Меблі з натуральної деревини – це показник статусу і достатку її власників

Промо матеріал

Вироби з дерева

Погодьтеся, мало хто з нас може похвалитися тим, що у них вдома є меблі, виготовлені з дерева, а не з сучасних матеріалів типу МДФ, в яких натуральних компонентів майже немає.

3

Присутність в будинку частинки живої природи – виробів з натурального дерева – здатне створити атмосферу гармонії і заспокоєння.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Останнім часом меблі з натурального дерева набули великої популярності.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Вони прослужать десятки років, зберігаючи в собі всі позитивні якості. Чим довше служить дерев’яний виріб, тим багатше він виглядає. Варто відповідально відноситися до вибору меблів, адже це те, що оточує нас постійно і може або покращити наше середовище перебування або забруднити його.

Ми можемо використовувати на виробництві дерево твердих порід – дуб, бук, ясен – що збільшує термін служби дерев’яних меблів та інших виробів.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Вибір меблів з дуба робить головним чином сильна половина людства: пояснюється цієї сильною енергетикою, притаманною самому дереву. Бук на відміну від дуба не так міцний, проте головна його перевага – це універсальність в обробці: він відмінно гнеться, піддається шліфуванню, тонуванню і має красивий натуральний блиск.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Радимо вибирати безпечне, природнє, натуральні і довговічне.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

5

Не варто забувати, що, завдяки натуральним матеріалам, меблі максимально екологічні. Тобто, якщо ви дбаєте про власне здоров’я і хочете бути впевнені, що ваша меблі не будуть джерелом шкідливих випарів і речовин, то робіть вибір на користь натурального дерева.

Крім статусу, який додає приміщенню вишуканий виріб з натурального дерева, вони ще й набагато привабливіше тих, які зроблені з штучних матеріалів.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Дерев’яні меблі роблять кімнату обжитою і затишною, адже в офісах і адміністративних будівлях подібних речей ви ніколи не зустрінете.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

1

Крім стільчиків і столиків особливий ефект може вийти і від присутності в будинку ліжка з натурального дерева. На ньому людина добре спить вночі, вдихаючи аромат частинки лісу. Двері та сходи з масиву натурального дерева мають тривалий термін експлуатації та привнесуть частину природи в ваше помешкання.

4

Запрошуємо вас відвідати не тільки наш офіс, а й виробництво.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Подивившись на процес виробництва меблів “з нуля” ви зможете повною мірою оцінити якість нашої продукції – це дуже пізнавальна і корисна екскурсія.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

2

Нарешті, нагадаємо, що багато предметів меблів з дерева виготовляється вручну, тобто у вас є всі шанси отримати по-справжньому унікальну річ, якої немає більше ні в кого.

Простеживши шлях від стадії дошки до фінішної обробки готового виробу, ви побачите народження справжньої якості. Нехай тут трохи порошно, але краще вже такий пил, ніж той, який пускають в очі клієнтам в деяких салонах та шоурумах. Краще судити про якість товару, побачивши його на “гарячому стапелі”, а не зі слів лукавих торговців.

Ми приділяємо максимум уваги якості зовнішньому вигляду всіх елементів. Навіть взірці кольорової гамми, які ми вам обов’язково продемонструємо, ми робимо дуже якісно!

6

Якщо пошуки ідеальних меблів так і не увінчалися успіхом, якщо огляд чергового готового гарнітура валить вас в зневіру – можливо пора замовити виготовлення ексклюзивних меблів?

Ви думаєте, що це дорогі меблі? Або ультрамодні? Вони будуть такі, якими їх уявляєте собі ви! Вишуканими, аристократичними, витонченими. Геніально простими або химерними. Але найголовніше – комфортними.

У таких меблів відображено світогляд, творче бачення майстрів, їх неповторний стиль і в той же час в таких меблях втілені всі побажання замовника, його уявлення про комфорт і затишок ідеальних меблів.

2

Ми пропонуємо вам купити вироби з натурального дерева – ліжка, комоди, шафи, столи, стільці тощо в нашому виставковому залі в Сторожинці за адресою: пров. О. Кобилянської, 2

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Прийнявши рішення купити меблі з натурального дерева, ви не помилитеся – вони ідеально впишуться в інтер’єр будь-якого приміщення незалежно від його колірного оформлення, а ми допоможемо вам зробити ідеальний вибір.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Звертайтеся за телефонами:
(050) 884 21 88, (095) 561 60 75

Категорія: На правах реклами
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ