Майже 1600 першокласників приступили до навчання у школах Сторожинеччини

Сьогодні, 2 вересня 2019 року, в навчальних закладах Сторожинецького району пройшли урочисті лінійки, присвячені Всесвітньому Дню Знань. 

До свята Першого дзвоника в районі було підготовані всі навчальні заклади, в яких працюють мудрі та великодушні педагоги, що щедро діляться своїми знаннями та плекають справжніх патріотів нашої держави.

Цього року за шкільну парту в очікуванні незвіданого, цікавого і, водночас, нелегкого шляху до пізнання, до нових звершень та до самостійного життя сіли майже 1600 першокласників.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Найбільше, – майже 650, – першачків у Сторожинецькій громаді.

У школах, підпорядкованих управлінню освіти РДА, 380 учнів йдуть до школи перший раз. 198 учнів розпочали шкільне навчання у Чудейській громаді. 185 першокласників пішли до шкіл у Красноїльській громади, 168 школяриків – у Великокучурівській громаді.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Загалом в Сторожинецькому районі до навчання приступили біля 13 тисяч учнів, яким ми бажаємо підкорити нові вершини знань, зустріти добрих та надійних друзів та досягти омріяної мети!

Учням випускних класів бажаємо оволодіти освітніми знаннями для гарної здачі державної підсумкової атестації та проходження ЗНО, щоб в майбутньому обрати гідну та омріяну професію! 

Віримо, що ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті!

[solid3 color=”orange” width=”100%”]

Категорія: Новини району Освіта
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ