До уваги старшокласників! Для реєстрації на ЗНО обов’язковою умовою є наявність паспорта громадянина України

Звертаємо увагу старшокласників Сторожинецького району, що з 03 лютого до 24 березня поточного року триватиме реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Обов’язковою умовою реєстрації та подальшої участі у ЗНО є наявність паспорта громадянина України.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Tyre Center Сторожинець

Слід також пам’ятати, що оформлення паспорта громадянина України вперше триває 20 робочих днів, або майже календарний місяць.

Тож, для забезпечення права на вищу освіту, необхідно вчасно звертатися до підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації або ЦНАПу Великокучурівської територіальної громади (для жителів Великокучурівської ОТГ) одразу після досягнення дитиною 14-річного віку.

Для успішного оформлення паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки вперше слід знати, що:

  • для попереднього запису на прийом з оформлення ID-картки необхідно пройти реєстрацію на сайті ДМС України за допомогою сервісів «Електронна черга» або чат-ботів ДМС у Viber і Telegram (https://dmsu.gov.ua/services/online.html). Чат-боти в подальшому також дозволять слідкувати за станом оформлення документа аж до моменту отримання;
  • паспорт громадянина України у вигляді ID-картки вперше оформляється безкоштовно;
  • перший паспорт, оформлений у 14 років, має термін дії 4 роки;
  • ID-картка є необхідним документом для оформлення закордонного паспорта, реєстрації на ЗНО та у будь-яких інших випадках, коли треба посвідчити особу і підтвердити громадянство України.

Сторожинецький РВ УДМС у Чернівецькій області

Категорія: Інформація
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ