TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
ЄВРОНАФТА

Свято з нагоди Дня Незалежності в Банилові-Підгірному

 2

“Україна – це я, Україна – це ти… “– саме таку назву мала літературно-музична композиція, яку підготували та провели 23 серпня 2015 року бібліотекарі села Банилів – Підгірний разом з директором Народного дому.

Банилів-Підгірний

Свято було приурочено 24-й річниці Незалежності України та Дню Державного Прапора. Перед початком масового заходу глядачі ознайомилися з книжковою виставкою та прослухали бібліографічний огляд “З Україною в серці”. Урочисто та помпезно розпочалося свято і на такій же ноті воно проходило на протязі 40 хвилин.

main

Учасники читали вірші, співали абсолютно нові пісні, а на честь Дня Українського прапора була поставлена танцювальна композиція “Україна стала вільна!”. З гарячим привітанням перед присутніми виступив сільський голова Абрамчук В. А. Присутні в залі не раз переривали виступ голосними оваціями.

Організатори свята мають чіткий намір виступити перед учнями гімназії та їх батьками, вихованцями дошкільної установи та перед іншою категорією глядачів.

Читайте також:  Керівник студії "Фокус" був відзначений дипломом Міжнародного семінару-практикуму фотохудожників "Буджак - 2019"
Категорія: Культура Події
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

АРХІВ