міста за перші півроку 3млн перевиконання. У вас план на благоустрій 7млн.Держава дала 11млн.ІТОГО 21млн.А тепер скажіть скільки грошей ви дали на реконструкцію водогона.В першу чергу у вас вголовах розруха. Скільки би не піднімали тарифи краще не буде.Треба міняти систему.Але для цього мають бути другі люди.Закликаю депутатів поставити на місце цих херовніків.
 • Гость: Ви чули, що води в резервуарах недостатньо? Про що йде мова???? Наведіть порядок з кранами без лічильників.
 • Гость: Як що будуть лічильники, откуда деньги брать, брат? Лічильник для них смерть.
 • Гость: На дослідній сесії Брижак гордо з трибуну закликав депутатів преміювати мера та керівний склад міської ради аж 150 процентів, звідси питання якщо ви вже довгий час не можете найти та виділити кошти на ЖКГ може треба було зачекати з преміями .
 • Гость: Соколе, дивись уважніше! Ніхто не закликав депутатів преміювати мера та керівний склад міської ради аж 150%. Перший заступник озвучив рішення депутатської комісії з питань бюджету преміювати Карлійчука ММ в розмірі 120%. А вже сам голова в залежності від внеску кожного члена колективу буде преміювати працівників міськради, в тому числі і керівний склад. Будьте коректніші у висловлюваннях!
 • Гость: Депутат а ти, що так за переживав чи ти також у керівному складі міської ради? 120% собі любимим не забули виділити а людям на повну зарплату немає жоден з Вас не підняв питання та не заступився за колектив ЖКГ. Цікаво Карлійчук , Матейчук, Брижак , Абрамчук та інші готові працювати на громаду на півставки.
 • Гость: Денис ты прав там толька бухгалтер Мария Ильинична получаэт без премии как три работника ЖКГ що говорит о остальних бедних и нещясных тружеников городского совета. может Вам дорогие ищьо на площади организовать збор денег на прожиток а то вы такие скромные что вот вот помрьоте от голода. СУКИ.
 • Гость: Бухгалтерія по зарплаті проти керівництва мерії це капля в морі. Гол.бухгалтер на руки отримує шість з копійками, заступники від 11до 12 тис. Секретар в межах 12 тис.грн.. Мер більше 12 тис. Карлійчук малий 8 тис. Бойчук Діма 6 тис. А саме краще кожен хто хоче знати зарплату в мерії працівників, зверніться з запитом і вам нададуть роз'яснення.
 • Гость: Ігоре Григоровичу розмістіть виплатну відомість, а то вашого тезку жаба задушить
 • Гость: Хто цей незрозумілий виконком зібрав? Ні одної проблеми не вирішено,а всі проблеми знову перекидуються на простих людей.ЧОМУ НЕ ОДНО ТІЛО СИДЯЧЕ В ВИКОНКОМІ НЕ НАДАЕ ЯКУСЬ ДІЛЬНУ ПРОПОЗИЦІЮ. ВСІХ ЦИХ РОЗУМНИКІВ ЧЛЕНІВ ВИКОНКОМУ В ЖКХ НА РОБОТИ ЗАЛУЧИТИ НЕГАЙНО.ЯК ЩО У НИХ ВСІХ МАКІТРА НЕ РОБЕ ТО НЕХАЙ РУКАМИ ТА НОГАМИ ДОПОМАГАЮТЬ.В ПЕРШУ ЧЕРГУ ТОГО РОЗУМНИКА В КЛІТЧАТІЙ РУБАШЦІ В ПЕРШУ ЧЕРГУ. ВЕСЬ ВИКОНКОМ КОЖНОЇ СУБОТИ ЗАЛУЧИТИ НА ПРИБИРАННЯ СМІТТЯ.
 • Гость: МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ проблема з водопостачанням вирішиться тоді коли Ви на насосних станціях поставити сонячні електростанції на зеленому тарифі. Порахуйте скільки коштів Ви платите за електрику ? І тарифи збільшувати не треба буде. Йх можно буде зменшити.Знайдіть фахівців та порахуйте все.Це є пропозиція по вирішенню питання тарифів на воду.
 • Гость: Спустись на землю, братчику, до кого ти апелюєш. Вот. Розуму немає прорахувати реальний стан речей, а ти батареї. Виконувати всеодно доручать копчику, а він не відрізняє батарею для опалювання від сонячної чи коксової. Головне попилити бабло
 • Гость: Після копчика у нас будуть самі оригінальні сонячні батареї - чугунні
 • Гость: ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ ПРОДОЛЖАЕТ ДОРОЖАТЬ Последнее время раз в пол года она становится еще дороже. Платежки от поставщика электроэнергии заставляют задуматься практически каждого. Решить проблему как уменьшить сумму платежки, только экономией не возможно. Экономить до бесконечности не возможно. НО РЕШЕНИЕ ЕСТЬ И оно у нас над головой. Уже 6 миллиардов лет Солнце светит, давая энергию всему живому. И при помощи Солнца и современных технологий можно бороться с суммами в платежках. Украина имеет достаточно хорошие показатели по солнечной радиации. В среднем по году на 1 квм приходится более 3 кВт. В последние годы технологии по преобразованию солнечной энергии в электрическую ушли Срок эксплуатации. На сегодняшний день, срок службы солнечных панелей доведён до 20-25 лет. Простота установки. Монтаж системы достаточно прост. Изменение выходной мощности достигается простым добавлением или демонтажем модулей. Другими словами, есть возможность постепенного увеличения мощности по мере необходимости и наличия финансовой возможности. По известным причинам, интерес к солнечным панелям растёт с каждым годом, отсюда и старание производителей обеспечить рынок. Как отмечают аналитики, сегодня объёмы производства не отвечают потребностям, и хотя производственные мощности увеличиваются с каждым годом, стоимость солнечной панели экономически интересна пока не во всех странах. Производители стремятся оптимизировать стоимость затрат на изготовление солнечных панелей, а возрастающий спрос способствует «сближению» процессов производства и покупки. На практике, при определении оценочной стоимости солнечной панели, говорят о стоимости за 1 Ватт электрической мощности. Понимая, что если 1 Ватт стоит условно 2 US$, то панель мощность 10 Ватт стоит около 20 US$, а панель мощностью 100 Ватт около 200 US$. Стоимость солнечной панели постоянно уменьшается, с динамикой 50 US$/Ватт в 70-е годы, до 1,5 US$/Ватт на момент написания статьи. Очевидно, что стоимость солнечной панели будет продолжать уменьшаться. Так как вся система на солнечных панелях состоит не только из самих панелей, а еще содержит устройства, упомянутые выше, то и стоимость всей установки выше. На сегодня монтаж объекта «под ключ» в Украине составляет приблизительно 4-5 US$ за 1 Ватт. Так как с уменьшением мощности потребителей, уменьшается мощность и стоимость системы электроснабжения на солнечных панелях, эффективно рассматривать работу солнечных панелей с энергосберегающим оборудованием, например применять светодиодные лампы для освещения, тепловые насосы для отопления и индукционные печи для приготовления пищи. Как уже отмечалась, цифры отражающие сегодня характеристики развития солнечной энергетики стабильно растут. Солнечная панель давно перестала быть термином узкого круга технических специалистов и сегодня о солнечной энергетике не только говорят, но и получают прибыль от реализованных проектов. В сентябре 2008 года было завершено строительство солнечной электростанции расположенной в Испанском муниципалитете Ольмедилья-де-Аларкон. Пиковая мощность электростанции Olmedilla достигает 60 МВт. Солнечная станция Olmedilla В Германии эксплуатируется солнечная станция Waldpolenz, которая находится в Саксонии, в районе городов Брандис и Бенневиц. Пиковая мощность этой станции составляет 40 МВт, благодаря чему она входит в число крупнейших солнечных электростанций мира. Солнечная станция Waldpolenz Неожиданно для многих, хорошими новостями начала радовать и Украина. Согласно данным ЕБРР, Украина уже в ближайшее время может занять место лидера среди экологически чистых экономик Европы, особенно в отношении рынка солнечной энергии, который является одним из наиболее перспективных рынков возобновляемых источников энергии. В данный момент, крупнейшая солнечная электростанция Европы располагается именно на Украине, и планируется, что рынок солнечной энергии Украины ежегодно будет расти на 90 % до 2015 года. К тому же, Энергетическая стратегия Украины рассчитывает достигнуть до 20 % производства энергии из возобновляемых источников до 2020 года, а украинский льготный тариф в отношении альтернативной энергии почти в два раза превосходит тариф некоторых стран «большой восьмерки». Станция «Охотниково» (АР Крым) общей мощностью 80 МВт построена на базе поликристаллических солнечных панелей, расположена более чем на 160 гектарах и состоит из примерно 360 000 модулей. Солнечный парк «Охотниково» будет производить 100 000 МВт-часов электроэнергии в год и сможет сократить выбросы углекислого газа до 80 000 тонн в год. Данная солнечная электростанция сможет удовлетворить потребности в электроэнергии около 20 000 домохозяйств. СЭС «Охотниково» мощностью 80 МВт (АР Крым) Станция «Перово» (АР Крым) мощностью 100 МВт реализована в 2011 году и является одной из крупнейших в своем роде в мире. Солнечная электростанция состоит из 440 тысяч кристаллических солнечных фотоэлектрических модулей, соединенных 1500 км кабеля, и установленных на более 200 га площади, что составляет около 259 футбольных полей. Установка будет производить 132500 МВт*ч чистой электроэнергии в год, что достаточно для удовлетворения плановой пиковой потребностей в электроэнергии Симферополя, столицы Крыма. Станция позволяет сократить выбросы CO2 на 105 тысяч тонн в год. В строительстве станции были использованы основные компоненты, включая солнечные модули и инверторы, от ведущих европейских и азиатских производителей.