Стоматологія “ProfiDENT”

1

В сучасному світі стоматологія – це наука, яка займається вирішенням проблем ротової та щелепно-лицьової ділянки. Завдяки розвитку даної сфери ми можемо запропонувати Вам найкраще в вирішення поставлених нам задач.

7Стоматологія “ProfiDENT” надає широкий спектр стоматологічних послуг. Стоматологія обладнана передовим діагностичним та іншим обладнанням, що дозволяє надавати послуги на найкращому рівні.

Чому варто вибрати “ProfiDENT”?

Безпечність лікування. В стоматології дотримуються всі санітарно-гігієнічні вимоги. Ми використовуємо сучасне стерилізаційне обладнання.

Індивідуальний підхід до пацієнта. До початку лікування Вам буде наданий та погоджений індивідуальний план лікування, його вартість та строки. Ми створимо максимально комфортні умови для Вашого перебування у нас.

Тільки якісні та сучасні стоматологічні матеріали. Використовуються тільки перевірені матеріали, які добре зарекомендували себе в стоматологічній практиці в Європі та США. Доставка матеріалів проводиться тільки офіційними дилерами, що унеможливлює підробку.

Зручне розташування стоматології “ProfiDENT” – ми розташовані на вул. Грушевського, 2 в Сторожинці. Це самий центр міста.

У підході до клієнта ми керуємося такими принципами:

Ви не повинні затримуватися: усі роботи виконуються максимально оперативно.

Вам не повинно бути боляче: усі процедури проводяться максимально безболісно.

Якість послуг: усі послуги надаються на міжнародному рівні якості з використанням новітніх технологій та матеріалів, та підкріплються гарантією на усі види робіт.

Безпека: ви потрапляєте до рук спеціалістів з широким багаторічним досвідом роботи.

Тільки позитивні емоції: робота базується на індивідуальному підході до кожного пацієнта.

Стоматологічні послуги надаються на новому обладнанні, яке відмінно себе зарекомендувало.

Стоматологія “ProfiDENT” в Сторожинці реалізує послуги європейського рівня, надає гарантії і забезпечуючи максимальний комфорт для пацієнтів.

Головним критерієм є комфорт пацієнта та естетичний результат, який не може бути негативним.

6

Ми надаємо такі види послуг:

Ортопедична стоматологія: усі види коронок (металокерамічні, безметалева кераміка, металопластмаса), литі коронки, протези бюгельні (із замковим кріпленням і без замків), знімні протези, вініри, керамічні вкладки.

3

Терапевтична стоматологія: лікування карієса і його ускладнень (пульпіт, періодонтит), реставрація зубів сучасними фотополімерними матеріалами, ендодонтичне лікування каналів зубів.

5

Профілактика та гігієна ротової порожнини: зняття зубних відкладень та зубного каменю за допомогою п’єзоскалера і содоструйного апарату, герметизація фісур, відбілювання зубів, лікування тканин пародонту.

Адреса: м. Сторожинець, вул. Грушевського, 2. Тел.: (066) 513 35 61

Здорові зуби, ясна, гарна широка посмішка, що нічого не приховує – це не тільки ознака здоров’я ротової порожнини, але й символ благополуччя, успішності та впевненості у собі та своїх силах!

Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ