Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В мікрорайоні понищили пасажирський мінівен

В ніч з 24 на 25 жовтня в дворі п’ятиповерхнівки по вул. Соборній у Сторожинці невідомі особи пошкодили мінівен Форд Транзит.

У автомобіля розбили майже всі вікна та передні фари. Зі слів свідка, подія сталася приблизно 3 години ночі.

На місці працювали правоохоронні органи. Якщо хтось володіє інформацією щодо даної події, прохання звернутися до поліції на спецлінію “102”.

Магазин Водолій
  • Гость: З власного досвіду скажу, що звертатись в "поліцию" це змарнований час.На данний час це кучка непрофісійних службовців, які здатні отримувати тільки зарплатню.Це ганьба для нашого району
  • Гость: Не бачу сенсу звертатися до правоохоронців недавно в нашому дворі по вул. Миру згорів автобус кожен день питаю власника чи щось розлідується відповідь одна і таже НІ . крім того нас як сусідів ніхто не опитував зі сторони тих самих правохороних органів. одним словом всім правохороникам все по.уй .
  • Гость: Також маю гіркий досвід роботи з поліцією Сторожинецького району прийшов в поліцію щоб написати заяву про сконання крадіжки сласного майна через 20 хвилин до мене підійшов працівник поліції уважно вислухав після чого заявив що покищо нічого писати не будемо розберемося на місці якщо знайдемо злодія тоді напишете заяву по сьогодні ці халуї навідь не прийшли на моє подвіря так як злочин не є важливої ціності я більше не став тратити кошти щоб їхати до цих смердюхів. Ганьба поліції Сторожинецького району.
  • Гость: я згідний в нашому районі це не поліция, це х.й знае шо