На Дністрі під час купання трагічно загинув багаторічний директор Буковинського центру реконструкцій і розвитку Ярослав Кирпушко

Не стало відомого на Буковині фінансиста, багаторічного директора Буковинського центру реконструкцій і розвитку Ярослава Кирпушка. Про це стало відомо з фб-сторінки Ярослава Кирпушка, на якій родичі, друзі та знайомі залишають слова співчуття, пише molbuk.ua.

“Ми запам’ятаємо Вас усміхненим та радісним”, – зазначила у скорботному дописі невістка пана Ярослава, Катерина Кирпушко.

“Царство Йому небесне”, – написав Олексій Радковський.

“Нехай світла пам’ять про Ярослава Васильовича назавжди залишиться у серцях рідних, близьких, знайомих, колег, а Бог нехай подарує вічне життя та спокій”, – пише Ірина Савчинська Бойчук.

За даними джерел БукІнфо, Ярослав Васильович загинув 29 серпня під час купання на Дністрі біля Бакоти, куди він поїхав зі своїми друзями.

Ярослав Васильович Кирпушко народився 25 грудня 1954 року в селі Касперівці Заліщицького району Тернопільської області.

Працював виконавчим директором Буковинського центру реконструкції і розвитку. Був одним із засновників екологічної організації наприкінці 80-х “Зелений рух Буковини”, членом політичної партії “Громадський рух “Хвиля”. У 2020-му році балотувався від цієї партії до Чернівецької міськради, проте не був обраний.

Вічна пам’ять і Царство Небесне!

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ