Четвер, Квітень 26
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На Кам’янецькому підйомі застрягли сотні автомобілів. ОНОВЛЕНО

У зв’язку з складними погодними умовами значно погіршилася ситуація на дорозі Сторожинець-Чернівці. Зокрема, наші підписники груп LifeIsStorozhynets в соціальних мережах повідомляють про величезний затор на Кам’янецьому підйомі.

ОНОВЛЕНО. Як нам стало відомо, зранку у Буденці поліцейські допомагали водіям проїжджати підйом, вже після того поліція з обіду була на Кам’янецькому підйомі, де рух був ускладненим і через незначне ДТП був заблокований повністю для декількох сотень автомобілів.

В Кам’яній поліція для відновлення руху залучила чотири екіпажі правоохоронців. Техніка для очищення дороги приїхала через декілька годин.

Як розповів сільський голова Кам’яни Микола Костащук, дорогу техніка Служби автомобільних доріг області вже розчистила та підсипала. Зараз затору на цій ділянці шляху немає.

Нагадаємо, що раніше у зв’язку з поганими погодними умовами, ускладненим рухом на підйомах, спусках, поворотах, поліція просила без нагальної потреби не виїжджати на дорогу. 

Магазин Водолій
  • Гость: Тільки що проїхав цей трьохкілометровий затор, основна причина - недостатньо прочищена і абсолютна непідсипана, знизу зледеніла дорога, літня гума на кількох автомобілях, як значною мірою і спричинили затор. Автодору і районного керівництва у нас немає. Поліції дякуємо,хлопці на чолі з Шаларем ІВ на місці, стараються розрулити ситуацію. Пальцем показую на Бартоша, Ковальчук і Баяка.
  • Гость: Вночі їхали з Чернівців у Вижницю, дорога немов дзеркало, ніхто нічим не підсипає. 4 рази ловили машину по дорозі, якби не дсвідченість водія мали б опинитися в кюветі.
  • Гость: Скоро потепліє і розтане) Навіщо розчищати чи підсипати?Дурдом одним словом...А пані Ковальчук по..й.І не тільки ій
  • Гость: Більше половини машин які стояли під гордим на літній резину, особливо таксісти, чому поліція не складає протоколи на технічно не справні автомобілі.
  • Гость: Я на нормальній резині проїхав без проблеми. Не шкодуйте на нормальну резину тоді і проблем буде менше.
  • Гость: Справа не в літній чи зимній гумі. Справа в тотальній "грамотності" водіїв. Кожен вважає себе "шумахером", дорога помилок не пробачає. Поважайте один одного не випендрюйтеся і все буде нормально. Подивітся на 2 - ге фото. А поліція повинна регулювати рух, а не спостерігати. Пропускати авто на підйом по черзі, а не стадом. Дякувати богу, що все пройшло вдало.