Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

У Кам’яній вирішили розпочати процес створення громади з Михальчею та Старими Бросківцями

В неділю, 4 березня 2018 року, в клубі села Кам’яна відбулися збори громади з питання добровільного об’єднання. На заході були присутні сільський голова Микола Косташук, депутати сільської, районної та обласної рад, сільський голова Михальчі Захарій Шевчук, голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош, заступник голови Чернівецької ОДА Василь Гостюк, експерти з місцевого самоврядування.

У заповненій кам’янчанами залі клубу обговорили три варіанти децентралізації для Кам’яни – приєднання до Сторожинецької громади, приєднання до Великокучурівської громади або створення власної громади з Михальчею та Старими Бросківцями.

Після виступів гостей та жителів села, присутніми було одноголосно прийнято рішення запропонувати Михальчі та Старим Бросківцям створити власну громаду, куди увійдуть власне Кам’яна, Глибочок, Старі Бросківці, Михальча, Дубове, Спаська та Заволока.

Магазин Водолій
 • Гость: Микола Іванович ,МОЛОДЕЦЬ ......так тримати )))) Ми за Вас....
 • Гость: Нашій Україні, потрібна Молодь...
 • Гость: 90℅ людей з Михальчанської сільської ради не хочуть об'єднання з Кам'яною, по-перше Михальча історично старша і населення в Михальчанській СР більше.І взагалі чого Кам'янецький голова вирішив щоб центр ОТГ був в Кам'яні (напевно щоб просто повисити свій статус і статус села), по-друге Михальчанська сільська рада включає в себе Спаську, Дубову та Заволоку в цих селах люди категорично відмовляються від такого об'єднання. Тому краще щоб Захарій Іванович відмовився від такої пропозиції взагалі. Михальчанські жителі зовсім не бажають бути в Кам'янецькій ОТГ. Мехальчанська СР включає в себе чотири села які споріднені між собою і мають спільні інтереси тому краще створення Михальчанської Територіальної Об'єднаної Громади. P.S. Михальча ніколи не впаде так низько щоб бути під Кам'яною!!!
 • Гость: Михальчанські жителі будуть це вирішувати на зборах громад, про що і говорив Захарій. Свою громаду створити не зможуть, бо об'єднання може бути між сільрадами - проходили вже, Стара Жадова так же мусила приєднуватись. Будуть михальчанці викобилюватися - приєднають їх і кам'яну до Сторожинця - будуть лапу сосати безправним придатком. Не цимес як називається громада - більшість депутатів буде з Михальчі. Оце головне.
 • Гость: Слава Богу, прапор в руки!!! Сторожинець в страшному сні не хотів бачити Михальчу в громаді. Якщо поміркованості депутатського корпусу і голів Камяної і Cnfhb[ Бросківців можна дякувати і сприяти, то більш навіженого голови, як михальчанський годі шукати. Бажаємо успіхів новій громаді!!!
 • Гость: А звідки такі висновки про бажання 90 % жителів??? Будуть громадські слухання - будемо вирішувати! Створення Кам’янецької ОТГ - на даний час найоптимальніше рішення для наших сіл! І депутатів у нас більше буде, і зміни мали б початися... Яка різниця де центр? Головне бажання щось міняти! А з Кам’янецького голови треба приклад брати!!! І нашій молоді потрібно брати все свої руки))
 • Гость: А хто буде головою нової громади це ще питання, бо ще невідомо які будуть кандидатури, є багато достойних кандидатур.
 • Гость: Батьківщина буде давати свою кандидатуру.
 • Гость: Батьківщина буде давати кандидата.
 • Гость: Вот тут-то всё и начилось!Горомады ещё нет,а выборы уже стартовали Ну конечно же будет.Кого?Колю Микицела или Свету Фочук?Местная партийная элита. В Каменной и в соседсних селях молодого пацана авторитет выше крыши.Он на карандаше у всех партий.А затянуть его к себе никто не может.А за ним народ.Предзказуемый результат.
 • Гость: Не говоріть дурниць у пацана немає ніякого авторитету бо ремонтувати дороги і шанці цим авторитет не заробиш і головою громади він не потягне
 • Гость: Ага, ну звичайно. Якщо ви про діючого сільського голову Кам'яни, то він вибори виграв "в одну калітку", залишивши далеко позаду себе всіх конкурентів. При тому ще не "ремонтуючи дороги і шанці".
 • Гость: За цим виграшом хтось стояв вгадайте зпершого разу "хто"
 • Гость: Ответ из разрадя хотелось бы верить в то,что сейчас выборы можна зделать засчёт технологий и черного пиара.Убидить общество в том,он не потянет.Потянет.Наверно не открою тайну- за выиграшем стоят избератели.Если с первого раза выиграл и это уже свидетельсво авторитета человека.По-вашему большенство жителей Каменной дураки?На свое веку поведал много голов и чиновников.В этом парне что-то есть.Он не удобный для многих.Это правда.Да.И гарантирую,что выборы он выиграет.Ещё раз повторю сейчас выборы делаюизбератели,а не технологии.К счастью люди поумнели.Каменная тому премер.
 • Гость: Пишете дурниці але це сам за себе пише Микола А хто виграє побачимо але головою громади буде не Коля 100%
 • Гость: У вас ще громади ніякої нема, депутатів нема, округи не визначені, слухання не пройшли, рішення сесій нема. Нічого нема, а вам уперлося хто буде головою? Тьху, тупі люди.
 • Гость: Це ти тупий Микола
 • Гость: Повірте, час покаже хто ким буде. А Микола Іванович має високі шанси, бо більшість виборців таки думаючі і вміють аналізувати. І так, щось таки в ньому є. Можливо саме його не вигідність більшості чиновників
 • Гость: Тобі не стидно Коля сам себе хвалити