TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Сторожинчани підтримали Об’єднавчий собор у Києві

Цими вихідними з Сторожинця на підтримку Об’єднавчого собору Українського Православ’я у столиці, де обрали предстоятеля Української православної церкви, вирушили біля тридцяти вірян, які очікували на Софійській площі спільне рішення трьох Православних Церков, що на даний час існують в Україні.

“Я дуже вдячний адміністрації, президенту України за цю подію, а також тим спонсорам, які допомогли поїхати вірянам сторожинеччини до Києва.

Вірю, що це знаменна подія для всіх православних України, яка зміцнить країну, сплотить народ навколо церкви та держави у цей нелегкий час для всіх нас” – зазначив настоятель Церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Михайло Смоляк.

Предстоятель об’єднаної української церкви, митрополит Київський та всієї України Епіфаній, якого було обрано Об’єднавчим собором, народився у Одеській області, але зростав у селі Стара Жадова Сторожинецького району.

Категорія: Важливо Новини району
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ