Понеділок, Квітень 23
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Сторожинці відкрився новий спортивний зал змішаних єдиноборств

Нещодавно в приміщенні районного Будинку національних культур відбулося відкриття нового спортивного залу змішаних єдиноборств, який був облаштований за рахунок спонсорських коштів.

На відкритті були присутні заступник голови Чернівецької ОДА Василь Гостюк, голова Сторожинецької районної ради Іван Лосік, голова Сторожинецької громади Микола Карлійчук, голова Красноїльської громади Степан Драгун, голова правління ПАТ “ЧернівціГаз” Віктор Горда, президент Чернівецької обласної федерації змішаних єдиноборств ММА України В’ячеслав Чорней, дійсний Чемпіон світу зі змішаних єдиноборств за ММА за версією М-1 Глобал Олександр Доскальчук, керуючий партнер ТОВ “Буковинська фабрика ГКД “Ламель” Сергій Одарич та інші.

Тренувати молодь будуть Вадим Марценяк, який був Чемпіоном Європи та срібним призером Чемпіонату світу з панкратіону, та Дмитро Марценяк, двократний срібний призер чемпіонату Європи з панкратіону. На заході їм було подаровано декілька комплектів спортивного інвентарю. Також для гостей було продемонстровано показові виступи вихованців бійцівського клубу “Legion”.

Магазин Водолій
 • Гость: Тепер може не треба буде їхати в Чернівці
 • Гость: Зал крутой
 • Гость: Приміщення дуже старе і занедбане. Вікна не відчиняються. Смердить перегаром. Доречі це Марценяки будуть вивчати? Їм би не завадило самих відправити на навчання. Чого ж вони можуть навчити- бити меньших і слабших в темних переулках?
 • Гость: Як у цих *тренерів* із законом. Чи ці герої не мали кримінальні справи за хуліганку?
 • Гость: А ви всюди будете приплітати цю історію?
 • Гость: вирок першої інстанції http://reyestr.court.gov.ua/Review/42133242 ухвала апеляційної інстанції http://reyestr.court.gov.ua/Review/42941740
 • Гость: Видно вас добряче потрепали
 • Гость: А ви зробіть щось краще а не п******е
 • Гость: Щоб ви зрозуміли виживають сильніші приходьте може щось можна буде змінити два раза в голову і може довам розум прийде
 • Гость: Приміщення є власністю районної ради, утримування якого щомісяця обходиться дуже дорого. Хочеться знати, скільки складає орендна плата за зал.
 • Гость: От і почався и розпад закладу як культурного центру. І скоріш за все громада, як тільки візьме на баланс,здасть в оренду все приміщення.
 • Гость: Культурний центр???? Ти про що говориш??? Поцікавитися реальною картиною функціонування закладу для початку та його станом. Такі заклади вже давно не потрібні, це тупе про.... грошей!
 • Гость: Да-а-а! Говорити - не мішки таскати....
 • Гость: Ну якщо вже Мунтян зрозумів, що це таке, а наші славні керовники ні, тоді це вже діагноз: "Поспілкувався з директором обласної ДЮСШ №1 Віталієм Литвинчуком, викладачами-тренерами та батьками, які взяли участь у засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики, що сьогодні провів Іван Гешко. Так, за словами обурених батьків дітей, які займаються різними видами спорту на базі обласної ДЮСШ №1, та їх тренерів, на спортивну школу чиниться тиск з метою відкриття там відділення змішаних бойових мистецтв (ММА) за рахунок ущільнення або ж закриття відділення вільної боротьби. У свою чергу члени профільної комісії висловили занепокоєння щодо цієї ситуації, а також рекомендували розглянути клопотання про відкриття відділення змішаних бойових мистецтв у дитячо-юнацькій спортшколі на засіданні постійної комісії обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Адже графік проведення занять з художньої гімнастики, тенісу, волейболу і вільної боротьби є і без того дуже щільний. Більше того, на думку представників спортивної громадськості краю та колег – депутатів обласної ради, питання розвитку цього виду спорту на Буковині, зокрема у середовищі учнівської молоді, потребує ретельнішого вивчення. Не дарма ж змішані бойові мистецтва у народі називають «боями без правил». Тому дуже не хотілося бb, щоб непродумане впровадження цього виду єдиноборств перетворилося на просування культу жорстокості та насильства серед дітей та підлітків. Вважаю, що це питання потрібно вирішувати лише після відповідного обговорення і лише у правовому полі." Задумайтеся, що творите!!!