Сторожинчани – чемпіони та призери Чемпіонату світу з кікбосингу

З 9 по 13 жовтня в місті Свідниця у Польщі проходив Чемпіонат світу з кікбоксингу WKA, в якому прийняли участь збірні 30 країн.

Наш Сторожинецький клуб кікбоксингу К-1 FANAT, завдяки спонсорам Думітру Морхану (ТОВ “Буковинський завод мінеральних вод”) та Любімському Олексію, теж відправився в Польщу, щоб показати себе на Світовому Ринзі.

Тренером Сторожинецького клубу Кікбоксингу К-1 FANAT є Президент Чернівецької обласної федерації кікбоксингу, сторожинчанин, майстер спорту з кікбоксингу Дробот Володимир.

Заздалегідь готуючись, пройшовши важку і серйозну підготовку, як фізичну, так і психологічну, наші кікбоксери виходили в ринг і показували хороші бої та всі здобули вихід у півфінал.

В передостанній день змагань, в півфіналах вирішувалось: чи ти фіналіст, і наступний бій ти будеш боротись у фіналі за звання Чемпіона світу з кікбоксингу чи ти будеш боротися за третє місце, щоб стати бронзовим призером чемпіонату світу.

Наші спортсмени, проводячи важкі і конкурентні бої в ринзі, оскільки слабких суперників не було, захищаючи честь свого клубу, свого міста, своєї області, честь держави, під прапором якої вони виходили в ринг, показали всьому світу, хто вони такі:

  • Ілько Денис – бронзовий призер Чемпіонату Світу з кікбоксингу, зайняв третє місце;
  • Трачук Тарас – срібний призер Чемпіонату Світу з кікбоксингу, поступившись у фіналі по очкам супернику, який на 25 кг був важчим, оскільки вагова в його віковій категорії була 67+ кг., зайняв друге місце;
  • Шкляр Максим – став Чемпіоном Світу з кікбоксингу, перше місце.

“Привітаємо наших спортсменів, – каже Володимир Дробот. – Ви можете гордитися кікбоксерами з клубу К-1 FANAT і ми надіємося, що влада якось зможе, чи краще сказати захоче, змотивувати наших чемпіонів та призерів світу з кікбоксингу, щоб вони могли і хотіли далі прославляти нас та наш рідний край, а ці спортсмени, в свою чергу, будуть мотивувати інших і наступних…”

Категорія: Спорт
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ