TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Школярам Банилова-Підгірного і Давидівки мерія передала нові автобуси

Сьогодні, 21 серпня 2019 року, відбулась урочиста передача двох шкільних автобусів для закладів загальної середньої освіти сіл Банилів-Підгірний та Давидівка Сторожинецької громади.

Міським головою Миколою Карлійчуком та секретарем міської ради Ігорем Матейчуком були передані ключі від автобусів та відповідні документи на них водіям шкільних автобусів закладів загальної середньої освіти Банилова-Підгірного і Давидівки.

Автобуси закуплені Сторожинецькою міською радою в серпні 2019 року на загальну суму 3,717 млн. грн. за рахунок обсягу видатків місцевого бюджету та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти.

В заході прийняли участь старости сіл Банилів-Підгірний (Палічук Майя) та Давидівка (Войцицький Станіслав), депутати міської ради Штефюк Павло, Пресяжнюк Борис, Карлійчук Ілля, керівники структурних підрозділів міської ради Гринчук Віталій, Бойчук Дмитро, Добра Валентина.

Категорія: Новини міста Освіта
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ