TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Сторожинецькі кікбоксери у Івано-Франківську взяли 4 “золота” та 2 “срібла”

Минулої суботи у Івано-Франківську відбувся Відкритий Ринг з Кікбоксингу. Сторожинецька команда FANAT також прийняла участь у цих змаганнях. В ринг виходили 6 наших спортсменів, четверо з яких зайняли перші місця, двоє – взяли “срібло”.

Наші кікбоксери вкотре довели, що важка праця в залі FANAT, під керівництвом Президента Чернівецької обласної асоціації, майстра спорту з кікбоксингу Дробота Володимира приносить перемоги та загартовує характер.

Результати наших кікбоксерів:

  • Антонюк Антон – І місце;
  • Статник Валентин – І місце;
  • Шелємін Єгор – І місце;
  • Галінзовський Нікіта – І місце;
  • Німачук Олег – ІІ місце;
  • Павлюк Ігор – ІІ місце.

“Хочу окремо відмітити кікбоксера Антонюка Антона, який свій фінальний поєдинок виграв достроково! – коментує Володимир Дробот. – Велика подяка нашим спонсорам, завдяки яким відбулася ця поїздка: Думітру Морхан, Любимський Олексій і Бойчук Василь. Дякуємо їм за віру в наших Чемпіонів, в клуб FANAT, і в Чернівецьку обласну асоціацію Кікбоксингу!”

Категорія: Спорт
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ