TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

У Кам’яній вирішили розпочати процес створення громади з Михальчею та Старими Бросківцями

В неділю, 4 березня 2018 року, в клубі села Кам’яна відбулися збори громади з питання добровільного об’єднання. На заході були присутні сільський голова Микола Косташук, депутати сільської, районної та обласної рад, сільський голова Михальчі Захарій Шевчук, голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош, заступник голови Чернівецької ОДА Василь Гостюк, експерти з місцевого самоврядування.

У заповненій кам’янчанами залі клубу обговорили три варіанти децентралізації для Кам’яни – приєднання до Сторожинецької громади, приєднання до Великокучурівської громади або створення власної громади з Михальчею та Старими Бросківцями.

Після виступів гостей та жителів села, присутніми було одноголосно прийнято рішення запропонувати Михальчі та Старим Бросківцям створити власну громаду, куди увійдуть власне Кам’яна, Глибочок, Старі Бросківці, Михальча, Дубове, Спаська та Заволока.

Читайте також:  "Потрібно спільно гуртуватися, оскільки жити в новій громаді нам та нашим дітям" - Інтерв'ю з головою села Кам'яна Миколою Костащуком
Категорія: Важливо Відео Новини району
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ