На Буковині територіальний центр комплектації нагадує: всі військовозобов’язані громадяни на час дії воєнного стану повинні мати при собі військово-облікові документи

Нагадуємо, військовозобов’язані громадяни, віком від 18 до 60 років, на час дії воєнного стану повинні постійно мати при собі та надавати за вимогою для перевірки уповноваженим особам спільних патрулів документи, що посвідчують особу та військово-облікові документи.

Військовозобов’язані громадяни, які прибули в Чернівецьку область для проживання з інших регіонів, повинні протягом двох діб звернутись до ТЦК та СП та стати на військовий облік.

Деякі військовозобов’язані неналежним чином ставляться до своїх обов’язків, а саме, не звертаються до ТЦК та СП, щоб уточнити облікові дані, а переселенці – щоб стати на тимчасовий облік. Тож заходи з оповіщення продовжуються, зокрема, і в громадських місцях, що відповідає чинній законодавчій базі.

Пресслужба Чернівецького ОТЦК та СП наголошує, що заходи оповіщення здійснюються насамперед для уточнення військово-облікових даних, тому вручення повістки не означає обов’язкового призову на військову службу.

Тим військовозобов’язаним, які вважають, що мають право на відстрочку від призову, необхідно прибути в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки з відповідними документами і підтвердити це.

Також, закликаємо керівників установ, організацій, підприємств, незалежно від форм власності, додержуватися законодавчих норм щодо ведення військового обліку.

За порушення правил військового обліку законодавством передбачена відповідальність.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ