Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Жителі Великокучурівської ОТГ вимагають ремонту доріг у громаді

Ні пройти, ні проїхати. Ями завдовжки понад 2 метри і завглибшки 30 см – це про дороги у селі Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області. Мешканці Великокучурівської ОТГ б’ють на сполох – потрібно негайно ремонтувати дорожнє покриття.

Терпець у людей увірвася і сьогодні вони організували Збори громади, але до перекриття руху на дорозі, яке планувалося вчора, не дійшло.

Кілька десятків жителів Великокучурівської громади вийшли на перехрестя біля тракторної бригади, аби запитати у голови громади, представників Укравтодору та Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, коли ж нарешті в селі ремонтуватимуть дороги.

Охорону громадського порядку забезпечували працівники Сторожинецького райвідділу поліції. На Збори громади прибули голова Великокучурівської громади Василь Тодеринчук, заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Юрій Бучка, заступник директора ДП “Чернівецький облавтодор” Микола Чорненький, заступник голови Сторожинецької районної ради Володимир Філіпович, депутати громади, небайдужі мешканці села.

Жителі громади закидали посадовців питаннями щодо ремонту доріг, чиновники в один голос відповідали: “першочергово ремонтуються дороги державного значення, а потім уже місцевого”.

Щоправда, на питання людей, скільки грошей за останні роки було виділено Службою автомобільних доріг в Чернівецькій області на дороги у Великокучурівській громаді, жодних цифр назвати не могли. Натомість, депутат Великокучурівської ОТГ Андрій Гостюк повідомив, що упродовж останніх двох років з бюджету громади на ремонт доріг у селі було витрачено понад 6 млн. грн., підсипка доріг взимку теж відбувалося силами громади.

Він також продемонстрував численні звернення громади до начальника служби автомобільних доріг у Чернівецькій області щодо необхідності проведення ремонту аварійних ділянок дороги, однак у відповідях – лише відписки.

Люди влаштували високопосадовцям екскурсію однією з найбільш аварійних ділянок дороги Чернівці-Глибока, де яма на ямі, заміряли довжину, ширину і глибину ям, які сягають 30 см і більше.

“Завтра, 16 червня 2017 року, приїде спеціаліст з дефектології доріг – огляне найбільш аварійні ділянки, зробить заміри, і вже тоді можна буде приймати якесь рішення”, – запевнив мешканців громади заступник голови Сторожинецької районної ради Володимир Філіпович.

Огляд дороги та спілкування з чиновниками, подекуди на підвищених тонах, тривало понад 2 години. Після цього люди розійшлися, але пообіцяли тримати проблему щодо ремонту доріг на контролі, адже сьогодні якихось конкретних рішень озвучено не було.

“Заступник начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Юрій Бучка надав нам таку відповідь сьогодні: “Я конкретно якісь рішення вам озвучити не можу. Я доведу сьогоднішню ситуацію, яка була  на дорозі – огляд, обговорення – до свого керівництва”.

Він запевнив, що завтра приїде дефектолог, який огляне проблемні ділянки доріг, зробить заміри, оцінить приблизно кошторисну вартість цих робіт, і тоді начальник Служби автомобільних доріг разом з головою Великокучурівської громади прийматимуть якісь рішення», – прокоментував підсумки сьогоднішніх Зборів громади депутат Великокучурівської сільської ради Юрій Аксентій.

Якщо ж ситуація не зрушиться з місця,  громада села піде далі – активні мешканці та депутати разом з начальником служби автомобільних доріг області підуть на прийом до краєурядника Буковини Олександра Фищука.

“Громада не зупиниться, бо дорога в аварійному стані і несе велику небезпеку для наших громадян”, – заявив депутат Великокучурівської сільської ради Юрій Аксентій.

Галина Єреміца

Магазин Водолій
  • Гость: Моу, та такого гонору, як у Кучурові з їхньою громадою нема навіть у Порошенка з Рошеном!!! Субвенцію розіср*ли, штат скоротили, зарплати скоротили і пісьма Фищуку пишуть "дорогу їм подавай"!!!. А де ж тепер ваш ср*ний гонор? Нема чого скігліті, скинулися і залатали (Богу дякувати, там є кому скидатися). А то плачуться тут, на "мєсному сайті"...
  • Гость: Появився Руслан Мельник мабуть запахло виборами.Всі гоноровим кучурівцям добре потрясіть таких як Мельник І Ключук то грошей хватить і не тільки на дороги.
  • Гость: Якщо Руслан би хотів виграти вибори він би їх виграв. А піднімає він тему по дорогам бо любить свою громаду. Так само, як і Гостюк,Аксентій, багато інших жителів. Тому хай робить, а Сторожинчани - мають вчитися!
  • Гость: Кожен хай виконує свою роботу! Дорога в аварійному стані- хай ремонтують ті хто повинен це робити. А скидаються хай ті, яким на більше розуму не вистачає. А хто не вміє організувати свою роботу, то нехай дасть місце іншим працювати. Наша громада в 2016 році витратила більше 6 млн. на автодорівські дороги - незажирно для них?!!!
  • Гость: 16.06 ніхто до громади на заміри не приїхав, хоча Володимир Філіпович і Юрій Бучка обіцяли привселюдно. Що сталося? Чого варті їх слова? Як легко зіпсувати репутацію! І як соромно потім виправдовуватися! Кому потрібні ці подвійні ігри? У нас настрій не до забавок. Це був останній їхній жарт і насмішка над нашими мешканцями!
  • Гость: Цих пройдисвітів ще треба знати щоб вірити їхнім обіцянкам