Середа, Лютий 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Пенсійний фонд: електронні трудові книжки, набуття страхового стажу

Згідно із законодавчими змінами з 01.01.2017 фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку, визначених у підпункті 1 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України, мають право сплачувати єдиний внесок у сумі не менше за 0,5 мінімального страхового внеску, тобто 352 грн.

Разом з тим, відповідно до статті 24 Закону України від 09 липня 2003 року №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок (з 01.01.2017 єдиний соціальний внесок – 704 грн.).

Таким чином, у разі сплати фізичною особою-підприємцем єдиного внеску щомісячно у розмірі 352 грн., страховий стаж буде зараховуватися пропорційно, тобто 1 місяць за два місяці сплати.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звертається до зазначеної вище категорії платників з проханням подбати про набуття страхового стажу завчасно та сплачувати єдиний соціальний внесок щомісячно у розмірі не меншому, ніж мінімальний (у 2017 році – 704 грн.).                      

У ПФУ анонсували запровадження електронних трудових книжок

У Пенсійному фонді України анонсували запровадження електронних трудових книжок

У пенсійній службі краю повідомили, що невдовзі запровадять електронні трудові книжки. Це дасть змогу покращити якість та доступність надання послуг громадянам та дозволить пенсіонерам звертатися в органи Пенсійного фонду України незалежно від місця реєстрації.

За словами начальника Головного управління Михайла Романіва, таку систему створять на базі Реєстру застрахованих осіб, в якому вже є інформація про прийняття та звільнення з роботи. Наступний крок – доповнити базу відсутньою інформацією і запустити послугу «Електронна трудова книжка». Такий документ, на відміну від паперового, буде неможливо сфальсифікувати, адже паперову трудову завжди можна втратити після «поганого» звільнення.

До запровадження електронної книжки буде діяти й стара, паперова, допоки рішення про її скасування не приймуть на відповідному законодавчому рівні. Наразі Пенсійний фонд України працює над вдосконаленням документальної бази для запуску таких книжок.

Магазин Водолій
  • Денис Семенюк: 20 років мінімалки * 12 місяців * 704 грн. = 168960 грн. Якщо щомісячно докладати до депозиту 704 грн. то думаю девальвація гривні в кінці 20-го року не буде відчутна, тому рахуємо ніби сьогодні вийшли на пенсію. Відсотковий депозит на рівні ~18%. тобто 168960*0,18/12 = 2534 грн в місяць. Більшість не мають і близько такої пенсії. А тут ще й у власності буде 168 тис. грн.
  • Гость: Все це правильно. Але при виході на пенсію громадянин все таки прийде до держави і скаже: "Дай, бо мені по закону належить". І держава дасть. Бо такий закон. А треба таку норму закону ліквідувати. Працював, відраховував страхові внески - будь ласка, при виході на пенсію отримуй. Не відраховував, нічого йти до Пенсійного фонду. Всю систему слід міняти.
  • Денис Семенюк: Якщо не помиляюсь, якщо не працювали, то маєте право на 30% від мінімальної пенсії і те в органах соц. захисту, а не в пенсійному. Поправте, якщо не правий... А це такий мізер, що за нього хіба світло зможете заплатити. Єдина біда, що моєже повторитись як з ссср. Розпад держави і хто не встиг - все втратив...
  • Денис Семенюк: поправка.. 30% прожиткового мінімуму. Якщо немає трудового стажу 15 років. 1600*0,3= 480 грн.