Четвер, Квітень 26
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Сторожинчани вимагають закінчити ремонт моста через Сірет по вул. Клинівській

Історія моста через Сірет по вул. Клинівській, що був зруйнований повінню у 2010 році, все більше схожа на епопею – на фоні загальнодержавних рішень про ремонт цього важливого для Сторожинецької громади інфраструктурного об’єкту червоною лінією проходять долі людей, які стали заручниками ситуації.

У двох районах Сторожинця – Білці та Заріччі, – проживає біля 5 тисяч містян і швидкого сполучення між двома частинами міста немає вже 8 років, не говорячи про те, що міст був об’їзним шляхом для вантажного транспорту, що рухався у напрямку Красноїльська.

Світло в кінці тунелю загорілося у грудні 2017 року, коли, після чисельних листів та звернень, уряд виділив 22 мільйони на ремонт моста. У серпні 2017 року Василю Олексюку, жителю вулиці Клинівської у Сторожинці, листом з ОДА повідомили, що “об’єкт планується ввести в експлуатацію у 2017 році”.

Тендер, оголошений Службою автомобільних доріг Чернівецької області, виграло Вінницьке МБУ-4. За графіком робіт, вони мали бути закінчені 10 грудня. Рік пройшов, “об’єкт” не введений.

Обурення людей викликав той факт, що, почавши працювати осінню, будівельники з початком зими припинили роботи і відтоді до сьогодні на мості немає робітників та техніки. Об’єкт “стоїть”, з території потроху “зникають” будматеріали та запчастини.

Досить емоційно сторожинчани вимагають завершити будівництво моста у всіх, хто може хоч якось повпливати на цю ситуацію. Відео 18+

Магазин Водолій
 • Гость: Пане Василь все, що Ви зможете побудувати так це шопру на своєму подвірі бо ці гроші Вам ніхто ніколи не передасть так як для будівництва моста потрібна ліцензія .
 • Гость: Про який міст може іти розмова коли вся країна в багнюкі, покуди нами правят Фіщуки, Бартоши, Лосіки та Карлійчуки ходити нам в лаптях.
 • Гость: Самі вибирали, самі тепер і терпіть. І ми всі разом з вами. Ідіоти.
 • Гость: В повінь часом не в 2008 була?
 • Гость: В 2008 он дал трещину и закрыли для проезда,а в2010 мост демонтировали
 • Гость: Запитайте у Брижака і Пожоги чому міст не робили тоді коли вони керували в районі? Була така стабільна команда а на виході пшик.І школу у Комарівцях не збудували але обіцяли.І багато іншого.
 • Гость: дурак ты хоть и депутат. Неужели хоть хто-то сомневался, что если бы ты и такие как ты, не рвались к власти - мост на Клиновской (заложен в госбюджет 2014 года) был бы закончен, детский садик в г. Сторожинец, ул. Гвардейская (заложен в бюджет 2014 года) был бы закончен, переход Красноильск - Викул-де-Сус (заложен в бюджет 2014 года) был бы закончен. Как закончены в свое время школа в Камяной, школа в Красноильске, НВК в Ропче, Годылове, Бобивцах, Панке, садик в Слободе-Комаривцах, на 90% готовы садики в Чудее, НВК в Старой Жадове, Чудее и Костинцах... мосты в Ижевцах, Красношоре... культурные и спортивные мероприятия на которые приезжали со всей области и с Украины, договра с гминой Ржгув и первый пожарный автомобиль, молокозавод в Панке, который вы успешно закрыли и этот перечень можно продолжать... Мы можем и нам не стыдно это говорить, потому что есть что сказать людям. А что тебе сказать? как воровали с Катериной и Бартошем (при помощи Киюка) деньги проекта Украина - Румыния - Молдова? деньги с моста в Красноильске? лес? деньги на дороги? как открывали на 90% построенные и отремонтированные при нас НВК и детские садики. я б на твоем месте засунул нос в одно место и долго оттуда его не вытягивал, пока люди не успокоятся когда услышат по чей команде расстреливали Небесною Сотню, как захватывали власть в Киеве, области и у нас в Сторожинце. Сиди тихонько в типографии... пока сиди там...
 • Гость: Кстати. тебе напомню. что спортзалы в Слободе-Комаривцах, Комаривцах и Зруб-Комаривцах также мы открывали, а помещение под спортзал в Красноильске от Красноильского ДОКа также выкупили, а ты и вся твоя фракцыя голосовали против. Деньги на проектную документацию на достройку школы в Зрубе также были заложены, как и на памятник Шевченко в Сторожинце...Так-что держи нос...
 • Гость: Ету муть мог написать только Пожога, и ети сепарские замашки только то него исходят. А за слова против Небесной сотни нужно етого гандураса за яйца подвесить, и оправить пида...са в АТО.
 • Гость: Пожога проснись ето не сон -ти просто обосрался.Дуже шкода що таких як з твоїми ригами не дадавили.Згадай як ти з Ротаром цим мафіозом тікали в Румунію.От тоді коли вас пі -рів шукав ПРАВИЙ СЕКТОР жаль що не достали.
 • Гость: Та про який міст ви говорите! Он ремонтували паркани по Чернівецкій перед Паскою. Вдові ветерана війни Фетісовій Наталі Петрівні паркан не змогли толком зробити не тошо міст. Попідпирали коликами тай все. Не схотіли більше зробити. Микола Миколайович може хоч Ви дасте вказівку хоч до дня перемоги отой ганебний паркан відремонтували полюдськи, най не паде на город жінці, чій чоловік воював, бо сама вона не потягне його ремонт.
 • Гость: Ну звісно ти гість, що ж ти гостюшко замість балаканини не відремонтував плотику у ветерана. Хто мав зробити той плотик? Перед тим, як щось говорити, зроби сам щось