Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На Майдані в Сторожинці Ауді зруйнувала стіну шкільної столової

Сьогодні, 23 грудня 2017 року, близько 2 години ночі, по вул. Б. Хмельницького в Сторожинці автомобіль Ауді вилетів з проїжджої частини та вдарив стіну приміщення шкільної столової, зруйнувавши її.

Як нам стало відомо, автівка з правим кермом та, попередньо, іноземною реєстрацією, рухалася в напрямку виїзду з міста. Біля пішохідного переходу автомобіль винесло з дороги, він зніс знак “Пішохідний перехід”, перескочив придорожню канаву, зруйнував паркан та врізався в стіну приміщення навчального закладу у декількох метрах від землі.

Ауді отримала значні ушкодження, а водій з місця події втік. Наразі його шукають правоохоронці. В міській раді підраховують суму збитків, нанесену в результаті ДТП.

Яка була швидкість автомобіля – невідомо, але покажчик спідометра завмер на відмітці 105 миль на годину – це біля 170 км/год.

Магазин Водолій
 • Гость: Унас в області є така громадська організація "автоєвросила" яка захищає водіїв на "євробляхах". В дану організацію входять багато представників Сторожинецького району. От їх і треба запрошувати на такі ДТП, хає бачать що ці бляхи витворяють і кого вони захищають..
 • Гость: Хай ремонтують школу зразу. Не маю нічого проти автомобілів на євробляхах. Шпарити 170 по населеному пункті в гололід - це не євробляхи, це мозгів нема.
 • Гость: Ви знаєте, я думаю, що особу не втановлять, хоча це дуже просто, в кожному селі в поліцаїв є інсайдери, але в нас, як завжди, вирішують все гроші, дешевше дати поліцаю на руки, чим відремонтувати їдальню!!!!!А а дітьки най ходять голодні.
 • Гость: Яка різниця, євробляхи чи ви думаєте, що державна реєстрація когось спасе, ви серйозно??????Проблема в тупорилих руманоїдах, які покупляли права і гасають, як не дошпарені, моя би воля, я взагалі б їх в місто не впускала, нема що їм серед людей нормальних робити. Це не перший і, на жаль не останній випадок, який станеться на цій ділянці дороги, всі прохання до влади про встановлення "лежачих поліцейських" успіхом не закінчились, встановили один нещасний світлофор, на який такі горе -водії клали х.....й, ну що ж наш мер й надалі буде садити квіточки-плиточки, а ми будемо оглядатись, йдучи тротуаром, чи часом не летить на нас якесь авто.
 • Гость: За "руманоїдів" можна дістати по зубам. Майже всі майданівці- насправді румуни і їх нащадки. Тепер про "купили права". - Де купили?????? От коли не будуть купляти, а буде такий заклад, ВІДПОВІДНИЙ, у якому не будуть за гроші видавати права, буде і інша ситуація на дорогах. Щодо "лежачого " - повністю підтримую.
 • Гость: Ха-ха-ха, дістати по зубам від кого??????Це погрози?
 • Гость: Так, погрози.а від кого знайдеться, навіть не знатимете де і коли. Скажіть це в очі і побачите.
 • Гость: Що Іраклій, сам будеш бити, чи як???Ти ще в суді не був, хочеш прогулятись??? Краще ПДР вчи, аніж х....ю страдати
 • Гость: Оце типічна реакція бидло-румунів, лиш би зуби комусь рахувати... Ніхто нічого не має проти румунів, просто серед наших румуномовних дуже багато неадекватів, тому таке відношення.
 • Гость: Повністю з Вами згідна, Ви більш коректно донесли "шановному" іраклі інфо
 • Гость: За таке неможливо отримати по зубам, руманоїд воно і є руманоїд, я взагалі пропоную нагадати тим руманоїдам хто хазяїн на цій землі і влаштувати трохи террору по руманоїдським селам, у нашого народу дуже, ДУЖЕ багато зброї є, хай трохи посцякаються у свої руманоїдські штани.
 • Балінов Дмитро: Не потрібно закликів до конфліктів на етнічному грунті. Буковина завжди славилася мультикультурністю і толерантністю.
 • Гость: якщо щось -- я з Вами. пустили би її..........
 • Гость: тільки не розумію до чого тут іноземна регестрація... Дебілов хватає і на наших номерах
 • Гость: друже, на бляхах їздять такі ж Українці як і ти, проблема не в бляхах а в головах дурних!
 • Гость: Діма Балінов скажіть будь ласка коли буде викладено відео їз засідань сесій районної та міської рад?
 • Балінов Дмитро: Шановний Глядач. З сесій районної і міської ради ми вели пряму трансляцію на нашу сторінку у Фейсбук. https://www.facebook.com/storinfo/ Якщо дуже потрібно, можна їх там переглянути. Запис сесії районної ради наразі завантажується на наш канал у Ютуб, буде через хвилин 20-30. Запис сесії міської ради зараз готується до завантаження, буде на Ютубі через годину-півтори. Самі ж новини на сайті будуть через годину-дві.
 • Гость: Нічого не маю проти євроблях, але дуже помітна тенденція, що багато водіїв таких машин, повні мудаки, не можу сказата за всіх, але не тільки я відмічав, що вони порушують елементарні правила руху!
 • Гость: Маю авто на державній та іноземній реєстрації, різниці не має , ПДР мають дотримуватись усі, ми ж типу в Європу "сунемся"
 • Гость: Що ж дорогі Сторожинчани це є наслідок бізнес інтересів нашої поліції, яка продає права на право і на ліво, роботи УПК, де готують так званих водіїв - камікадзів, до речі бездарно, за гроші, батьків які карячаться по заробітках, щоб чадо мало з чим гратися. От і результат. В цьому не винен ні мер, ні секретар, ні депутат. Винні ви самі і нефіг "скігліті". А попробуй зроби зауваження або дай головицю такому ідіоту,так батьки замість того щоб подякувати, по судах затаскають. от і маємо.
 • Гость: Крім спільного корня, слово "руманоїди" з словом "румуни" немає ніякого змістового спільного. І коли кажуть, що "руманоїд" поїхав, так кажуть не про етнічних румунів, не про румунів, які живуть у Румунії, або румунів, які живуть в Україні. Так кажуть про молодих хлопчиків з начосами і штанами з підворотами, на пасажирському сидіння ауді або бехи яких сидить малолітня розмальована дівчина, і яких тисне газ, бо йому на бедро тисне дівчача долонька. Особливо це паршиво виглядає, коли "руманоїд" на автомобілі з іноземною реєстрацією. А "АвтоЄвроСила", величезна організація, яка навіть якість вимоги висувала до Верховної Ради і збирала стотисячні мітинги, могла би стати прикладом дотримання правил дорожньго руху. А так получається, що "руманоїд" (не плутайте з румунами) розшибеться (або розшибе когось), а у нього іноземна реєстрація. І зразу АвтоЄвроСила начинає права качати, що "бідного хлопчика" ображають через "євробляхи". Винувата в цьому система, яка видає права за євро і доллари. Не тим поліціянтам хоронити своїх друзів, знайомих, рідних. Не тим поліціянтам відновлювати стіни, ворота і паркани. Вони свої затишні будиночки збудували десь в елітних районах області і вся їх рідня їздить на позашляховиках, які витримають удар майже будь від чого. А батьки, які спини гнуть по італіях-португаліях-англіях, нехай представлять на тому місці розбитого автомобіля свого "Іванчика-Серьожу-Аурела", якого медики намагаються витягти прямо від апостола Петра. Тому, шановні читачі, розмежовуйте національні признаки (румун, молдован, українець, поляк тощо) з признаками відсутності елементарного знання правил дорожнього руху і заодно мозгів в голові ("руманоїд").
 • Гость: Діма ти депутат міської ради. Подай пропозицію на сесію міської ради про обмеження швидкості до 30 км/год в межах населенних пінктів та за перевищення 30000 тис.гр. Сесія міської ради має право це зробити. Та бюджет наповните.
 • Гость: На жаль це рішення буде не легітимним. Закон України має вищу силу і в даній ситуації необхідно керуватися ним. Вчіть матчасть!
 • Гость: Чому не легітимним . Прописати в статуті громади та все. У звязку з небезпечністю та погіршенням ДТ обстановки. Подати на затвердження у ВР. Хто хоче той робить, хто не хоче то вчить матчасть.
 • Гость: До Вашого відома, Закони України мають вищу силу ніж Статут громади! Зазначена норма не може регулюватися Статутом громади. Потрібно було в школі вчитися!
 • Гость: Шановний чи шановна депутат, легше всього лиш відписуватись, закон України закон України, це все лиш бюрократія, скільки крові має ще пролитись, скільки майна людей і громади має постраждати, щоб на цю кретичну ситуацію відреагували??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я впевнена , не ваші діти ходять в цю школу, не ваші діти харчуються в цій столовці, і тому як завжди .....моя хата скраю
 • Гость: Вельмишановна жителька Майдану, нікуди не дінемося, можемо ображати один одного хоч до ранку. Допоки в країні не працюватимуть закони, правила, допоки не будуть працювати ті кому належить слідкувати за ними, а не брати кошти за відмазування правопорушників, допоки Ви і такі, як Ви обиратимете тих хто думає про свій добробут більше ніж про законність і добробут громадян, в країні НІЧОГО НЕ ЗМІНИТЬСЯ! Починати потрібно з себе, не мовчати, висловлювати свою точку зору, відстоювати її, шукати однодумців. ЗА ПРАВДУ ПОТРІБНО БОРОТИСЯ, але боротися в законний спосіб. І це не бюрократія, це цивілізований розвиток суспільства!!!
 • Гость: вИ депутат вищого класу, відмінні ораторські здібності і переведження стрілок, вАМ пряма дорога у верховну раду
 • Гость: Дякую!
 • Гость: Так, по теорії у вас: "молодець, сідайте 5!!", а практика, як завжди храмає.........(((((
 • Гость: До Вашого відома. Закони приймають дапутати. А Ви в школі вчились? Читайте та притримуйтесь законодавчої бази як що Ви дапутат. Це Ви мабудь в школі не вчились.
 • Гость: Шановний Побратиме! Закони приймають депутати Верховної Ради України, а депутати місцевих рад - сесійні рішення. Якщо розумієте відмінність, я за Вас радий!
 • Балінов Дмитро: Таке нам не дадуть зробити. А ось щодо встановлення великого лежачого полійцейського (або двох) там біля школи питання піднімати будемо.
 • Гость: 30км/год? може взагалі вже Автомобілі забороніть у вас там ))))
 • Гость: https://www.unian.ua/m/incidents/2314819-u-kievi-bmw-na-velichezniy-shvidkosti-vjihav-u-vidbiynik-pasajir-zaginuv-vodiy-vtik-foto.html
 • Гость: До чого тут реєстрація авто? Автоєвросила захищає права людей.А "приморочених"вистачає,не залежно від номерних знаків....
 • Гость: Побувавши в Іспанії я бачив там на кожному пішохідному переході лежачий поліцейський у вигляді настилу асфальту висотою 30см по всій ширині дороги І довжиною приблизно 3 метри! О це є людський лежачий поліцейський а не ці ГОРБИКИ які понакладали по місту. Вони незручні при повільному переїзді а на швидкості 120 і більше з них ТОЛКУ 0! Такшо Діма при поданні пропозиції візьміть це на замітку будь-ласка, і не один такий потрібен на Майдані.
 • Гость: Такого типу,лежачі поліцаі,не тільки в Іспаніі.Можливо не 30 см висота,але швидкісь змушений зменшити... 50 км/год в населеному пункті ! Чи водій Ауді думав,що по автомагістралі іде?Цікаво за кордоном теж так іде?Мабуть ні)...
 • Гость: Дмитро Балінов, питання до Вас.Чи можете Ви, як депутат, ініціювати питання про приведення до ладу, а саме у відповідності до Правил дорожнього руху України, рух транспорту по вул. Ю.Федьковича (від військомату до ринку). На мою думку, там або стоянка та односторонній рух (цілодобово), або, найкраще, до 17 год. стоянка та односторонній рух, а після 17 год. двосторонній рух і стоянка заборонена. Можливо і інші варіанти, але це питання треба вирішувати, бо після 17 год. в сторону ринку дуже "цікаво" їхати, шукаючи "кармани" для роз'їзду із зустрічним транспортом, оскільки припарковані під кутом автомобілі стоять,як ні в чому не бувало. І в загалі, мені здається, там є питання законності облаштування стоянки з таким типом паркування.