Вчора пізно ввечері, 22 квітня 2018 року, в селі Великий Кучурів легковий автомобіль допустив наїзд на пішохода, хлопця 1982 р.н., та зник з місця події.
Як нам стало відомо, порушника правоохоронці знайшли за декілька годин – автомобіль ВАЗ 2110 водій заховав, а сам знаходився в стані алкогольного сп’яніння.
Постраждалого з закритою черепно-мозковою травмою та забоями на тілі доставили в лікарню швидкої медичної допомоги у Чернівцях. Поліція з’ясовує всі обставини цієї події.