Медалі з трьох турнірів привезли кращі каратисти Сторожинеччини з клубу “МАКСИМУМ”

В клубі «МАКСИМУМ» тренувальний процес влітку не переривався, що дозволило сторожинецьким спортсменам вже у вересні вдало виступити на чемпіонаті області та двох міжнародних турнірах.

На початку вересня в Угорщині відбувся один з найбільших чемпіонатів з карате в Європі – “Budapest Open”.

1670 учасників з 37 країн змагалися протягом двох днів. В турнірі, в рамках відбору до чемпіонату світу з карате, приймали участь 4 національних збірних.

З України на змагання приїхало біля 400 каратистів віком від 6 років. В кожному розділі приймали участь більш ніж 30 кращих спортсменів Європи, тому срібна медаль Олексія Гоцуляка має золотий відтінок. Варто зазначити, що рік тому він змагався на цьому ж турнірі просто як учасник.

Через два тижні в Одесі відбувся міжнародний турнір з карате “Black Sea Cup”, де сторожинецькі представники клубу “Максимум” виступили дуже успішно.

В змаганнях приймали участь 550 учасників з 24 клубів. Всі, без винятку, учасники зі Сторожинеччини, повернулися з медалями.

Олексій Гоцуляк став чемпіоном. Бронзовими призерами стали Денис Ілько, Георгій Піцул та Вікторія Малованюк.

На чемпіонаті області з карате, який відбувся 6-7 жовтня, клуб “Максимум” виборов 22 золоті нагороди. Велика частка з яких – завдяки нашим землякам.

Георгій Піцул, який виборов 3 золоті нагороди (куміте – 57 кг, куміте абсолютна вага, куміте командне), був визнаний кращим спортсменом Чернівецької області серед учасників до 13 років.

Також внесли свій вклад в успіх клубу Олексій Гоцуляк, Денис Ілько, Вікторія Малованюк та Михайло Кобель.

Наступні плани клубу – перемоги в міжнародному турнірі з карате в Чехії та на Чемпіонаті України у Львові.

Побажаємо нашим замлякам успіху!

Категорія: Спорт
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ