Сторожинецький Центр пробації в умовах карантину продовжує працювати у звичному режимі

Сторожинецький районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області в умовах карантину продовжує працювати у звичному режимі та виконує всі функції та завдання передбачені чинним законодавством України.

Tyre Center Сторожинець

Основними завданнями є:

  • Виконання кримінальних покарань у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт.
  • Виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та виправних робіт.
  • Здійснення пробаційного нагляду та соціально-виховної роботи із засудженими, забезпечення судів інформацією, що характеризує обвинувачених (досудові доповіді).
  • Реалізація пробаційних програм стосовно осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням.
  • Взаємодія з державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями з питань реалізації завдань, визначених законодавством про пробацію.
  • Дотримання прав людини і громадянина при виконанні покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та здійснення заходів пробації.

Соціально-профілактична робота із умовно-засудженими проводиться виключно в індивідуальному порядку та із допомогою засобів індивідуального захисту та дезінфекції.

Групові профілактичні заходи, тренінги та інформативні лекторії на даний період не проводяться, оскільки скупчення великої кількості людей суперечить нормам дотримання карантинних заходів.

Охорона Тигр

Уповноважений орган з питань пробації веде тісну співпрацю із органами Національної поліції, проводить спільні заходи з перевірки за місцем проживання засуджених осіб, вирішує питання розшуку осіб та притягнення засуджених осіб до кримінальної відповідальності за ухилення від покарання, не пов’язаного із позбавленням волі та профілактика запобігання вчинення повторних злочинів та адміністративних правопорушень.

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ