У Чернівцях розпочав роботу "Гуманітарний купол" від благодійного фонду «UAreGENERATION»

«Купол» або пункт гуманітарної допомоги від благодійного фонду «UAreGENERATION» розпочав роботу. Тож мав нагоду обговорити поточні питання з генеральним представником фонду Віктором Семенюком вже в облаштованому приміщенні. А разом з тим поспостерігав за роботою пункту, – написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник міського голови Юрій Лесюк.

Отже, в перший день гуманітарну допомогу отримали понад 70 людей, серед яких і внутрішньо переміщені, і мешканці нашої громади. Обмежень в кількості речей, які можна отримати, благодійники наразі не роблять. Натомість сподіваються, що й люди не зловживатимуть.

Окрім гуманітарної допомоги, тут надаватимуть консультаційну та юридичну підтримку, проводитимуть заходи з адаптації людей до воєнних реалій, реабілітації після стресових подій тощо. Благодійний фонд рішуче налаштований на всебічну боротьбу з наслідками війни для населення. Міська рада ж не словом, а ділом сприяє благодійникам в їхній добрій справі.

Отож, віднині всіх потребуючих чекають у гуманітарному пункті. Він працює щодня з 9:00 до 14:00 та знаходиться на розі вулиць Руської та Зеленої.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ