TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Юні лісівники з Комарівців взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв

Конкурс "Юні лісівники"

На кафедрі ботаніки Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича відбувся обласний етап ХІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв.

Від Сторожинецького району в зльоті взяли участь вихованці гуртків “Юні лісівники” центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, що діють на базі Комарівської ЗОШ І-ІІ ст. та районного ліцею.

Юні лісівники гідно презентували роботу гуртків та виступили з захистом науково-дослідницької роботи. За рішенням компетентного журі гуртківці  ЦЕНТУМу посіли почесне ІІІ  загальнокомандне місце та в номінації “Захист науково-дослідницької роботи” –  також  ІІІ місце.

Цьогоріч тематикою дослідницької роботи юних лісівників було вивчення причин захворюваності паркових насаджень каштана звичайного, на основі яких були напрацьовані рекомендації щодо врятування цих чудових дерев.

Тому, враховуючи рекомендації обласного журі, вихованці гуртків ЦЕНТУМу підготували звернення до голови Сторожинецької міської ради з проханням сприяти проведенню комплексу заходів щодо профілактики ураження насаджень каштана звичайного на теренах Сторожинеччини.

Категорія: Освіта
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ