Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Тіло Ярослава Козака, котрий загинув в зоні АТО, доставили додому. Прощання з ним відбудеться завтра, 4 лютого, в РБНК

Сьогодні вночі земляки та бойові побратими Ярослава Козака, який нещодавно загинув в зоні АТО, зустрічали транспорт з тілом Героя на межі Буковини та Поділля.

Організована колона з-під Хотина вирушила до обласного центру, а звідти – до його рідного міста Сторожинець.

Чернівці зустріли Героя запаленими лампадками по всій довжині моста через Прут біля Дріждзаводу.

По всій довжині моста через Прут біля Дріждзаводу були розставлені запалені лампадки.
Прихиливши коліна, віддавали останню шану Герою небайдужі чернівчани.

Автомобілі пройшли вулицями обласного центру.

Вулиця Сторожинецька від перехрестя з вулицею Каспрука і майже до виїзду з міста з обох боків була заставлена сотнями запалених лампадок.

Організовано, у супроводі автомобіля поліції, траурна колона повільно доїхала до Сторожинця. Жодного разу автомобілі не обігнали, а майже всі зустрічні автівки зупинялися на узбіччі.

В Сторожинці колону зустрічали побратими Ярослава.

Товариші занесли труну з тілом Героя до батьківської хати.

Віддати останню шану Ярославу Козаку можна буде завтра, 4 лютого, в приміщенні районного Будинку національних культур, орієнтовно  з 9:00 до 11:30 . Процесія від його будинку має вийти біля 9 ранку.

Магазин Водолій
 • Гость: Чернівці зустріли Героя запаленими лампадками, а також, прихиливши коліна, віддавали йому останню шану небайдужі чернівчани. А що ж Сторожинець- Героя зустрічали лише побратими? Чому Хотинська РДА офіційно закликала своїх мешканців вийти на міст в Атаках і зустріти тіло сторожинчанина, а наша Сторожинецька РДА навіть не спромоглася на те, щоб викласти оголошення на своєму офіційному сайті. Ганьба нашим очільникам !!! Ви показали своє істинне лице по відношенню до наших захисників!
 • Гость: Ці гниди показали своє істинне лице ще на відзначенні Дня Соборності, коли патякали про соборність на фоні мапи України без Криму, що вже казати про хлопця, що віддав життя за цю саму Україну, цілу, з Кримом. Бартош має пашапорта Польщі і йому абсолютно пох на все, що робиться у нас.
 • Гость: а что только ему?
 • Гость: Наразі не відомо, як саме Героя доправлять до Сторожинця. Волонтери готові за ним виїхати, чекають відповіді від ЗСУ. Інформація про поховання буде пізніше. Така інформація була у повідомленні про смерть ГЕРОЯ на сайті Сторожинець інфо. Якщо чекали всі відповіді віз ЗСУ, чому питання саме до РДА, а не до ЗСУ? Добре сидіти на дивані та обливати всіх брудом. Де ти шановна була коли ЯРОСЛАВА привезли???? Де твої синочки, яких ти швиденько комісувала та відправила до Польщі щоб їх у армію не забрали???? Та де твій чоловік, який драпанув у Польщу щоб його в АТО не забрали під час мобілізації???? Де ви всі родинонько дорогенька Кричків були????? Перед тим як шукати щіпку в чужому оці, вийми колоду з свого!!!!!!!!!
 • Гость: Там у Польші вже кілька мільйонів українців горбатяться втікаючі від наслідків АТО та "життя по новому" від "Пєті в шоколаді" та "Сєні-кулі в лоба".
 • Гость: Стосовно моїх дітей: старший син і справді навчається після закінчення школи у Польщі по даний час. Стосовно меншого сина, то його й справді комісували в минулому році в звя'зку з тим, що в нього міжпозвонкова грижа 7-8 мм і якщо ви бачили його, як він ходить, то ви б самі це помітили. Коли по завершенні школи мій молодший син хотів вступити до військового ВУЗу- його забракувала медкомісія через поганий прикус. Можливо я вас здивую, але я особисто і мій чоловік дуже хотіли, щоб наш молодший син вчився на військового. І якби він мав шанс на вступ, то можливо б йому не довелося працювати на будівництві, де він отримав тавму, і ми б не мали тепер в домі напівінваліда в 20 років, який зігнутися нормально не може. Щодо чоловіка, то він комісований ще з юності в зв'язку з тим, що в 6 років він з необережності грався з вогнем, внаслідок чого отримав опіки правої кисті руки. Він має такий дефект руки, при якому він не зміг би користуватися зброєю- не згинається вказівний палець. При нагоді, коли його зустрінете, то придивіться. Мій рідний брат два рази був в АТО добровольцем, ми як родина його підтримали в цьому. Особисто я поважаю чоловіків, які зараз там, а не тут. Обов'язок поважаючого себе чоловіка- захищати свою країну, а обов'язок матерів і дружин- за них молотися.
 • Гость: Наталю ти правильно написала що Героя зустрічали небадужі чернівчани. Думаю якби ти прочитала сто оголошень то в 5ранку напевно тебе і за вуха ніхто би не притягнув а ні в Чернівці а ні до танку.А ти особисто як депутат що зробила щоб така зустріч була організована?Чому твій голова партії БПП Матейчук який отримує зарплату в громаді не організував таку зустріч?Яка інформація на сайті громади була? І ххо зрештою сказав що влада мала організувати таку зустріч а не активісти?
 • Гость: До Вашого відома, коли я прочитала оголошення Хотинської РДА в 9 вечора і, перевіривши сайт Сторожинецької РДА, я зателефонувала до заступника Сторожинецької РДА, щоб уточнити, коли тіло привезуть до Сторожинця і чому немає повідомлень про це від нашої влади. На що отримала відповідь, що у Хотина неправдива інформація, що Ярослава мають привезти не раніше обіду, питання тримають на контролі і Сторожинець встигне підготуватися до зустрічі Героя. Тому й написала свій обурливий коментар після публікації в Сторожиець.інфо, коли вияснилося, що Ярослава уже привезли, Чернівці до цього були готові, а рідне місто- ні. А стосовно 5 ранку- тут помиляєтесь Ви: прийшла б і в 2 годині ночі без притягування за вуха. Влада може й не мала б організовувати таку зустріч, але поінформувати населення вона була зобов'язана і відповідальність за це лежить саме на РДА, а не на громаді.
 • Гость: Відповідальність саме лижить на громаді ане на районній владі. Ще о другій годині ночі керовники громади вже знали що тіло везуть через Хмельницький. Але той же Матейчук не спрацював, і інші теж. Ганьба Вам, депутатам провладної партії і херовнікіам громади. І не треба рівняти Хотин до Сторожинця, там мер на своєму місці і секретар теж. Робіть висновки.
 • Оксана: Ганьба нашій владі!Невже неможна було проінформувати громадян про зустріч загиблиго бійця? На жодному нашому сайті небуло ніякої інформації !Чому Хотин міг надати інформацію, а Сторожинець ні? Добре що всяку нісенітницю писати то перші! Соромно і прикро ...
 • Гость: На якому це "вашому"? Дуже не думаю, що хтось зажав інформацію. Чернівецькі підготувалися чомусь.
 • Гость: З інформації на сайті з СІ -"Загинув на Світлодарській дузі." Якщо проаналізувати повідомлення в Інтернеті з АТО за останні кілька днів, то там (на Світлодарській дузі) ніякої активності не спотерігалось. Ось тут є і карти з зони АТО - https://ukr.media/news-ato/ Цікаво, що ж дійсно там відбулось? Можливо тому і влада не досить активно реагує? Може має хто більш детальну інформацію?
 • Гость: http://ukr-biz.net.ua/blogs/2464/
 • Гость: М-да, дуже сумно :(((( https://www.facebook.com/ievgen.shevchenko.7/posts/10208716365506418. Дякую.
 • Гость: Реально дурний спосіб завершити життя самогубством лягти на гранату, чому не пострілом в голову? Можливо це розтяжка? і хлопець загинув при виконанні, героєм, а ви дивитесь в неті сепарські фейки і мелете що попало
 • Гость: Ну-ну, https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1785682895067295&id=100008768047763
 • Гость: переходячи по цій силці на фейсбук, в кінці статті, є віконце через яке заходиш на сепорский сайт "руская весна", що являється підтвердженням фейковості статей
 • Гость: Щодо зустрічі героя це в першу чергу великий промах Сторожинецької ОТГ і всіх челятників громади. Якби дали клич більше половини громади вийшли би в любий час. Керовники рішили поспати, чи ні.
 • Балінов Дмитро: На мою особисту думку, це не той випадок і не той час, щоб "мірятися" патріотизмом та шукати крайніх. Хто хоче віддати останню шану Герою, може завтра о 9 ранку стати в "живий ланцюг" від дому Ярослава до районного Будинку національних культур попри дорогу, якою проїде траурна процесія. На сьогодні тут дискусію завершено.