Троє Сторожинецьких кікбоксерів стали Чемпіонами України

Нещодавно у Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу, у якому взяли участь команди з усіх областей України.

Команду Чернівецької області представляв клуб К-1 зі Сторожинця – «FANAT». 8 наших кікбоксерів на чолі з тренером Дроботом Володимиром вирушили до Києва за великими перемогами і через чотири дні повернулися до Сторожинця з безцінним отриманим досвідом, а також аж з трьома Чемпіонами України з Кікбоксингу! Ще п’ять спортсменів взяли призові місця!

  • Бортняк Ростислав – І місце;
  • Трачук Тарас – І місце;
  • Дворський Артем – І місце;
  • Шкляр Максим – ІІ місце;
  • Антонюк Антон – ІІ місце;
  • Фрунза Владислав – ІІ місце;
  • Гринчук Андрій – ІІ місце;
  • Танасійчук Олександр – ІІІ місце.

“Наші Кікбоксери – гордість міста Сторожинець. На змаганнях всі команди, збірні областей, називались своїм обласним центром. Ми називались – “FANAT-Сторожинець”!, – розповідає тренер клубу Володимир Дробот. – Клуб К-1 «FANAT» уже вкотре прославляє наше місто, завойовуючи медалі не з “м‘ячиком на травичці”, не за танці з чорним поясом, а перемогами в ринзі в жорсткому безкомпромісному Кікбоксингу К-1, але місцевій владі все одно, ніхто на наших Чемпіонів не звертає уваги, і ніхто з наших «піджачків» не думає хоч трохи допомогти в наступних поїздках… Але, не будемо про погане!

Підприємець Любімський Олексій оплатив нашим спортсменам похід в кінотеатр в Києві, а також оплатив кікбоксерам зі Сторожинця покупку залікових кваліфікаційних книжок, в яких буде документально вестись їхня спортивна кар’єра.”

“Велика подяка Олексію, який завжди підтримував, і підтримує далі Сторожинецьких кікбоксерів” – зауважує тренер. – Кафе-бар «Корона» (Марина Бойчук) – пригощає нашу команду Чемпіонів та призерів Чемпіонату України з Кікбоксингу смачними піцами. Велика подяка Марині!

Тобто, не всім все-таки все одно на спортивне майбутнє нашого міста Сторожинець!”

Категорія: Спорт
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ