"Схеми" виявили депутата-опезежопівця Юрія Бойка у Карлових Варах у Чехії. За його версією, він там "на лікуванні"

Співголову забороненої в Україні проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ) Юрія Бойка помітили 25 серпня у Карлових Варах, повідомляє проект журналістських розслідувань “Схеми” (Радіо Свобода).

Політика сфотографували однією з вулиць Карлових Вар. Журналісти “Схем” звернулися до його прес-секретаря з питанням про те, що робить Бойко в Чехії, на що той відповів, що депутат “взяв відпустку власним коштом з 22 по 29 серпня, а в Карлових Варах перебуває на лікуванні”, пише “Настоящее время“.

Тоді “Схеми” безпосередньо звернулися до політика в месенджері WhatsApp, запитавши його, що саме він та його соратники зараз роблять для протидії російській агресії, а також чи відчуває Бойко особисту політичну та моральну відповідальність за багаторічне сіяння проросійських та антизахідних настроїв в Україні, ніж у зрештою скористався Путін для розв’язання війни.

Ці питання Юрій Бойко у месенджері прочитав, але не відповів на жодне з них.

Рада національної безпеки та оборони України 20 березня ухвалила рішення призупинити роботу ОПЗЖ на час дії військового стану. У квітні у Верховній Раді призупинили діяльність фракції “Опозиційна платформа – За життя”, яка налічувала 44 депутати.

20 червня Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова задовольнив позов українського Мін’юсту та остаточно заборонив партію в Україні.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ