У запеклих боях з рашистами загинув житель Сокирян Василь Дем'янчук. Тіло воїна сьогодні зустрічають на малій батьківщині…

23 серпня у боях з рашистами неподалік населеного пункту Нетайлове Донецької області, під час виконання бойового завдання загинув мужній воїн, житель Сокирян Василь Дем’янчук.

Василь Мирославович народився і виріс в місті Сокиряни. Він був опорою для матері, прикладом для наслідування для братів.

Працелюбний, відповідальний, щирий та відвертий, завжди готовий прийти на допомогу – таким його знали й назавжди запам’ятали близькі, рідні та друзі.

Василь Дем’янчук – патріот та приклад справжнього Героя. Мужній воїн віддав своє життя захищаючи рідну українську землю від найлютішого ворога.

Тіло загиблого захисника доставлять на Сокирянщину 30 серпня, орієнтовно між 13.00 та 15.00 годинами. Точну годину прибуття Героя буде повідомлено додатково, оскільки авто, яке доставляє воїна, транспортує загиблих захисників з інших областей України – тому водій не може детально зазначити час.

Питання доставки загиблих захисників координується військовими, з якими Сокирянська міська рада тримає постійний зв’язок. Як тільки авто буде в місті Шаргород – детальніша інформація про години прибуття вірного сина української землі на Сокирянщину буде повідомлена на сторінці Сокирянської міської ради в мережі Фейсбук. Слідкуйте за нашими повідомленнями.

«Живим коридором» Василя Мирославовича всі бажаючі зможуть зустріти вздовж центральних автошляхів міста Новодністровськ, сіл Ломачинці, Білоусівка, Коболчин. В місті Сокиряни «живий коридор» формуватиметься від в’їзду в місто до території Сокирянської лікарні.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким полеглого воїна. Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять та слава Герою!

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ