Під час танення снігу затопило частину дороги між Старими та Новими Бросківцями

В листопаді 2017 року дорогу від Сторожинця і до межі Старих Бросківців та Бобівців відремонтували за кошти Служби автомобільних доріг області, а підрядником виступило ТОВ “Агробудналадка”. Вартувало виконання робіт 5,07 мільйона гривень.

Під час танення снігу виявилося, що при виконанні ремонту було загорнуто дренажну трубу і біля проїжджої частині утворилося величезне глибоке “озеро”, вода з якого почала розмивати дорогу.

Ще восени місцеві жителі просили не зсипати глину в тому місці, оскільки вона блокувала стік води з дороги, але тоді водії вантажівок переконували, що все буде добре і дренаж буде працювати. Яка була дорога в п’ятницю, видно на відео, яке зняв один з місцевих жителів:

В п’ятницю декілька десятків жителів Нових Бросківців згуртувалися, викликали представника підрядника, старосту села Нові Бросківці Івана Малованюка та заступника міського голови Валерія Абрамчука і висловили їм свої претензії.

Люди переживали, що якщо спустити воду з канави, вона може затопити приватне господарство, що знаходиться нижче і розмиє чи не єдину дорогу на Нові Бросківці.

Вже в суботу працівники ТОВ “Агробудналадка” оновили канави та прочистили дренаж і вода, не нашкодивши нікому, пішла з дороги. На цьому конфліктну ситуацію було вичерпано.

Категорія: Важливо Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ