Четвер, Березень 22
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Ціну на воду в місті знову планують підняти. Цього разу майже на чверть

Нові тарифи на воду

На вчорашньому засіданні виконавчого комітету міської ради розглядалося клопотання КП “Сторожинецьке ЖКГ” стосовно затвердження коригуючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Виконком вирішив направити звернення комунальників на розгляд депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, а також доручив начальнику підприємства Олександру Кислінському провести аналіз стану підприємства.

Рішення виконкому щодо розгляду клопотання КП ''Сторожинецьке ЖКГ''

Остаточне рішення буде прийняте на наступному засіданні виконавчого комітету, яке відбудеться у липні. Для ознайомлення та обговорення населенням міста нових тарифів згідно законодавства відводиться 30 днів.

Цього разу вартість водопостачання 1 м³ води має зрости відразу на 24%, при чому для всіх категорій споживачів одночасно:

 • для населення – з 15,73 грн. до 19,57 грн. (при собівартості – 16,312 грн.);
 • для бюджетних організацій – з 15,73 грн. до 19,57 грн. (при собівартості – 16,312 грн.);
 • для іншої групи споживачів – з 15,73 грн. до 19,57 грн. (при собівартості – 16,312 грн.);

 

Водовідведення подорожчає на 35%, також незалежно від типу абонентів:

 • для населення – з 2,88 грн. до 3,90 грн. (при собівартості – 3,895 грн.);
 • для бюджетних організацій – з 2,88 грн. до 3,90 грн. (при собівартості – 3,895 грн.);
 • для іншої групи споживачів – з 2,88 грн. до 3,90 грн. (при собівартості – 3,895 грн.);

 

Проект рішення щодо підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення

У К Р А Ї Н А
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я  №

____ липня 2017 року                                                                  м.Сторожинець

Про затвердження коригуючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Розглянувши клопотання КП “Сторожинецьке ЖКГ” №148 від 23.05.2017 року про необхідність коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення у зв’язку із підвищенням мінімальної заробітної плати та збільшення вартості електроенергії, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2014 р. № 269 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, Постановою Кабінету Міністрів від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Законами України «Про питну воду та питне водопостачання» та “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

 1. Затвердити КП “Сторожинецьке ЖКГ” коригуючі тарифи на послуги централізованого водопостачання за 1 куб. метр води з ПДВ:
 • для населення – з 15,73 грн. до 19,57 грн. (при собівартості – 16,312 грн.);
 • для бюджетних організацій – з 15,73 грн. до 19,57 грн. (при собівартості – 16,312 грн.);
 • для іншої групи споживачів – з 15,73 грн. до 19,57 грн. (при собівартості – 16,312 грн.);
 1. Затвердити КП “Сторожинецьке ЖКГ” коригуючі тарифи на послуги водовідведення за 1 куб.м стоків з ПДВ:
 • для населення – з 2,88 грн. до 3,90 грн. (при собівартості – 3,895 грн.);
 • для бюджетних організацій – з 2,88 грн. до 3,90 грн. (при собівартості – 3,895 грн.);
 • для іншої групи споживачів – з 2,88 грн. до 3,90 грн. (при собівартості – 3,895 грн.);
 1. Рішення набуває чинності з ____________________ 2017 року.
 1. Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Сторожинецької міської ради.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міської ради з питань діяльності виконавчих органів міської ради Абрамчука В.А.

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                              М.М.КАРЛІЙЧУК

Магазин Водолій
 • Гость: Це жах. Вода й так буває по 4-5 годин на добу. Європа, блін!
 • Гость: Зато грошей на аудиторську перевірку комунхоза депутати не дали. За ініціативи Карлійчука. Шо там Кислінський буде провіряти? Уже провіряли, звіт огромний опублікували. Б**ть, слів нема просто.
 • Гость: Схоже, тільки Лягу на виконкомі спробувала коректно та конкретно вияснити хоч якесь економічне обгрунтування причини підвищення тарифів. Натомість нам спробували впарити, що в інших містах ціни ще більші, а тому треба і нам гнати їх догори. Хто ж таки запропонує чи візьметься зробити ЖКГ прибутковою фірмою, та такою, що надає людям реальні послуги ? А то, схоже, нам знову показують, що в мутній воді легше... (самі знаєте...)
 • Гость: Діма ти не питав секретаря чому немає підписів в графі погодження рішення, нашими заступниками. Чи вони забули підписати чи відмовилися від підпису.
 • Гость: а пенсії зросли на 24%, а зарплати зросли на 24%? Ви скільки ще будете "покращувати життя людей вже сьогодні"???????????? Де "5 мільйонів робочих місць", де європейскі цінності, де свобода й незалежність, де завершення АТО за 2 тижні й "життя по новому", де знищення корупції й хабарництва, кому користь від реформ медичної, освітньої, міліцейської, адміністративної,....?????????? Тоталітарна комуністична влада проводила геноцид власного народу і протягнула 7 десятиліть, теперішня, як її там назвати,- навіть три не зуміла. ГАНЬБА!
 • Гость: А хто сказав що "життя не по новому", все по новому, ніхто ж не обіцяв що жити буде краще.
 • Гость: Ти що, вже до виборів готуєшся?
 • Гость: Восени 2016 року підняли ціни на воду, економічно обгрунтувавши це рішення. Що за грунт там був, що відтоді четвертий раз перегрунтовують? Які такі катастрофи - економічні чи природні- стаються у Сторожинці, що вода має дорожчати щомісяця? Крім того, неякісна вода - з домішками і запахами ?
 • Гость: Як житель громади не задоволений підняттям тарифів, як зрозумівши на даний час іде обговорення громадою нового тарифу. Тоді є запитання: 1.Хто із спеціалістів, економістів вивчав структуру тарифу, чи були якісь зауваження що до правильності застосування постанови КМУ, відповідно до якої сформовано тариф.? 2.Хто крім еаономіста ЖКГ брав участь в розробці тарифів?. 3.Який відсоток втрат води закладено в тариф, і скільки втрат є реально? 4.Чи не повинно бути заключення інших спеціалістів, крім мерії та ЖКГ, що до економічного обгрунтування тарифів. 5.Чи правильно виконкомом проводиться процедура оприлюднення та затвердження тарифів на комунальні послуги, якщо так то вкажіть нормативну базу діючого законодавства України. 6.Якщо ж все таки​ тарифи затвердять з порушеннями, а може і нинішній тариф суперечить законодавству, тоді хто і за які кошти відшкодує населенню втрати. Дмитре Миколайович, є прохання передати ці питання в мерію і на засідання депутатської комісії, якщо нададуть відповідь то надрукуєте їх на Вашому сайті. Не забудьте також побувати на засіданні депутатської комісії, щоб висвітлити їхню роботу, хотілося би побачити як дана комісія спрацює.
 • Гость: Занадто багато розумних слів для мерії, там не потягнуть такого інтелектуального тягаря. Схоже, в черговий раз, просто і тупо проігнорують...
 • Балінов Дмитро: Добре, напишу вимогу.
 • Гость: Питання правильні, але чому ви їх не підняли в минулі підняття тарифів, якщо ви можете то давайте хай тепер відшкодує винний, хай тепер піднімають тариф за його рахунок так буде справедливо.
 • Гость: Народ можливо потрібно замінити керівництво ЖКГ та їх покровителів О.Теслінський працює під чітким керівництвом І.В.Карлійчука, а це означає що скільки б ми не міняли начальників ними все одно керує І. Карлійчук який має всій власний інтерес до ЖКГ . Тому пропоную на цю посаду призначити молодих принципових людей які будуть цікавитися життям підприємства та відстоювати його перед депутатами та не стилитися перед Карлійчуком.
 • Гость: Якщо у вас це получиться більша половина нашого комбіната скаже вам спаціба, люди живуть у страхі перед Ляшко-Карлійчук це довго розписувати але це правда тілько чого вартували остані вибори одні погрози від ляшко -карлійчука якщо не проголосуємо за нього та його бандитів.
 • Гость: А чому ви мовчите що живете в страху. Зберіть загальні збори, покличте мерію, депутатів, виконком і поставте крапки над н. Від того що мовчите, краще не буде. Зараз секретар міської ради дуже гарно почав працювати, проводить рейди по школах та садочках, не хай допоможе і вам. Він же великий спец по перевірках. Зверніться до нього нехай звільнить копчика і призначить молодого керівника ЖКГ, він має вплив на мера, і мер його послухає.
 • Гость: не смішіть курей секретар сам ходить перед копчиком на задніх лапках і максимум кого він може звільнити це свого авто мийника і то якщо зять дозволить
 • Гость: Хлопці і дівчата, ви ж живете в 21 столітті, оприлюдніть накінець правду, що там у вас твориться, хто розкрадає,хто вашу працю спаплюжує! От вам і сайт для цього зробили.Удачі вам!