Вихованці Сторожинецької ДЮСШ взяли участь у чемпіонатах України з легкої атлетики та дзюдо

27-29 січня у місті Суми проходив чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2003 року народження та молодших.

Збірну команду області представляли 11 спортсменів з чотирьох ДЮСШ області, з яких 8 – учні Сторожинецької ДЮСШ. За результатами збірна області посіла 20 місце серед 24 областей і міста Київ.

Tyre Center Сторожинець

Найкраще в нашій команді (та по області також) показав Тележинський Влас, який посів 4 місце з бігу на 1500 метрів, набравши 21 очко.

Найбільше очок приніс для команди Чернієвич Андрій – 22 очка, який з бігу на 200 метрів виконав норматив 1 дорослого розряду, за що також надаються додаткові очки.

Хрестик Володимир набрав 17 очок, Гавриляк Владислав – 7, Тележинська Августина – 4, Бондар Дмитро – 2. Смерека Дмитро та Щербатий Вадим посіли 26 та 27 місця з бігу на 800 та 400 метрів та 49 місце з бігу на 200 метрів і залікових очок не набрали.

З естафетного бігу 100 м + 200 м + 300 м + 400 м у складі збірної команди області три учні Сторожинецької ДЮСШ з чотирьох учасників команди посіли 10 місце, подолавши 1000 метрів за 2 хвилини 10,99 секунди.

Шість учнів ДЮСШ з 8-ми принесли залікові очки команді, для отримання яких необхідно увійти у 24-ку кращих результатів на дистанції, що є достатньо складно. Наприклад, на дистанції 200 метрів у дівчат, участь у змаганнях брали 98 спортсменів, а у юнаків – 117.

Загалом в цих змаганнях брали участь біля 200 дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, з Чернівецької області – 4 ДЮСШ. Загалом в області є 19 ДЮСШ з відділеннями легкої атлетики.

Сторожинецька ДЮСШ в загальнокомандному заліку серед усіх ДЮСШ України посіла 19 місце (серед 104 ДЮСШ в яких були залікові очки на цих змаганнях).

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

29-31 січня у Львові проходив чемпіонат України з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2005 років народження. В цьому виді спорту дуже складно набрати залікові очки, для цього необхідно потрапити у 12-ку найкращих місць у окремій ваговій категорії.

У загальнокомандному заліку область посіла 20 місце з 23 команд областей України та міста Київ (Тернопільська область не брала участі). В складі збірної команди області 10 учасників, серед яких, наші два спортсмени, які подолали два кола змагань (дві перемоги), а у третьому поєдинку отримали поразку, після якої завершили змагання і посіли відповідно: Звоздецький Василь у ваговій категорії до 81 кг. розділив з 13 по 38 місця та Матейчук Олександр у ваговій категорії до 60 кг. розділив з 13 по 76 місця.

Із загальної кількості учасників обласної збірної команди дзюдо, тільки у двох спортсменів кращі результати у цих змаганнях, ніж у наших спортсменів.

У січні 2020 року з Сторожинецької ДЮСШ 10 учнів потрапили до складу збірних команд області, що є достатньо високим показником серед видів спорту, які культивуються в нашій ДЮСШ.

Джерело: директор Сторожинецької ДЮСШ С.І. Москалюк

Категорія: Спорт