TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Студенти лісового коледжу взяли участь у VII Інтернет-форумі “Geo Week 2019”

На початку квітня у Рівненському коледжі Національного університету біоресурсів та природокористування України підведено підсумки VII Інтернет-форуму “Geo Week 2019”.

Студенти Сторожинецького лісового коледжу спеціальності “Землевпорядкування”, “Геодезія та землеустрій”  взяли активну участь у заході за тематикою “Земельний кадастр та землеустрій”, “Фотограмметрія”.

Студенти Петращук М.С., Ротар Р.В., Баб’юк Н.П. під керівництвом та за участю викладача Костюк О.В., студентка Козубовська А.Ю. (науковий керівник Казюк Т.М.) підготували та опублікували статті у Науковому віснику VIIІ/2019 Інтернет-форум “Geo Week 2019”.

За результатами інтернет-голосування студент Петращук Микола Сергійович з статтею “Особливості земельної реформи в Україні” та студент Ротар Руслан Вікторович з статтею “Особливості зображення поверхні Землі” посіли ІІ місце у різних тематичних блоках.

Усі учасники отримали сертифікати, переможці були нагороджені дипломами.

Викладачі циклової комісії працюють над  подальшим удосконаленням якісної підготовки майбутніх спеціалістів землевпорядної справи.

Джерело: викладач землевпорядних дисциплін Костюк О.В.

Категорія: Освіта
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ