Сьогодні, 6 вересня 2020 року, на в’їзді до Ропчі з боку Сторожинця трапилося ДТП за участі легковика Ауді з іноземною реєстрацією і пасажирського автобуса.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
Як нам стало відомо, автівки рухалися назустріч. Дівчина, яка була за кермом Ауді, не впоралася з керуванням, виїхала на зустрічну смугу, де допустила зіткнення з автобусом, який перевозить робітників одного з підприємств області.
Дівчину доставили до Сторожинецької ЦРЛ у важкому стані. На місці працює поліція, з’ясовуючи всі обставини ДТП.