П'ятниця, Лютий 23
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Летальне ДТП на Майдані в Сторожинці. Ауді з іноземною реєстрацією збила пішохода

Сьогодні зранку, 10 серпня 2017 року, в Сторожинці по вул. Б. Хмельницького сталося летальне ДТП – автомобіль Ауді з іноземною реєстрацією збив пішохода.

Як нам стало відомо, автівка, за кермом якої знаходився житель Красноїльська, рухалася в напрямку виїзду з міста. З невідомих причин легковик вдарив пішохода, чоловіка середніх років, який йшов по краю проїжджої частини.

Місцеві жителі розповіли, що відразу на місце була викликана швидка допомога, але реанімаційні дії ефекту не дали – чоловік, на жаль, помер на місці.

Наразі не відомо, чи знаходився водій в стані алкогольного сп’яніння.

Щодо іншого резонансного ДТП за участі Ауді на іноземній реєстрації стало відомо, що апеляційний суд випустив водія під заставу, сума якої склала більше 130 тис. грн. Гроші були внесені відразу після отримання ухвали на руки.

Магазин Водолій
  • Гость: Хтось в курси, кого збили?
  • Гость: оце блэд по-нашому нахер...убити людину и вийти пид заставу)) ций краини нихера уже не поможе, тильки огородити бетонною стиною и спалити там всьо до тла, а потим запустити цивилизованных людей з инших краин, шоб заново розвивалися.
  • Гость: Під заставу!!!! Ганьба. Кінець світу. Коли вже нажруться наші "шишки" кровавими грошима? Безлад на дорозі, а хтось на цьому непогано заробляє. Це бабло вас, шановні, не врятує, коли постанете перед Всевишнім.Чесно, просто моторошно від того, що захисту немає ніде.