У селі Спаська маршрутка злетіла з дороги

Сьогодні, 27 листопада 2018 року, у селі Спаська Михальчанської сільської ради маршрутний автобус через складні дорожні умови злетів з проїжджої частини. На щастя, ніхто не постраждав. 

Поліція звертається до учасників дорожнього руху! У зв’язку з погіршенням погодних умов, без особливої потреби не виїжджайте на автошляхи та обмежте пересування. 

Для забезпечення безперешкодного проїзду спеціального транспорту, задіяного в ліквідації снігових заметів, переконливе прохання не залишати приватні автомобілі на вулицях і зупинках громадського транспорту.

Будьте максимально уважними, дотримуйтеся безпечної швидкості та дистанції і не забувайте про паски безпеки.

Пам’ятайте: швидкий розгін, різке гальмування і круті повороти можуть стати причиною заносу транспортного засобу й призвести до ДТП. А якщо на вашому авто усе ще літня гума – краще скористайтеся громадським транспортом чи послугами таксі.

Пішоходам варто пам’ятати, що на слизькій дорозі водіям набагато складніше зупинити автомобіль і вчасно загальмувати. Переходьте проїжджу частину лише в призначених для цього місцях, попередньо переконавшись у відсутності поблизу рухомих транспортних засобів.

Поліція звертається до водіїв та пішоходів з проханням дотримуватися правил безпеки й у разі потреби надавати іншим допомогу на автошляхах!

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ